Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Punta (Vodice)

Kod oferty: WAK656125
Kod oferty: WAK656125
1/27
obiekt, budynek główny, teren hotelu
obiekt, budynek główny
teren hotelu, basen
recepcja / lobby
balkon / taras, pokój z widokiem na morze

Opis oferty

Region: Dalmacja PółnocnaOrganizator: Best ReisenKod oferty: WAK656125
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

8.9
Yanira
Pobyt - Czerwiec 2010Para

7.9
mq
Pobyt - Wrzesień 2009Para
Mieszkaliśmy w głównym budynku (ten polecam), na ósmym pietrze. Super widok w dzień i nocy, na całe Vodice, port i kryształowo czyste morze. Ciekawa fontanna w holu, atrakcje jak spa, baseny , niestety kasyno było już nieczynne(po sezonie) i korty tenisowe zarośnięte i od dawna nie czynne. Jedzenie smaczne, ale nic nadzwyczajnego. Przy hotelu, mały kościół, plaża (bez piasku), w pierwszej restauracji pracuje Polka, blisko do Sibenika(katedra św. Jakuba), wodospadów Krka , Tribunj (kościół na wzgórzu) i statek na Kornati.
10
Beatuss
Pobyt - Lipiec 2009Para
Świetny hotel, wyśmienite jedzenie,pokoje duże, czyste z klimatyzacją.Szczerze POLECAM!
6.6
hoolihan
Pobyt - Czerwiec 2009Rodzina z dziećmi
Uwaga 4 gwiazdki to jakaś kpina !!! Budynek główny może naciągane 4 gwiazdki by dostał, ale budynki boczne ( bez dopłaty tam wylądujemy) to najwyżej 2 gwiazdki. Budynki boczne to z zewnątrz lata 70-te. Wewnątrz odnowione. Pokoje po remoncie, łazienki duże i nowe. Wieczorami brak ciepłaej wody !!!! Chyba zbyt dużo ludzi kompie się jednocześnie. Basen tragedia, zimna słona woda (w morzu cieplejsza), nie remontowany przynajmniej od 20 lat. Balkon tragedia... brudny, rdza, plastikowe, brudne krzesła. Jeżeli ktoś liczy na animację na poziomie 4 gwiazdek w turcji czy grecji to się zawiedzie. Parking w lesie pod drzewami (po powrocie problem z domyciem samochodu). Miejscowość typowa jak to w chorwacji. Ładna i gwarna wieczorami...
9.3
Tomasz
Pobyt - Lipiec 2008Para
Rewelacyjne jedzenie, super obsługa, blisko bardzo czystej plazy. Hotel z zewnatzr nie wygląda może zbyt atrakcyjne ale wewnatrz super. mieszkaliśmy w tym mniejszym domku, nie w budynku głównym, ale standrad pokoi na ****, ładne łazienki, pokoje często sprzątane. Vodice to piękne miasteczko gdzie coś się dzieje, można wieczorkiem wyjść, pospacerować, bardzo fajna turystyczna miejscowość.

Pogoda

12°C
5°C
15°C
3

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie