Dobry2 opinie100% poleceń
7.2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Aminess Lume (ex Feral)

Kod oferty: WAK448062
Last minute
Kod oferty: WAK448062
obiekt, teren hoteluobiekt, teren hoteluobiekt, teren hotelubasenpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjaobiekt, teren hoteluteren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
basen
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

balkon
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: KorculaOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK448062
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Poniedziałek
09.08.2021

Wykwaterowanie

Środa
11.08.2021

Opinie dodane przez

8.2
Johny
Pobyt - Lipiec 2013Para
Bardzo fajny spokojny Hotel. Profesjonalna obsługa, szczególnie pomocne panie z recepcji. Posiłki przepyszne i urozmaicone w resturacji z widokiem na morze. Basen za mały jednak przy tym pięknym morzu kto by siedział w basenie jaki by nie był. Plaże to głównie skały z wylanymi betonowymi platformami dlatego polecam zabranie butów ochronnych do wody i na pewno jak ktoś lubi nurkowanie płetw i gogli :) Oczywiście znajdzie się też kilka mini plaż z piaskiem jak ktoś jest z dziećmi. Pokoje średniej wielkości, czyste, zadbane z widokiem na morze. W okolicy dwa dobrze zaopatrzone sklepy, stoiska ze świerzymi warzywami i owocami oraz kilka knajpek. Każdy znajdzie coś dla siebie. Miejscowość mała, bardzo malownicza. Górzysty teren świetnie nadający się na piesze wędrówki. Na samej wyspie kilka miejscowości, które warto zwiedzić, szczególnie Korculę (tzw. mały Dubrovnik). Warto także wybrać się do okolicznych winiarni na degustacje, które nic nie kosztują, można się napić i coś zakupić do domku :) Ogólnie bardzo polecam ten Hotel a w szczególności tym, którzy lubią ciszę i spokój tak jak ja :)
6.2
Beata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2007Rodzina z dziećmi
Hotel ładny, ale zdecydowanie zasługuje tylko na 3*.Położony w bardzo zacisznym i spokojnym miejscu. W okolicy znajdują się jedynie dwa malutkie sklepy spożywcze i nic poza.<br>Pokoje bardzo małe, w ostatnie dwa dni pobytu serwis sprzatający juz nawet nie raczył odkurzyc pokoju, ale ręczniki wymieniane były codziennie.<br>Na najlepszą opinie zasługuje restauracja- posiłki bardzo smaczne, a obsługa cały czas pilonowała by niczego nie brakowało. Bardzo mały basen, malutka kawiarenka hotelowa- i to tyle atrakcji w tym hotelu.<br>Polecić ten hotel mozna osobom, które maja dość gwaru miejskiego i szukaja spokoju- tem go jest naprawde duzo.<br>

Mapa

Pogoda

30°C
19°C
23°C
11

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie