Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Onufri

Kod oferty: WAK635961
Kod oferty: WAK635961
obiektobiektbasenbasenbasenrecepcja / lobbyteren hotelupokój, 11Y, 1J0, 17A, 13L, 163pokój, 163, 13L, 17A, 1J0, 11Y, 13Rteren hotelurestauracjarestauracjaplażaplaża
obiekt
obiekt
basen
basen
basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Riwiera AlbańskaOrganizator: Rego-BisKod oferty: WAK635961
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

9.4
Joanna Matłosz
Pobyt - Wrzesień 2021Grupa przyjaciół
Hotel raczej pod dorosłe osoby, tętniący życiem do 23:00. Basen, bar, stołówka małe kameralne. Z uwagi na ilość pokoi w hotelu personel zna swoich gości i nie nakladają śmiesznych bransoletek co dla mnie na wielki + Polecam i pozdrawiam obsługę
Zaletykameralny czysty hotel Przemiła obsługa od Pań sprzątających poprzez kelnerki barmanów na właścicielu kończąc
Wadyotoczenie i droga do plaży Ale to wina hotelu tylko mentalności Albańczyków

9.3
Beata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2021Rodzina z dziećmi
Byliśmy w sierpniu 2021r. Wyjazd uważam za udany. Hotel blisko plaży i promenady, gdzie wieczorem można pospacerować. W hotelu dużo animacji dzięki animatorkom z biura Rego-Bis Karolinie i Weronice nie było nudy, joga, piłka w basenie, aerobik, wieczorne animacje zawsze coś się działo. Co uatrakcyjniło pobyt. Cena adekwatna do jakości. Oczywiście można by się przyczepić do czystości wokół okolicy, dużo śmieci , ale tak jest w całej Albanii, jeszcze dużo czasu zajmie jak poradzą sobie z pewnymi sprawami. Hotel czysty, co drugi dzień ręczniki wymieniane, śniadania trochę monotonne ale nie zabraknie na pewno. Obiady i kolacje smaczne, dużo, owoce morza, warzywa, ryby, różne rodzaje mięsa, desery każdy znajdzie coś dla siebie. Leżaki przy basenie są w ograniczonej ilości ale to nie duży hotel. Jeśli chcemy zobaczyć prawdziwą Albanie to musimy i tak wybrać się na wycieczki fakultatywne. Polecam Berat i Jeepy ale nie tylko. To nieodkryty kraj w Europie który jest tajemniczy i jeszcze egzotyczny. Ceny tanie w marketach i knajpach, można posiedzieć i zjeść za niewielkie pieniądze kebab, lody, byrek itp. Wieczorem przy plaży rozkręca się życie wieczorne z muzyką na żywo. Cieszę się że miałam okazję być w Albanii, to ciekawy kraj, jeszcze dziki i surowy. Na pewno jeszcze wrócę.
Zaletyczyste pokoje, co dwa dni wymieniane ręczniki, miła obsługa, jedzenie smaczne, dużo o każdej porze, każdy znajdzie coś dla siebie, blisko do plaży, codzienne animacje

9.5
Martyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2021Rodzina z dziećmi
Wróciliśmy z Albanii, z hotelu Onufri w Durres- Golem. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyjazdu. Hotel usytuowany kawałek od plaży, blisko do knajpek, sklepów. Spokojna okolica, rzeczywiście na ulicach sporo śmieci, ale to w Albanii niestety występuje wszędzie, niezależnie od regionu. Idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ale też dla imprezowych par :). Pyszne jedzenie, absolutnie genialna obsługa hotelu. Właściciele serdeczni, uśmiechnięci.
ZaletyPolskie animacje, pyszne, świeże jedzenie (śniadania trochę monotonne), genialna obsługa, pokój zabaw dla dzieci, czyściutkie pokoje, mili i pomocni właściciele hotelu.
WadyOkolica poza hotelem zaniedbana, co nie jest kwestią wyboru hotelu, a Albanii w ogóle.

8.9
Renata
Pobyt - Lipiec 2021Rodzina z dziećmi
Byliśmy w lipcu w Albanii. Hotel Onufri. Wszystko w porządku oprócz choroby naszej małej córki. Złapała tutejszego wirusa. Chcieliśmy podziękować rezydentowi Maciejowi za natychmiastową pomoc i że nas od razu zawiózł do szpitala w Durres. Dzięki temu córka szybko poczuła się lepiej i już na drugi dzień była zdrowa.  Albania mimo wielu niedociągnięć jest wspaniałym krajem. Polecamy ten hotel i biuro Rego-Bis.
ZaletySpokojna okolica. Super pokoje. Dobre jedzenie.
WadyOkolica nieciekawa. Dużo opuszczonych budynków

8.6
Grzegorz
Pobyt - Lipiec 2021Para
Pobyt w hotelu Onufri 23.07-30.07. Hotel super. Ładne pokoje, sprzątane codziennie. Bardzo dobre jedzenie, które sobie wszyscy chwalili. Niestety moją dziewczynę dopadła "albańska zemsta faraona". Rezydent Pan Maciek od razu zawiózł nas do lekarza do punktu medycznego, gdzie podłączoną ją do kroplówki. Po tym od razu dziewczyna poczuła się lepiej a na następny dzień wszystko było już w porządku. Lekarz stwierdził że to reakcja na inną florę bakteryjną i że chorują turyści z różnych hoteli. Chcieliśmy podziękować rezydentowi za natychmiastową reakcję i za to, że zawsze służył pomocą. Dostaliśmy też od właściciela hotelu za darmo saszetki do picia, które bardzo pomogły. Minusem pobytu jest otoczenie hotelu, gdyż w drodze do plaży trzeba minąć śmierdzącą stertę śmieci. Plaża też nie jest za ładna. Ale ogólnie będziemy miło wspominać Albanię i na pewno tu wrócimy. Tym razem chcemy zobaczyć południe tego kraju.
ZaletyDobre jedzenie. Pokoje. Hotel
WadyNieciekawa okolica. Śmieci w drodze na plażę.

Mapa

Pogoda

25°C
18°C
22°C
9

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY:
Przed przylotem do Albanii należy wypełnić formularz lokalizacyjny: zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów;
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada zaświadczenie o zaszczepieniu na COVID-19, a od podania ostatniej/pełnej dawki minęło więcej niż 14 dni. Zaświadczenie o zaszczepieniu powinno zawierać najważniejsze informacje w języku angielskim, a pełne imię i nazwisko musi zgadzać się z dokumentem tożsamości.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący posiada pozytywny wynik testu RT-PCR wykonanego do 180 dni przed planowanym wjazdem. Dokument musi być przedstawiony w języku angielskim.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia zaświadczenia o ozdrowieniu (patrz OZDROWIEŃCY), Zaświadczenia o zaszczepieniu (patrz ZASZCZEPIENI) lub testu (patrz POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY)
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI,
OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy. Podróżujący musi przedstawić zaświadczenie lekarskie z ujemnym wynikiem testu RT PCR SARS-CoV-2, wystawione na 72 godziny przed wjazdem na terytorium Albanii lub antygenowego wystawione na 48 godzin przed wjazdem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje;
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy po 7 dniach od powrotu do Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.
Po przyjeździe istnieje konieczność uiszczenia opłaty klimatycznej.