Adriatiq Zora (Primosten)

Kod oferty: WAK655470
Kod oferty: WAK655470

Opis oferty

Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK655470
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

9.7
Katarzyna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2021Para
Hotel zajmuje cały półwysep, ma dookoła przepiękne plaże, z których korzystają również mieszkańcy i inni turyści. Pod hotelem jest duży parking, bardzo blisko jest miasteczko, które jest urocze, a okolica jest przepiękna (Bilo, Rogoźnica). Troszkę prl-owy klimat tańszych pokojów, ale są bardzo czyste i schludne. Nie przeszkadzało nam to jednak, okolica i otoczenie hotelu są tak piękne, że nie chce się siedzieć w pokoju :) Obsługa hotelu jest bardzo miła, od sprzątających do recepcji, Pan w recepcji mówił nawet troszkę po Polsku co było bardzo miłe :) Cena pobytu również atrakcyjna. Jedzenie przepyszne, posiłki bardzo urozmaicone od pieczonej kaczki po rekina. Byliśmy już w Chorwacji, jednak Primosten to zdecydowanie najpiękniejsza miejscowość. wszystkie formalności przez wakacje.pl również poszły sprawnie, mimo lekkich obaw po przeczytaniu komentarzy w sieci. podsumowując był to super wyjazd, na pewno tam wrócimy :)
Zaletypiękne otoczenie duże plaże pod hotelem basen kryty duży parking czyste pokoje miła obsługa przepyszne jedzenie wi fi atrakcyjna cena
Wadystarsze, wysłużone wyposażenie pokoju

9.0
Kasia .S
Pobyt - Maj 2009Para
iejscowość urocza ,hotel na dobrym poziomie. Byłam tak dwukrotnie i zapewne jeszcze wróce :)
9.2
Jacek vv
Morze jakiego my możemy tylko pozazdrościć. Czyste w każdym miejscu widać dno. Animatorzy dawali radę. Nawet zgorzkniali i leniwi jak ja sam przyłączali się do ich zabaw i gier. Do centrum miasta 10 minut. Na przystanku, autobusy zatrzymują się co 5 minut. Restauracja posiada taras na którym można zjeść każdy z posiłków. Nam się ta opcja spodobała, ponieważ milej i przyjemniej jest zjeść nie w tłoku a przy zachodzącym słońcu.
8.8
KARINA vv
Hotel zewsząd otoczony zielenią. Plaża jest zaraz przy hotelu. Wyżywienie w formie HB w pełni wystarczające. Ceny za minibarek nie najgorsze i do przyjęcia. Komfortowe pokoje. naprawdę jest wszystko. Ktoś się skarżył że nie ma uzupełnianego mydła i szamponu... My mieliśmy zawsze uzupełnione kiedy tylko poprosiliśmy. Bardzo ciepła woda pod prysznicem zawsze :-). Dobry hotel we wspaniałym miejscu. Nic tylko jechać ;)

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
22°C
11°C
19°C
6

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie