Biuro podróży Best Reisen

Best Reisen jest stabilną, godną zaufania firmą, która dzięki wiedzy i doświadczeniu pracujących w niej pasjonatów spełnia marzenia klientów o wspaniałych wakacjach.

Historia marki Best Reisen na polskim rynku liczy już 24 lata. W tym czasie firma zdobyła uznanie licznych klientów oraz agencji turystycznych. Nad sukcesem Best Reisen czuwa od początku Leila Ben Arfi, założycielka i obecna prezes firmy, Tunezyjka, która od lat mieszka w Polsce.

Specjalnością biura jest egzotyka. Best Reisen posiada szeroką ofertę hoteli w Zjednoczonych Emiratach Arabskich: od ekskluzywnych przez średniej klasy po skromniejsze. W Dubaju stacjonuje ich własny rezydent, który organizuje nie tylko wycieczki, ale również pobyty dla firm.

Biuro zasłynęło na rynku turystycznym łączeniem dwóch kierunków podczas jednego urlopu, czyli luksusowymi duetami takimi jak Dubaj i Malediwy, Dubaj i Sri Lanka, Dubaj i Seszele, Dubaj i Zanzibar. Stworzyło też pierwszy w Polsce program łączący wypoczynek i zwiedzanie. Oferuje między innymi wycieczki luksusowymi pociągami po Indiach i południowoindyjskiej Kerali, a także pobyty w innych regionach Indii.

Best Reisen to także jeden z czołowych organizatorów wyjazdów na Sri Lankę, gdzie oferuje pobyty w znakomitych hotelach, wycieczki, zabiegi ajurwedyjskie, a także ceremonie ślubne. Klienci biura mogą zawrzeć związek małżeński również na Mauritiusie.

Wśród egzotycznych kierunków oferowanych przez biuro znajdują się wspomniane wyżej Zjednoczone Emiraty Arabskie, Indie, Sri Lanka, Malediwy, Mauritius, Seszele, Zanzibar, a także Tajlandia, Wietnam, Malezja, Indonezja, Singapur. Bliskie kierunki oferowane przez Best Reisen to Malta, Egipt, Tunezja, Bułgaria (pierwsze dwa są dostępne przez cały rok, a pozostałe w sezonie letnim).

Biuro korzysta zarówno z przelotów czarterowych, jak i rejsowych, a dzięki współpracy z renomowanymi kontrahentami dysponuje zróżnicowaną bazą hotelową, co pozwala na dopasowanie standardu, długości, programu wycieczki oraz jej ceny do potrzeb każdego klienta. Dla Best Reisen głównym celem jest zadowolenie klienta wakacji, dlatego proponowane hotele i wycieczki są zawsze sprawdzane przez pracowników organizatora osobiście.

Obsługiwane kierunki

Wakacje.pl posiadają oferty wielu biur podróży, sprawdź dostępne biura
+48 58 300 16 66