Jak zarezerwować wycieczkę?

Kilka prostych kroków dzieli Cię od wymarzonych wakacji

1. Wyszukaj wycieczkę

Znajdź idealne wakacje dla siebie z oferty ponad 100 biur podróży. W serwisie Wakacje.pl porównasz ponad 500 000 propozycji. Skorzystaj z wyszukiwarki, filtrów i kategorii w menu głównym, dzięki którym wyszukanie oferty będzie łatwe, wygodne i przyjemne.

2. Zarezerwuj

Wybraną przez siebie ofertę możesz zarezerwować, klikając przycisk Rezerwuj (znajduje się on przy każdej ofercie), a następnie wypełniając krótki formularz zgłoszeniowy. Część ofert możesz kupić w 100% online, a część będzie wymagała kontaktu z doradcą. System sam poprowadzi Cię przez możliwy sposób rezerwacji.

 • A

  Poczekaj na kontakt

  Konsultant Wakacje.pl potwierdzi u organizatora dostępność i łączny koszt zarezerwowanej przez Ciebie wycieczki. Następnie zadba o formalności i drogą elektroniczną wyśle do Ciebie gotową umowę oraz warunki uczestnictwa w wycieczce. Zapoznaj się z nimi dokładnie.

  Dokonaj płatności

  Aby zapłacić za wycieczkę, skorzystaj z wysłanego na Twój adres e-mail linka do płatności lub numeru konta. Wybierz dogodną dla Ciebie formę płatności (przelew bankowy, e-przelew, karta kredytowa, bony Wakacje.pl i Sodexo lub gotówka w Salonie Sprzedaży Wakacje.pl). Wybierając przelew tradycyjny, wyślij potwierdzenie wpłaty e-mailem na adres klient@wakacje.pl. Wówczas Twoja rezerwacja zostanie potwierdzona. W przypadku wpłaty zaliczki o terminie pozostałej części kwoty poinformujemy Cię e-mailem lub SMS-em. Płatność jest równoznaczna z akceptacją warunków i zawarciem umowy zgodnie z art. 384 Kodeksu Cywilnego.

 • B

  Podaj dane

  Wypełnij poprawnie dane wszystkich uczestników wycieczki. Pamiętaj, żeby dane w rezerwacji zgadzały się z danymi na dokumentach zabranych w podróż. Twoja wycieczka zostanie potwierdzona automatycznie.

  Zakceptuj i zapłać

  Zapoznaj się z dokumentami załączonymi na ścieżce rezerwacji i zaakceptuj ich treść zgodnie z poleceniami. W następnym kroku dokonaj płatności e-przelewem. W przypadku wpłaty zaliczki o terminie pozostałej części kwoty poinformujemy Cię e-mailem lub SMS-em.

3. Potwierdzimy godziny wylotu

O aktualnych godzinach wyjazdu/wylotu poinformujemy Cię drogą mailową na 2 dni przed planowanym rozpoczęciem wycieczki. Godziny te ustala organizator wyjazdu.

Już teraz życzymy udanego wypoczynku!

Wakacje.pl to też największa baza polskojęzycznych opinii o hotelach. Stwórz ją razem z nami i podziel się swoimi wrażeniami z innymi.

+48 58 300 16 61