Dobry45 opinii97% poleceń
7,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Kristal (Golden Sands)

Lato 2021
Kod oferty: WAK637123
basen
obiekt
basen
basen
basenobiektbasenbasenrecepcja / lobbyrecepcja / lobby
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Rejon słynący z pięknych, szerokich, piaszczystych plaż.
 • Dla szukających rozrywek - wiele ciekawych możliwości spędzania wolnego czasu.
 • Bogata infrastruktura: dużo restauracji, sklepów, barów.
 • Dobre możliwości komunikacyjne do innych miejscowości i okolicznych zabytków.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  double room
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  wpPilotCW
  Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Zakwaterowanie

  15.05.2021 Sobota

  Wykwaterowanie

  22.05.2021 Sobota

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK637123Region: Złote PiaskiOrganizator: Prima Holiday

  Położenie

  Hotel położony w Złotych Piaskach, gdzie znajdują się liczne sklepy, restauracje, bary, puby, dyskoteki, ok. 300m od aquaparku Aquapolis; ok. 40km od portu lotniczego w Warnie, ok. 130km od portu lotniczego w Burgas.

  Plaża

  Plaża publiczna, piaszczysta, szeroka, łagodne zejście do morza, ok. 350m od hotelu, dojście przez centrum kurortu, płatne parasole i leżaki.

  Hotel

  Hotel czterogwiazdkowy, przestronny, wygodny, całkowicie przebudowany w 2005 r. Składa się z jednego budynku 7 piętrowego. Hotel usytuowany na powierzchni 11 000m2.

  Do dyspozycji gości

  Lobby, 2 restauracje, 2 bary w tym 1 przy basenie, recepcja czynna całą dobę, kantor, sklep z pamiątkami, punkt internetowy (dodatkowo płatny), pralnia (płatna), lekarz (na zamówienie, dodatkowo płatny)

  Akceptowane karty kredytowe: Visa, MasterCard

  Internet

  Wi - Fi bezpłatnie.

  Sport, rekreacja i rozrywka

  Bezpłatnie: basen, basen kryty, tenis stołowy, siłownia, animacje.

  Odpłatnie: masaż, jakuzzi, siatkówka, mini boisko do piłki nożnej, bilard, kort tenisowy, oświetlenie kortu.

  Dla dzieci

  Plac zabaw, brodzik, mini klub dla dzieci w wieku 4-12 lat, dzieci w wieku 1-3 lat mogą przebywać na terenie mini klubu tylko pod opieką rodziców lub opiekunów, łóżeczko dla dziecka (na zamówienie przed przyjazdem, dodatkowo płatne), menu i krzesełka dla dzieci w restauracji.

  Zakwaterowanie

  296 pokoi.

  Pokoje standardowe wyposażone w: klimatyzację, sejf (dodatkowo płatny), telefon, TV, łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarką, balkon.

  Wyżywienie

  All Inclusive

  Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu.

  Przekąski serwowane w bistro, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane w wyznaczonych przez hotel miejscach i godzinach. Formuła all inclusive nie zawiera napojów importowanych, świeżo wyciskanych soków, napojów serwowanych w butelkach.

  Informacje dodatkowe

  Cena

  Cena zawiera - oferta z przelotem: bilet lotniczy dla czarterów bagaż 23kg + 5 kg bagaż podręczy / dla przelotów low costowych Ryanair/WizzAir bagaż 10kg + mała podręczna torebka / dla lotów rejsowych LOT tylko bagaż podręczny 8kg

  , opłaty lotniskowe i transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opiekę polskojęzycznego rezydenta (przy pobytach od 19 czerwca do 18 września), ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż, OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG), VAT.

  Cena zawiera - oferta z dojazdem własnym: zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, ERGO Reiseversicherung AG NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia z wyłączeniem czasu trwania dojazdu własnego), OC organizatora, VAT.

  Cena nie zawiera: obowiązkowej opłaty klimatycznej 6 euro/os./pobyt (płatnej na miejscu u rezydenta), dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.), opłaty za bagaż rejestrowany na połączeniach low costowych ok. 300pln/bagaż / na połączeniach rejsowych LOT ok 250pln/bagaż

  , wycieczek fakultatywnych.

  Przy połączeniach rejsowych cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Bagaż

  Uwaga! Przy przelotach przewoźnikiem Bułgaria Air waga bagażu łączonego nie może przekroczyć 23kg!

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Warunki wjazdowe

  • dokumentem podróży uprawniającym do wjazdu i pobytu (niezależnie od jego celu) na terytorium Bułgarii jest ważny dowód osobisty lub paszport.

  • Obywatele polscy korzystają z prawa do swobodnego przepływu osób w ramach Unii Europejskiej/Europejskiego Obszaru Gospodarczego.

  • każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

  Dokumenty podróży

  DOKUMENTY PODRÓŻY WYSYŁANE SĄ MAILEM NA 2 DZNI PRZED WYLOTEM PO GODZINIE 12:00

  Covid-19

  Ogolne wytyczne sanitarne w Bułgarii

  Lotnisko W Warnie I Burgas

  • na lotnisko mogą wejść tylko pasażerowie

  • elektroniczny pomiar temperatury osób wchodzących

  • zwiększona częstotliwość dezynfekcji urządzeń do kontroli

  • markery podłogowe do dystansu społecznego (min. 1,5m)

  • ogólnodostępne środki do dezynfekcji na terenie lotniska

  • obsługa lotniska wyposażona w środki osobistej ochrony (maseczki i rękawiczki)Przyjazd gosci hotelowych:

  • Musza byc zachowane odpowiednie normy odległosci, wynoszace połtora metra, pomiedzy osobami, również członkami tej samej rodziny lub grupy.

  • Hotel Informuje o maksymalnej liczbie Gosci, ktora moze przebywac w danej czesci obiektu, a takze obowiązku zachowania odległosci przestrzennej co najmniej 1,5metra.

  • Dozowniki z płynnymi srodkami odkazajacymi będą umieszczane w punktach dostepnych dla Gosci i personelu wewnatrz obiektu - w szczegolnosci przy wejsciach, w recepcji, przy wejsciach do windy, przy wejsciu do pomieszczen w ktorych serwowany jest catering i rozrywka, a takze przy wejsciach do publicznych toalet, stref basenowych itp. Zalecenia dla hoteli podczas kwaterowania w recepcji:

  • Jednoczesnie mozna meldowac do 2 osob, chyba, ze naleza do jednej rodziny lub grupy.

  • Zaleca sie korzystac z płatnosci bezgotowkowych/zblizeniowych. Nalezy ograniczyc do minimum czas jaki goscie spedzaja w recepcji.

  • Recepcjonisci sa odpowiednio przeszkoleni w zakresie COVID-19 aby moc skutecznie, bezpiecznie i profesjonalnie wykonywac swoje obowiazki nie dopuszczajac do rozprzestrzeniania sie wirusa w obiekcie.

  • Goscie będą informowani o procedurach i polityce obiektu dotyczacej bezpieczenstwa i ochrony oraz srodkach zapobiegawczych zastosowanych w stosunku do COVID-19 w danym obiekcie.

  • Recepcjonisci są odpowiednio szkoleni na wypadek, gdy zajdzie podejrzenie obecnosci wirusa wsrod gosci hotelowych. Lista odpowiednich numerow telefonow do regionalnych władz ds. zdrowia, instytucji medycznej, z ktora obiekt zakwaterowania ma umowe o swiadczenie usług, pogotowia ratunkowa, apteki itp. musi byc dostepna dla pracownikow recepcji w łatwo dostepnym miejscu. W Lobby hotelowym:

  Nalezy unikac gromadzenia sie obcych ludzi. Nalezy przestrzegac 1,5m odstepu od obcych osob. Korzystanie z wind powinno byc ograniczone do jak najmniejszej liczby osobSprzatanie:

  Podczas pandemii Covid hotele bedą stosować bardziej specjalistyczne srodki czyszczace i dezynfekujace (biocydy).

  W szczególności dotyczy to powierzchni, takich jak klamki, przyciski windy, porecze, przełaczniki, klamki, ramiona krzeseł i płaskie powierzchnie, w tym blaty w obszarach roboczych i jadalniach itp. Tam, gdzie to mozliwe, drzwi i okna powinny pozostac otwarte w ciagu dnia. Wymagane jest zachowanie niezbednej odległosci miedzy personelem a goscmi (co najmniej 2metry). Zastosowanie będzie miała również czesta dezynfekcja publicznych toalet, wind, recepcji (po kazdym kontakcie z Klientem), klamek, poreczy, uchwytow, telefonow, klawiatur komputerowych i innych czesto dotykanych powierzchni. Restauracje i miejsca rozrywki:

  • Konieczne jest przestrzeganie wytycznych, wydanych przez Bułgarska Agencje Bezpieczenstwa Zywnosci i koordynowanych przez Ministra Zdrowia. Priorytetem musi byc ochrona zdrowia. Nalezy, tam gdzie to mozliwe, stosowac techniki bezdotykowe", takie jak np. serwowanie dan a'la carte zamiast bufetow.

  • Nalezy zachecac Gosci do umycia rak przed jedzeniem i stosowac dozowniki płynow wirusobojczych podczas wchodzenia i wychodzenia ze stref gastronomicznych.

  • Musza byc zachowane odpowiednie odległosci pomiedzy obcymi osobami oraz wyznaczone odpowiednie ciagi piesze.

  • Wdrozenie srodkow czyszczenia i dezynfekcji we wszystkich obszarach roboczych restauracji (bufety, otwarte obszary restauracji; kuchnie itp.) jako ogolny srodek zapobiegawczy podczas całej epidemii COVID-19. Zwłaszcza przy czesto dotykanych przedmiotach - takich jak stoły, krzesła, porcelana, sztucce, przyprawy itp.

  • Dozwolone jest oferowanie jedzenia w formie bufetu, ale pod warunkiem, ze jedzenie jest umieszczone za przezroczysta bariera i jest wydawane przez pracownika wyposazonego w maske i rekawiczki. Niedozwolona jest samoobsługa ani bezposredni kontakt gosci z jedzeniem.

  • Przy stole powinny siedziec maksymalnie 4 osoby. Odległosci pomiedzy stolikami powinny wynosic minimum 1,5metra. Baseny i obiekty sportowe:

  • Dozwolone jest korzystanie z basenow. Przy basenach powinien znalezc sie dozownik z płynem do dezynfekcji.

  • Animacje powinny byc przeprowadzane na zewnatrz budynkow z zachowaniem odpowiednich odległosci.

  • Nie zezwala sie na korzystanie z hal do zajec rekreacyjnych wewnatrz pomieszczen, placow zabaw dla dzieci, sal gier, basenow krytych, dyskotek i innych, ktore wiaza sie z tłumem ludzi, chyba ze nastapi zmiana w zarzadzeniu Ministra Zdrowia.

  • W centrach spa/wellness czynne beda tylko baseny, chyba, ze nastapi zmiana w zarzadzeniu Ministra Zdrowia. Ponadto przy wjeździe do Bułgarii Klienci powinni wypełnić oświadczenie załączone do dokumentów podróży (do pobrania również na stronie Prima Holiday) i przekazać je organom celnym na lotnisku. Zalecamy wykupienie dodatkowego ubezpieczenia KL chroniącego w przypadku zachorowania na COVID.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Port Marina Dinevi

  68 km w linii prostej od hotelu
  Port Marina Dinevi to największy port na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego i zarazem największa atrakcja Św. Wlasu. Przystań ta może pomieścić aż 300 jachtów, mogą do niego cumować jednostki o długości powyżej 25 metrów. Przystań cieszy się bardzo dużą popularnością, dlatego nie powinien nas zdziwić fakt, że spotkamy tam spacerujących celebrytów, czy gwiazdy z pierwszych stron gazet. Możemy także skorzystać z oferty firmy specjalizującej się w organizacji rejsów po Morzu Czarnym i wybrać się w morską podróż po Bułgarii. Oczywiście nie zapomnijmy o spacerze wieczorową porą - widoki są wprost oszałamiające.

  Zobacz więcej

  Action Aquapark

  70 km w linii prostej od hotelu
  Action Aquapark to największy i najpopularniejszy park wodny w Słonecznym Brzegu. Na powierzchni 24 000 m2 znajduje się ponad 30 wodnych atrakcji dostosowanych do każdego wieku i gustu. Największa zjeżdżalnia mierzy aż 18 m wysokości, a najdłuższa ma aż 120 m i prędkość zjazdu 60 km na godzinę. Park został podzielony na 4 strefy tematyczne z 3 różnymi poziomami adrenaliny: Strefę dla dzieci (m.in. wodne zamki, kluby akcji, animacje), Strefę Rodzinną (m.in. leniwa rzeka o długości 330 m, ogromny basen z falami i wyspa przygód z wodospadami i tunelami), Strefę Ekstremalną (najszybsze, największe i najdłuższe zjeżdżalnie) i Strefę Rozrywki (atrakcje zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci). Action Aquapark jest otwarty od 25 maja do 15 września. Bilet wstępu na cały dzień dla os. dorosłej i dziecka powyżej 1,3 m wzrostu to ok. 34 BGN. Dzieci o wzroście od 0,9-1,30 m zapłacą 17 BGN, a poniżej 0,9 m mają darmowy wstęp.

  Zobacz więcej

  Aquapark w Kuban Hotel

  71 km w linii prostej od hotelu
  Aquapark w Kuban Hotel to propozycja dla amatorów niekończącej się zabawy na wodnych zjeżdżalniach. Jest mniejszy niż słynny Action Aquapark, ale jego dużym atutem jest dobra lokalizacja i przystępność - to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy w tym samym czasie chcą być zarówno blisko centrum i plaży oraz korzystać z atrakcji wodnych. Park wodny jest utrzymany w stylu państwa Inków (dzięki temu będziemy mieć okazję skosztować dań kuchni meksykańskiej w restauracji znajdującej się na terenie parku). Niektóre z jego atrakcji to: 8 zjeżdżalni (w tym: Kamikaze, Curving Dragon, Black Hole, Braid), 3 baseny , fontanny i jacuzzi. Aquapark czynny jest od godziny 9.00 do 18.00.

  Zobacz więcej

  Tor kartingowy Sunny Beach

  71 km w linii prostej od hotelu
  Gokarty to doskonała zabawa za kółkiem i zastrzyk adrenaliny. Jeżeli nigdy dotąd nie sprawdziliśmy swoich umiejętności za kierownicą gokarta to wakacje w Bułgarii będą do tego doskonałą okazją. 440 metrowy tor kartingowy jest nowoczesny i podzielony na trzy części - w zależności od poziomu trudności. Niektóre z torów zostały wykonane na wzór torów wyścigowych o światowej sławie. Posiada także nocne oświetlenie i liczniki okrążeń. Jest łatwy w lokalizacji - znajduje się przy głównej drodze z Burgas do Warny. Ceny są bardzo przystępne - od 10-25 BGN za 3 minuty.

  Zobacz więcej

  Nesebyr

  74 km w linii prostej od hotelu
  Nesebyr to absolutny numer jeden na liście bułgarskich hitów - jest głównym motywem pojawiającym się w reklamach i folderach promujących wakacje w Bułgarii. Jego największy urok tkwi w niezwykłym położeniu - na półwyspie wychodzącym w morze, połączonym ze stałym lądem długim przesmykiem. W 1983 r. Neseber wpisano na światową listę dziedzictwa kultury UNESCO. To także najstarsze miasto w Bułgarii i jedno z najstarszych osiedli w Europie. Zwiedzając Stare Miasto zachwycimy się wąskimi uliczkami i malutkimi placykami. Koniecznie zobaczmy cerkiew Chrystusa Pantokratora - jeden z najpiękniejszych budynków starego Neseberu. Szczególną uwagę zwróćmy także na bizantyńską bramę obronną z V w. i neseberskie domy - XVIII i XIX-wieczne rezydencje zbudowane w stylu czarnomorskim z kunsztownie rzeźbionymi drewnianymi filarami i wykuszami. Najbardziej znane są domy: Kapitana Paweła, Łambrinowa, Tulewa, Bogdanowa i Moskojaniego (dziś muzeum etnograficzne).

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  19°C
  Temperatura w nocy
  12°C
  Temperatura wody
  15°C
  Liczba godzin słonecznych
  7

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.7
  Olga
  Pobyt - Czerwiec 2019Singiel
  polecam ze względu na standard hotelu (ładne, czyste , zadbane pokoje i łazienki), smaczne jedzenie, co do atrakcji to jest ich sporo jednak dla dzieci więcej jest atrakcji w formie animacji niż w wodzie - brak atrakcji wodnych. w cenie około 3 tys zł. polecam.
  Zaletysmaczne posiłki/duzy wybór, ładne pokoje, zieleń na terenie hotelu, plac zabaw dla dzieci, animacje w amfiteatrze
  Wadydosyć daleko od plaży, mało atrakcji wodnych dla dzieci

  9.5
  Marcin
  Pobyt - Lipiec 2018Para
  Hotel jak na swój standard spełnił oczekiwania w 100%. Szukaliśmy z żoną wakacji last minut, Pani w biurze Wakacje.pl zaproponowała Hotel Kristal. Był to chyba najlepszy wybór. Z początku byliśmy sceptyczni po czytaniu komentarzy na temat Bułgarii i standardów panujących w tamtejszych hotelach. Ku naszemu zdziwieniu hotel miło nas zaskoczył. Mimo tego iz mieliśmy pokój z widokiem na hotel naprzeciwko (hotel Perła) w żadnym wypadku nie zmąciło to naszego wyjazdu. Pokój rewelka 1 dużo łóżko małżeńskie i obok łóżko dwupiętrowe które służyło nam za garderobę :) (ciuchy itp, wszystko pod réká). Lazienka bez zarzutu, czysto , schludnie, réczniki zmieniane. Basen spory, wcale nie trzeba rezerwowac lezakow, zawsze znajdzie sie cos odpowiedniego. §iadania - du?y wybór - smialo w ka?dy dzien mozna sobie wybrac cos innego. Na swiezo omlety. Obiady bez zarzutu - miesa , ryby, dodatki, duzo salatek owoce, wino cola, woda co kto lubi. Na swiezo hamburgery kebaby. Kolacja jak wyzej, nie mam zadnych zastezen, a sam jestem szefem kuchni w 3* hotelu na mazowszu. Co weczor kolacja tematyczna tzn. bulgarska, wloska, owoce morza itp. Co wiecej na basenie w ciagu dnia pizza hamburgery frytki i oczywiscie bar - drinki, napoje bezalkoholowe (plastiki) ale co komu to przeszkadza, chyba wygodniej napic sie wyrzucic plastikowy kubeczek i pomaszerowac po nastepnego drinka :). Plaza cudna szeroka dloga, goracy piasek.Lezaki i parasole platne ale nie drogo :) nawet w pierwszej lini brzegowej :). Droga z hotelu na plaze z gorki przyjemnie w cienu wsrod straganow i kafejek. Powrot owszem troszke pod gorke ale to nie byl zaden problem - przyjemnie sie wracalo. Pod hotelem jakies 100m sklepy takze smialo mozka zakupic akcesoria plazowe i spozywke. Nikt nie robil problemu z braniem drinkow do pokoju. Ogolnie jestesmy z zona zadowoleni z pobytu. Bylismy jako malzenstwo w 2018 roku.. Napewno tam wrocimy, ty razem z nasza pociecha. Jezeli kts by chial dowiedziec sie cos wiecej prosze smialo piszcie na maila, skontaktujemy sie i opowiem cos wiecej na temat hotelu jak i Zlotch Piaskow, bo naprawde jestesmy zachwyceni pobytem a bywalismy juz w Maroko, Hiszpanii czy tez Grecji.
  Zaletyelegancki basen, komfortowe pokoje, jedzenie all Inclusiv rewelka, drinki rewelka barman sam wiedział co i ile nalewać :)
  Wadybrak

  7.7
  Paweł
  Pobyt - Wrzesień 2018Grupa przyjaciół
  Dobry wybór na rodzinne wakacje. Zapewnia dużo atrakcji zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Animacje dla najmłodszych organizowane są aż sześć razy w tygodniu. Pokoje są przestronne i dobrze wyposażone. Centrum Złotych Piasków, pełne sklepów i restauracji, zlokalizowane około 10 minut spacerem od hotelu.
  Zaletybezpłatne Wi-Fi na terenie hotelu, animacje dla dzieci i dorosłych, dużo zieleni ? zadbany ogród.
  Wadypowrót z plaży pod górkę.

  8.4
  Anna Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2018Para
  Wyjazd pod koniec maja. Hotel bardzo przyzwoity. Na siłę można wskazać wady ale dla mnie miał więcej zalet. Bardzo miły personel. Wszędzie czysto. Na stołówce obsługa sprzątała i przygotowywała stoliki bardzo szybko i sprawnie. Bardzo przyjaźni barmani. Jedzenie dobre , na tyle różnorodne że głodny nikt nie będzie. Od 12.00 lody, pizza, kebab itp w barze nad basenem. Do morza ok 15 minut spacerkiem. Basen duży, liczba leżaków wystarczająca, Nie wiem jak to będzie wyglądać w pełnym sezonie, bo zajmowanie miejsc rano, ręcznikami jest tam ogólnie praktykowane. W hotelu byliśmy ok 13, pokój otrzymaliśmy bez oczekiwania do 14. Wyjazd ok 19. Doba hotelowa jest do godziny 12.00, można przedłużyć pobyt do godziny 18, jeśli są wolne pokoje. Koszt 60 lev. Animacje - ok 11 joga, ok 15 aqua aerobik, w ciągu dnia konkursy, wieczorem występy dla dzieci. Do Warny można dojechać autobusem 409 Najbliższy przystanek ok 100 m od hotelu, kawałek w prawo i schodami w górę. Dla mnie było ważne, ze panował tam wakacyjny luz. Nikt nie zabraniał zabierać jedzenia, kawy i drinków do pokoju. Widać było, że personel jest dla gości a nie odwrotnie Stosunek jakości do ceny więcej niż zadowalający.
  9.4
  MONIKA Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2016Rodzina z dziećmi
  Godny polecenia hotel-doskonałe, urozmaicone posiłki,miła obsługa mówiąca po angielsku,baseny z tyłu budynku, udogodnienia dla dzieci

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Bułgarii Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Bułgarii dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Bułgarii do 90 dni w ciągu 180 dni, licząc od dnia pierwszego wjazdu.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że: od 1 czerwca Polacy oraz obywatele innych krajów UE wymienieni w rozporządzeniu Ministra Turystyki mogą wjeżdżać do Bułgarii w celach turystycznych. Nie podlegają oni także kwarantannie, chyba, że przylatują z następujących krajów: Belgia, Irlandia, Wielka Brytania, Włochy, Malta, Portugalia, Hiszpania i Szwecja (oraz z poza UE za wyjątkiem Serbii). Każda osoba przed wjazdem do Bułgarii otrzymuje deklarację w której podaje się swoje dane kontaktowe podczas pobytu w Bułgarii oraz deklaruje, że nie jest się osobą chorą.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00