Fafa Beach

Kod oferty: WAK663379
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK663379
1/16
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
basen
basen
obiekt, plaża

Opis oferty

Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: NekeraKod oferty: WAK663379

Kraj

Albania

Położenie

W turystycznej dzielnicy Mali Robit, ok. 1,5km. od centrum Golem oraz ok. 15km. od popularnego kurortu Durres. Dogodne połoączenia autobusem lub taksówką. W pobliżu hotelu liczne restauracje, sklepy, punkty rozrywki i bary. Port lotniczy w Tiranie oddalony o ok. 40km.

Plaża

Piękna, długa, piaszczysta plaża, położona bezpośrednio przy hotelu. Leżaki, parasole słoneczne w cenie. Ręczniki kąpielowe za opłatą. Bar przy plaży (za opłatą).

Wyposażenie

Nowy, stylowy hotel, położony na terenie kompleksu Fafa Hotels and Resorts, oferuje 60 pokoi. Do dyspozycji Gości: lobby z całodobową recepcją i miejscami do wypoczynku, winda, restauracja główna, restauracja a la carte (kuchnia śródziemnomorska i owoce morza - za opłatą), lobby bar, kantor, bankomat, minimarket, sklep z pamiątkami. Na zewnątrz znajduje się basen ze słodką wodą, bar z napojami i przekąsmaki oraz taras słoneczny z bezpłatnymi leżakami i parasolami słonecznymi. Ręczniki kąpielowe za opłatą. Niektóre udogodnienia i infrastruktura łączone z sąsiednim hotelem Fafa Premium.

Dostęp do internetu

Wi-Fi na terenie całego hotelu i w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Pokoje dwuosobowe (DBL): ok. 30m2; klimatyzacja, TV-Sat., telefon, sejf, zestaw do parzenia kawy/herbaty, minilodówka, balkon. Wanna lub prysznic, WC, suszarka.

Sport i wellness

Siłownia, siatkówka plażowa, tenis stołowy. Za opłatą: sporty wodne na plaży, sauna, jacuzzi.

Rozrywka

Dzienne i wieczorne międzynarodowe animacje, okazjonalnie muzyka na żywo.

Dzieci

Wydzielony brodzik, animacje, pokój gier i zabaw, plac zabaw, minidyskoteki, wysokie krzesełka i menu w restauracji dla dzieci.

All inclusive

Trzy posiłki: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Po południu przekąski w godz. 16:30-17:00. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe do obiadu i kolacji oraz w barach (z wyjątkim baru na plaży) w wyznaczonyh przez hotelarza godzinach.

Kategoria nekera

4 gwiazdki, kategoria lokalna: 4 gwiazdki.

Opłata klimatyczna

Ok. 10 EUR os. dorosła/pobyt (ok. 5 EUR dziecko), płatna na miejscu w hotelu.

Cena zawiera

Noclegi, wyżywienie zgodnie z rezerwacją, ubezpieczenie, telefoniczną opiekę rezydenta. Dodatkowo w przypadku imprez pakietowych z przelotem, oprócz ww. świadczeń w cenie zawarty jest: przelot, opłata lotniskowa, opłata za wylot z lotniska lokalnego, transfer lotnisko-hotel-lotnisko (chyba, że dana oferta stanowi inaczej), telefoniczna lub bezpośrednia opieka rezydenta. W przypadku imprez turystycznych opartych o przeloty przewóz bagażu może być nieuwzględniony w cenie (standardowo przy przelotach czarterowych w cenie zawarty jest bagaż 20 kg/osoba). W zależności od linii lotniczej dopłata waha się od 0 do ok 500 zł/bagaż. Przykładowe linie lotnicze, gdzie bagaż jest dodatkowo płatny to: FR (Ryanair), W6 (WizzAir), LO (Lot).

W związku ze zmianami w przepisach sanitarnych oraz przekraczania granicy w poszczególnych krajach nekera przygotowała listę wymaganych procedur wjazdowych do danego kraju - https

//www.nekera.pl/bezpieczne-wakacje/ Zachęcamy do sprawdzenia tych informacji przed Państwa wyjazdem

Mocne strony

• Hotel przy ładnej piaszczystej plaży

• Animacje i atrakcje dla rodzin

• Wysoki standard usług

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Czwartek, 05.05.2022
10:30
12:35
WAWWarszawa - Chopin
TIATirana

Powrót

Czwartek, 12.05.2022
13:30
15:30
TIATirana
WAWWarszawa - Chopin
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opinie dodane przez

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

21°C
14°C
17°C
8

Przed podróżą

NOWE ZASADY POWROTU DO POLSKI - ZAPOWIEDŹ ZMIAN MAJĄCYCH OBOWIĄZYWAĆ OD 15.12.2021 r.

Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Zdrowia z 7.12.2021 r. od 15.12.2021 r. przy powrocie do kraju obowiązkowe będzie wykonanie testu PCR lub antygenowego na 24 godziny przed przekroczeniem granicy - dotyczy także zaszczepionych, ozdrowieńców oraz dzieci.

Dodatkowo osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nadal muszą poddać się 14 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy. Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu PCR na Covid wykonanego po 8 dniach od momentu przekroczenia granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19 oraz ozdrowieńców.

Informacja jest zapowiedzią - czekamy na oficjalne rozporządzenie Rady Ministrów.WYMAGANE DOKUMENTY:
Przed przylotem do Albanii należy wypełnić formularz lokalizacyjny: zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada zaświadczenie o zaszczepieniu na COVID-19, a od podania ostatniej/pełnej dawki minęło więcej niż 14 dni. Zaświadczenie o zaszczepieniu powinno zawierać najważniejsze informacje w języku angielskim, a pełne imię i nazwisko musi zgadzać się z dokumentem tożsamości.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada pozytywny wynik testu RT-PCR wykonanego do 180 dni przed planowanym wjazdem. Dokument musi być przedstawiony w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia zaświadczenia o ozdrowieniu (patrz OZDROWIEŃCY), Zaświadczenia o zaszczepieniu (patrz ZASZCZEPIENI) lub testu (patrz POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI,
OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy. Podróżujący musi przedstawić zaświadczenie lekarskie z ujemnym wynikiem testu RT PCR SARS-CoV-2, wystawione na 72 godziny przed wjazdem na terytorium Albanii lub antygenowego wystawione na 48 godzin przed wjazdem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje;
Kwarantanna po powrocie: tak - 14 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR po 8 dniach od powrotu do Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.
Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.