Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Willa AS

Kod oferty: WAK637497
Kod oferty: WAK637497
teren hotelupokójpokój, kuchnia / aneks kuchennypokójpokójpokój, kuchnia / aneks kuchennypokój, balkon / tarasbalkon / tarasbalkon / taras
teren hotelu
pokój
pokój, kuchnia / aneks kuchenny
pokój
pokój
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: OskarKod oferty: WAK637497
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

6.8
Beata
Pobyt - Sierpień 2021Rodzina z dziećmi
Mieszkaliśmy na 3 piętrze, z tarasem i widokiem na morze, rewelacja. Cicha i spokojna okolica, bez krzyków turystów :-) Niektórzy piszą, że wysoko, , tak, wysoko, ale widok z pokoju rekompensuje wszystko; jeśli ktoś z dziećmi i nie przyjechał autem albo w słabej kondycji - polecam bliżej morza. Tutaj Czysto, schludnie, wszystko, co potrzebne na 2 tygodnie - jest. Przemili właściciele. Polecam i dziękuję :-) Makarska jest bardzo głośna w sezonie. Ale tutaj - było cicho, poranki cudowne.... Każą mi oceniać posiłki - nie korzystałam.
Zaletyczystość, balkony, przemili właściciele, cicha okolica, blisko market i kawiarenka

8.9
Aleksandra
Pobyt - Lipiec 2021Rodzina z dziećmi
Willa położona przy cichej ulicy (brak dużego ruchu aut) Pokoje w Willa As bardzo wygodne, dosyć przestronne, każdy ma duży balkon, klimatyzacja w pełni sprawna, wi fi działało bardzo dobrze, pokoje czyste dobrze wyposażone, łóżko wygodne, spore. Aneks kuchenny wystarczający dobrze wyposażony (2 garnki, patelnia, czajnik elektryczny, talerze, sztućce, noże, kubki, płyn do mycia naczyń) lodówka sprawna i czysta, szafki duże pojemne. Łazienka czysta, ręczniki sa w pokoju- nie sa wymieniane w czasie pobytu jak w hotelach. Właściciele mili ale nie mówią wcale po angielsku - nie sprawiają problemów (nie ingerują w czasie pobytu, nie narzucają się). Willa ma tak naprawdę jeden spory minus- lokalizacja- dzielnica Zelenka i ulica Splistka są naprawdę wysoko położone o ile dojście do morza jest z górki tak powrót to podejście pod naprawdę wysoką górke co latem przy temperaturach 30-36 stopni jest naprawdę wyczerpujące i męczące ( licząc od plaży pod wille telefon pokazywał 900m) Blisko willi 2 dobrze zaopatrzone markety i piekarnia.
Zalety- ładne czyste pokoje - dobrze działająca klimatyzacja
Wadylokalizacja (powrót do hotelu mocno pod górkę- nie polecam osobom starszym i w słabej kondycji)

10
Ryszard Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2020Para
Pobyt w Makarskiej 2 dekada września. Byłem w pokoju na ostatnim piętrze. Wspólny ogromny taras z pięknym widokiem na Adriatyk (Jadran). Pokoje poniżej mają indywidualne mniejsze tarasy. Zaskakująca cisza, spokój i do tego dźwięk przyjemny, dzwonu wybijającego godziny. Z pokoju piękny widok na góry (Wosacz). Pokoje typu studio. Czyste, zadbane, o starannej aranżacji i schludne. My mieliśmy bezpłatną klimatyzację ustawioną na 23 st. C. Właściciele mili i na pewno skorzy do pomocy, czego nie udało mnie się sprawdzić, bo nie miałem żadnych innych potrzeb. Wszystko, czego potrzebowałem, miałem zapewnione od początku. Dlatego daję najwyższą ocenę, oczywiście mówimy tu o kategorii hotelu trzy gwiazdki. Nie znajdziemy tu basenu, nie ma też placu zabaw dla dzieci (bo to przecież trzy gwiazdki), ja jednak wypocząłem i jestem bardzo zadowolony z pobytu. Makarska to piękny region Europy. W miejscu tym góry wyrastają z morza i widoki są nie do opisania (to trzeba zobaczyć). Łączy się to jednak z tym że Willa As jest położona dość wysoko i ok 550m od morza. Dla mnie (mam 62 lata) nie stanowiło to problemu, jednak nie polecam go osobą z niesprawnością ruchową, kobietom w ciąży, lub samotnym matką z małym dzieckiem. W centrum (ok 2000m dalej) i na promenadzie przy plaży gwarno i dość dużo osób. Duży i dobrze wyposażony plac zabaw dla dzieci. Na plaży nie trudno znaleźć miejsce odległe od sąsiada nawet na 10m. , ale opisuję stan na wrzesień w momencie pandemii Covid 19. Plaże i kąpieliska kamieniste, w wodzie jeżowce (konieczne buty), innych zagrożeń (meduzy, ukwiały) nie widziałem. Temperatury powietrza powyżej 30 st. C. . Woda pow.25 st.C. bez fal. Wiatr-bezwietrznie lub słaby. Kolorowe rybki w wodzie pływają wokół ciebie. Można tam wszędzie naprawdę miło spędzić czas. Polecam Makarską i Villę As!
ZaletyCzystość, schludność, cisza i mili gospodarze
WadyWilla As nie jest dla osób z kłopotami w poruszaniu się.

1.4
aldek
Pobyt - Lipiec 2020Para
Nie polecam chyba że chcesz mieć najgorsze wakacje w życiu wszelkie pozytywy to opinie pracowników
ZaletyBrak
WadyKoszmar właściciel dramat wszędzie daleko

8.2
Michał Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2019Para
Hotel spełnił nasze wymagania i byliśmy zadowoleni z tego wyjazdu.
ZaletyMiła atmosfera
WadyBrak

Pogoda

25°C
15°C
21°C
8

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie