Medena (Seget Donji)

Kod oferty: WAK547193
Nie czekaj do lata! Teraz ceny są najlepsze, a wybór ofert i pokoi - największy.
Lato 2022
Kod oferty: WAK547193
1/28
basen
basen
basen
basen
obiekt, teren hotelu

Opis oferty

Region: Dalmacja ŚrodkowaOrganizator: Vitkovice ToursKod oferty: WAK547193

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Północna

Dlaczego tutaj

Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji "Safe stay in Croatia“ czyli "Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, https://www.vitkovicetours.pl/aktualnosci/chorwacja-bezpiecznie

Położenie

Usytuowany na łagodnym wzgórzu, otoczony śródziemnomorską roślinnością w Seget Donji, około 4km na północ od Trogiru. Położenie hotelu zachęca do spacerów wzdłuż morza. Na wschód do zabytkowego miasta Trogir, wpisanego na Listę UNESCO oraz na zachód do miasta Seget Vranjica. Do Trogiru można także dotrzeć taksówką, która regularnie kursuje z plaży pod hotelem.

Wyposażenie i usługi

Restauracja, restauracja plażowa, pizzeria, kawiarnia, aperitif bar, sala konferencyjna, kantor, sejf, sala TV, sklep z pamiątkami, taras, winda, parking BEZPŁATNY.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 2-osobowe, prysznic/wanna, WC, balkon, TV SAT, telefon, lodówka, sejf, suszarka do włosów, Wi-Fi, niektóre z możliwością dostawki dla dziecka do 12 lat. Pokój 2(+2) - pokój 2-osobowy z dostawką odpowiednią dla jednego dziecka do 12 lat i drugiego dziecka do 7 lat (rozkładana sofa 120x 190 cm) lub dla jednej osoby od 12 lat. W przypadku korzystania z dostawki przestrzeń w pokoju zostanie zmniejszona.

Skrzydło B - pokoje typu BM i PROMO znajdują się na 3 lub 4 piętrze. Pokoje oznaczone STANDARD znajdują się na 1 i 2 piętrze i są wyposażone w nowsze meble. Pokoje PROMO - pokoje w specjalnej cenie, mniejsze pokoje 2-osobowe (około 15m2), odpowiednie dla par, z łóżkiem małżeńskim 140x 200 cm.

Skrzydło A (część odnowiona) - pokoje SUPERIOR NEW - typ Superior New B znajduje się na 1.-3. piętrze z orientacją na park, typ Superior New BM na 3.-8. piętrze z orientacja na stronę morską. Pokoje Superior są odnowione i odpowiadają kategorii 4.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Zewnętrzny basen, masaże, 6 kortów tenisowych, tenis stołowy, minigolf, bilard, boisko do gier zespołowych, plac zabaw, siatkówka plażowa, dziecięcy park na plaży (za opłatą), sporty wodne zgodnie z lokalną ofertą. Możliwość udziału w opcjonalnym programie animacyjnym KLUBU NEPTUNA w terminie od 2.7. do 27.8.2021.

Wyżywienie

2 posiłki - śniadania i obiadokolacje w formie bufetu, napoje dodatkowo płatne. ALL INCLUSIVE - 3 posiłki w formie bufetu, nieograniczona konsumpcja lokalnych lanych napojów (woda, sok, piwo, wino) do obiadu i kolacji, popołudniowe przekąski, nieograniczona konsumpcja lokalnych lanych napojów ( woda, soki, piwo, wino, lokalne napoje alkoholowe) w aperitif barze od 9.00 do 22.00 i przy basenie od 10.00 do 17.30.

Plaża

Żwirowa, częściowo betonowa, około 200m, prysznice na plaży, dojście do plaży po schodach. Dojście na plaże przez ośrodek apartamentów Medena około 300m, bez schodów.

Informacje dopełniające

Opłata klimatyczna około 1,4 EUR/os./dzień - płatna na miejscu. Pokoje nieodnowione dla niewymagających Klientów.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE. Dziecko do 7 lat z 1 dorosłym - zniżka 50%. Dziecko od 7 do 14 lat z 1 dorosłym - zniżka 30%.

POKÓJ 2(+0): dziecko do 7 lat bez łóżka z wyżywieniem z 2 osobami - BEZPŁATNIE.

POKÓJ 2(+1): dziecko do 3 lat bez łóżka i wyżywienia jako 4 osoba w pokoju - BEZPŁATNIE. Dziecko do 12 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE.

POKÓJ 2(+2): pierwsze dziecko do 12 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Drugie dziecko do 7 lat na dostawce z 2 dorosłymi - BEZPŁATNIE. Dziecko 12-14 lat na dostawce z 2 osobami dorosłymi - zniżka 50%. Osoba od 14 lat na dostawce - zniżka 20%.

Cena zawiera

Nocleg, 2 posiłki/ ALL INCLUSIVE, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Aktualizacja 06.10.2021

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
04.06.2022

Wykwaterowanie

Sobota
11.06.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Mapa

Pogoda

26°C
16°C
20°C
9

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.