Adriatic (Dubrovnik)

Kod oferty: WAK640089
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Kod oferty: WAK640089
1/16
obiekt
obiekt
plaża
obiekt, teren hotelu, sport i rekreacja
recepcja / lobby

Opis oferty

Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK640089
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

7.6
andrzej Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2018Singiel
Hotel znajduje sie praktycznie kilkadziesiat metrow od morza,wystarczy przejsc przez ulice i zejsc po schodach na dol.Hotel jest stary ale za cene ,ktora za niego zaplacilem spelnial swoje normy.Mila obsluga pokoje posprzatane ,meble stare ale mi osobiscie to w niczym nie przeszkadzalo,zle sie czuje w wypasionych nadetych klimatach.Niestety w tym rejonie Chorwacji plarze nie sa za ciekawe bo kamieniste i waskie,poza tym trzeba schodzic kawalek w dol i oczywiscie potem do gory.Oczywiscie nie kazdemu to odpowiada z roznych powodow.Woda czysciutka i ciepla duzo bardziej zasolona niz w naszym baltyku,ale czesto pomiedzy kamieniami mozna napotkac jezowce,he spotkanie z nimi przez nastapniecie nie jest naprawde przyjemne.Brak windy.brak stolowki i restalracji w hotele,dla niektorych moze byc irytujace,klima w formie przestawnej szafki,ktora mozna wniesc i wyniesc i jej jakosc pracy dawala troche do zyczenia.Jedno gniazdko elektryczne w pokoju,konieczny rozgaleznik. Ogolne wrazenie pozytywne,ten hotel dlatego ze jest stary ma swoja dusze.
ZaletyHotel znajduje sie praktycznie kilkadziesiat metrow od morza,wystarczy przejsc przez ulice i zejsc po schodach na dol.Hotel jest stary ale za cene ,ktora za niego zaplacilem spelnial swoje normy.Mila obsluga pokoje posprzatane ,meble stare ale mi osobiscie to w niczym nie przeszkadzalo,zle sie czuje w wypasionych nadetych klimatach.Niestety w tym rejonie Chorwacji plarze nie sa za ciekawe bo kamieniste i waskie,poza tym trzeba schodzic kawalek w dol i oczywiscie potem do gory.Oczywiscie nie kazdemu to odpowiada z roznych powodow.Woda czysciutka i ciepla duzo bardziej zasolona niz w naszym baltyku,ale czesto pomiedzy kamieniami mozna napotkac jezowce,he spotkanie z nimi przez nastapniecie nie jest naprawde przyjemne.
WadyBrak windy.brak stolowki i restalracji,klima w formie przestawnej szafki,ktora mozna wniesc i wyniesc i jej jakosc pracy dawala troche do zyczenia.Jedno gniazdko elektryczne w pokoju,konieczny rozgaleznik.

4.8
Bartek
Pobyt - Czerwiec 2012Para
Położenie hotelu jak najbardziej ok. Plaża kamienista przy hotelu. Ładne widoczki. Przystanek autobusowy pod samą recepcja z którego w 1 min można sie dostać do centrum Dubrovnika. Jedzenie w miare ok, dla nie wymagających. I tu plusy sie kończą. Byłem tam z Itaką. Pokoje obskurne. Nie sprzatane tylko ścielone łóżka. Pewnie czułby sie dobrze gen. Tito ale 50 lat temu. Mysle że od tego czasu nic sie tam nie zmieniło. Prysznic bez parawanu wiec po kompieli wszystko pływa. Na szczęscie jest klimatyzacja. Nie wiem skąd ten "hotel" wziął sie w ofercie tego operatora. Jeżeli tylko przebywasz w nocy na sen to ok, inaczej czujesz sie w nim jak na działce :) To nie hotel tylko noclegownia.... Warto zwrócic uwage na szyby w restauracji, są tak brudne że nie widać przez nie zachodu słońca a okolica jest śliczna.... szkoda

Mapa

Pogoda

14°C
8°C
15°C
3

Przed podróżą

NOWE ZASADY POWROTU DO POLSKI - ZAPOWIEDŹ ZMIAN MAJĄCYCH OBOWIĄZYWAĆ OD 15.12.2021 r.

Zgodnie z zapowiedzią Ministerstwa Zdrowia z 7.12.2021 r. od 15.12.2021 r. przy powrocie do kraju obowiązkowe będzie wykonanie testu PCR lub antygenowego na 24 godziny przed przekroczeniem granicy - dotyczy także zaszczepionych, ozdrowieńców oraz dzieci.

Dodatkowo osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nadal muszą poddać się 14 dniowej kwarantannie licząc od dnia następującego po przekroczeniu granicy. Okres kwarantanny ulega skróceniu w przypadku uzyskania negatywnego wyniku testu PCR na Covid wykonanego po 8 dniach od momentu przekroczenia granicy.

Obowiązek odbycia kwarantanny nie dotyczy osób zaszczepionych na COVID-19 oraz ozdrowieńców.

Informacja jest zapowiedzią - czekamy na oficjalne rozporządzenie Rady Ministrów.ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak- 14 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR po 8 dniach od powrotu do Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.