Dobry46 opinii85% poleceń
7.1
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyChorwacjaKorculaKorculaAminess Port 9 Resort (ex. Port 9 Resort)

Aminess Port 9 Resort (ex. Port 9 Resort)

Kod oferty: WAK659920
Last minute
Kod oferty: WAK659920
basenbasenbasenobiektobiektpokój, balkon / taraspokój, balkon / tarasłazienkarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjaSPASPAteren hoteluteren hoteluobiektsport i rekreacjasport i rekreacjabasenbasenplaża
basen
basen
basen
obiekt
obiekt
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

standardowy
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój dwuosobowy

superior
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Opis oferty

Region: KorculaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK659920

Opis oferty

Położenie

Hotel położony jest w cichej zatoce, ok. 3km od centrum Starego Miasta Korč ula, gdzie znajdują się liczne sklepy, bary, restauracje itp. (do centrum można dojść promenadą lub skorzystać z wodnej taksówki). W odległości ok. 300m. od hotelu znajduje się przystanek autobusu komunikacji miejskiej, którym można dostać się do Starego Miasta Korč ula. Najbliższy sklep znajduje się ok. 50m. od hotelu. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 3 godz. 30min.

Plaża

W pobliżu hotelu znajdują się dwie piaszczysto-żwirowe plaże. Najbliższa leży w odległości ok. 70m od hotelu. Możliwość wypożyczenia leżaków i parasoli za dodatkową opłatą (ok. 8 EUR/dzień).

Do dyspozycji gości

Recepcja, restauracja hotelowa, 2 restauracje a la carte, cztery bary, 2 bary w basenie, tawerna na plaży, dwa baseny zewnętrzne, taxi wodne przy plaży (płatne).

Wyżywienie

Śniadania i obiadokolacje w formie bogatego bufetu.

Program sportowy i animacyjny

Boisko wielofunkcyjne, stół do ping-ponga, minigolf (płatny, ok 3 eur/godzina), wypożyczalnia kajaków i łódek na plaży (płatne), mini klub, plac zabaw dla dzieci, ściana wspinaczkowa dla dzieci, mini ogród botaniczny, wypożyczalnia rowerów (płatna ok. 6 eur/godzina), wieczory tematyczne, 2 korty tenisowe (płatne ok 7 eur/godzina). Hotel prowadzi animacje dla dzieci w mini klubie dla grup wiekowych 4-7 i 8-14, warsztaty tematyczne dla dzieci, fitness na świeżym powietrzu.

Internet

Darmowy dostęp do Wi-Fi na terenie całego obiektu.

Naszym zdaniem

Gorąco polecamy ten nowoczesny, designerski hotel, oddany do użytku na przełomie maja/czerwca 2017. Oprócz doskonałych pokoi, ładnego, zielonego terenu, okalającego hotel skorzystacie Państwo z bliskości jednego z najpiękniejszych miast na Bałkanach. Stare Miasto Korcula posiada piękną zabudowę, kamienne uliczki, tradycyjne konoby i klimat, którego się nie zapomina. Zapraszamy!

Opinie klientów

Program

Dzień 1

Dojazd do hotelu własnym transportem.

Dni od drugiego do przedostatniego

Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

Dzień ostatni

Wykwaterowanie z hotelu, wyjazd.

świadczenia

Cena podstawowa obejmuje: 7 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych, wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, CP, Assistance i bagaż).

Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej, opłaty klimatycznej ok.1 EUR/dzień/os. w zależności od położenia hotelu oraz innych wydatków osobistych.

Ze względu na COVID-19 niektóre udogodnienia/atrakcje/serwis hotelu mogą działać w ograniczonym czasie i/lub mogą być wyłączone z oferowania

Wycieczki lokalne

Cena oraz realizacja wycieczek jest uzależniona od położenia hotelu.

SPLIT + TROGIR - cena ok.35 EUR

Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska

Split to miasto żyjące wolniejszym rytmem, do którego szybko można się przyzwyczaić. Place, restauracje i kafejki zawsze są wypełnione po brzegi nie tylko turystami, ale również miejscową społecznością. W czasie wycieczki poznacie Państwo historię powstania i rozwoju miasta, zwiedzicie wpisany na listę UNESCO pałac cesarza Dioklecjana, bramy rzymskie prowadzące do miasta, katedrę oraz malowniczy port.

Trogir to miasto leżące w środkowej Dalmacji, w pobliżu Splitu, często nazywane Małą Wenecją. Trogir usytuowany jest na małej wyspie, stąd wygląda jak zamek na wodzie. W Trogirze fascynuje całość zabudowy, z wąskimi uliczkami, nastrojowymi kawiarenkami i zabytkami, które są przykładem kunsztu kamieniarskiego i architektonicznego. Całe miasto znajduje się pod ochroną UNESCO.

W czasie zwiedzania poznacie owo " muzeum pod gołym niebem", a Kairos być może da Wam porcję szczęścia.

DUBROWNIK - cena ok.30 EUR

Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska, okolice Dubrovnika

Znakomicie zachowane Stare Miasto Dubrownika jest unikalne ze względu na wykładane jasnym marmurem place, strome brukowane uliczki, wysokie domy, klasztory, kościoły, pałace, fontanny i muzea. Stare mury miejskie odgradzają miasto od ruchu ulicznego. W wąskich uliczkach znajduje się wiele przytulnych kafejek i restauracji.

MEDJUGORJE + MOSTAR - cena ok. 55 EUR

Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska, okolice Dubrovnika

Medjugorje to niewielkie miasteczko w Bośni , skryte wśród szczytów gór. To miejsce, w którym w 1981 r. sześciorgu dzieciom objawiła się Matka Boża - Królowa Pokoju. Obecnie to największe Sanktuarium Maryjne na Bałkanach.

Mostar to kolejne bajeczne miasto Bośni łączące wiele kultur i religii. Wizyta w nim z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia.

PARK NARODOWY KRKA - cena ok. 50 EUR

Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska

KRKA jest najcudowniejszą i najpiękniejszą rzeką krasową w Chorwacji. Rozciąga się na odcinku o długości 72km. Przebijając się głębokim kanionem ku morzu tworzy po drodze liczne jeziora, wodospady i kaskady.

Podczas zwiedzania parku będziecie mieli okazję zażyć kąpieli w rozlewie największego z wodospadów oraz zwiedzić skansen, w którym poznacie rytm życia chorwackiej wsi sprzed wieków.

PARK NARODOWY PLITVICKIE JEZIORA - cena ok. 65 EUR

Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, północ Riviery Makarskiej

Niezaprzeczalnie oszałamiające turkusowe wody Plitvic bulgocząc przelewają się przez ciąg 16 jezior, powiązanych ze sobą aż 92 wodospadami! Jeziora otaczają gęste lasy bukowe i jodłowe, miejscami przypominają puszcze. Park został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego UNESCO.

RAFTING - cena ok.40 EUR

Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska

Zapraszamy na pełen emocji, kilkukilometrowy spływ pontonami w dół górskiej rzeki Cetiny w okolicach miasta Omiš. W czasie spływu będziecie mieli okazję, aby zażyć kąpieli pod wodospadami a odważni mogą skakać z wysokich skał. Podczas kilkugodzinnego wyjazdu będziecie pod opieką wykwalifikowanego instruktora. Po pełnym wrażeń spływie możecie nabyć płytę ze zdjęciami spływu ze swoim udziałem.

WIECZÓR DALMATYŃSKI - cena ok. 35 EUR

Dla hoteli: Riviera Sibenska, Riviera Kastelanska, Riviera Makarska, okolice Dubrovnika

Zapraszamy Państwa na niezapomniany Wieczór Dalmatyński do małej i niezwykle urokliwej wioski Blizna, położonej u podnóża gór. Podczas wizyty w tejże wiosce gospodarze restauracji ugoszczą Państwa regionalnymi specjałami kuchni dalmatyńskiej, a w czasie posiłku uroku doda regionalna muzykę, nauka gry w balote.

CZARNOGÓRA W PIGUŁCE - cena ok. 70 EUR

Dla hoteli: Południe Riviery Makarskiej, okolice Dubrovnika

W czasie tej całodniowej wycieczki do sąsiedniej Czarnogóry zwiedzimy słynną Zatokę Kotorską . Z KOTORU przejedziemy słynnymi serpentynami do punktu widokowego na wysokosci 1000m, dalej przejedziemy do wioski NJEGUSI -miejsce znane z produkcji suszonych szynek i serow itp,. Powrót do hotelu trasą widokową na Budvańską Rivierę.

KORĆULA I WINA PELJEŚCA - cena ok. 50 EUR

Dla hoteli: Południe Riviery Makarskiej, okolice Dubrovnika

Jedyna w swoim rodzaju wycieczka, która łączy w sobie zapoznanie się z historią i kulturą wyspy Korč ula oraz degustację najlepszych win w regionie Dalmacji południowej.

W czasie wycieczki będą Państwo mieli okazję poznać najciekawsze zakątki wyspy Korč ula, a następnie relaksować się przy kieliszku wyśmienitego wina.

Uwaga! Wycieczki prowadzone są w języku polskim. Ich organizatorem nie jest Rainbow, a lokalne biuro, które odpowiada za jakość serwisu. Ustala też ich program, ceny i terminy wyjazdów, dlatego ewentualne reklamacje należy kierować bezpośrednio do organizatora. Podane w katalogu opisy i ceny są jedynie orientacyjne, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo u naszego przedstawiciela w Chorwacji. Rezydent jest jedynie pośrednikiem w zapisie na imprezy lokalne. Min. ilość uczestników to 15 osób. Przed i po sezonie niektóre wycieczki nie są organizowane.

Inne

CHORWACJA informacje ogólne

Waluta

HRK - Chorwacka Kuna. Można płacić kartami kredytowymi i korzystać z bankomatów. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić dolary i euro.

Napiwki

Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku.

Wiza

Przy pobytach do 90 dni obywateli polskich nie obowiązują wizy. Wjazd do Chorwacji odbywa się na podstawie dowodu osobistego LUB paszportu.

Czas

Taki jak w Polsce.

Język urzędowy

Chorwacki

Orientacyjne ceny

Obiad w tawernie od 45 HRK woda 1 l - 6 HRK piwo w barze od 10-15 HRK kawa w kawiarni od 5 HRK Ceny w kurortach w sezonie są dużo wyższe od tych poza sezonem i tych w głębi kraju.

Poczta

Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 3.5 HRK. W wielu miejscach stoją skrzynki pocztowe, często również w hotelach.

Elektryczność

Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

Telefony

Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Telefony komórkowe działają w całej Chorwacji. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

Chorwacja

Zwana krainą tysiąca wysp położonych malowniczo wzdłuż całego wybrzeża Adriatyku i tworzących krajobraz niespotykany nigdzie w Europie. Doskonały klimat, krystalicznie czyste morze i doskonała kuchnia sprzyjają wypoczynkowi, a krajobraz zmieniajacy się co chwilę zachęci do zwiedzania nawet najbardziejzatwardziałych miłośników plaży.

Korcula

Jedna z największych wysp Dalmacji, porośnięta bujną, śródziemnomorską roślinnością. Skomplikowana historia tego regionu jest widoczna w architekturze i zabytkach i zachwyca co roku turystów z całej Europy. Tu podobno urodził się słynny żeglarz Marco Polo. Największą atrakcją tej okolicy jest samo miasto Korcula, zwane małym Dubrowvnikiem, którego starówka leży na małym owalnym półwyspie. Spacerując krętymi brukowanymi uliczkami ma się wrażenie że czas się zatrzymał i tylko liczne kawiarnie i galerie przypominają, że jesteśmy w XXI w.

Półwysep Pieljesac

Jeden z urokliwych zakątków Chorwacji. Ten górzysty półwysep jest jednym z bardziej dzikich miejsc na wybrzeżu, a jego najwyższy szczyt - św. Ilja jest strażnikiem pogody na wyspie i przyczyną zaskakujących zjawisk pogodowych co powoduje, że jest to świetne miejsce do uprawiania windsurfingu. Ciekawostką są żyjące tylko tutaj, sprowadzone z Ameryki Południowej, żeby poradzić sobie ze żmijami - mangusty. Żmije zostały przepędzone w wyższe partie gór natomiast mangusty same stały się atrakcją turystyczną.

Makarska Riwiera

Jeden z najpiękniejszych fragmentów wybrzeża adriatyckiego. Ciągnie się na odcinku ok. 60km, pomiędzy miastami Brela i Gradac. Sercem tego regionu jest Makarska, stanowiąca centrum turystyczne, kulturalne i ekonomiczne. Makarska Riwiera słynie głównie ze żwirkowych, ciągnących się kilometrami plaż, o łagodnym zejściu do krystalicznie czystego morza. Jest też wiele dzikich plaż oraz malowniczych zatoczek.

Kasztelańska Riwiera

Region turystyczny północnej Chorwacji jest jednym z bardziej znanych na polskim rynku. jego dwa najważniejsze miasta regionu Sibenik i Trogir.

Miasto Omis

Położone między Splitem, a Makarską, w samym sercu Dalmacji miasto Omis jest doskonałym miejscem na spokojny urlop. W dawnych czasach był najważniejszym pirackim miastem na wybrzeżu, a tutejsci piraci uznawani byli za najgroźniejszych na Morzu Śródziemnym. Dziś miasto jest centrum aktywnej turystyki. Rafting na rzece Cetina, nurkowanie, wędkarstwo, wspinaczki górskie, piesze wędrówki, surfing, to tylko kilka z bogatej oferty regionu.

Lopud

Należąca do archipelagu wysp Elafickich - 13 wysp leżących między półwyspem Pelješ ac i Dubrownikiem jest idealnym miejscem na relaks i wypoczynek wśród przyrody, z dala od miejskiej wrzawy. To wyspa bez samochodów, z dziewiczą przyrodą, piaszczystymi plażami i aleją spacerową wzdłuż morza. Lopud znany jest z jednej z najpiękniejszych plaż na Adriatyku - Š unj, która znajduje się na południowej części wyspy, a dojść do niej można atrakcyjną ścieżką. Wyspa połączona jest regularnie kursującymi liniami promowymi z Dubrownikiem.

Wyloty z: Warszawy, Gdańska i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

"

Sezonowość

Zwykle wysoki sezon turystyczny w Chorwacji trwa od 15 czerwca do 15 września.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Czwartek
19.08.2021

Wykwaterowanie

Czwartek
26.08.2021

Opinie dodane przez

7.6
Amadeusz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2019Grupa przyjaciół
Generalnie całkiem spoko. Przed niskim sezonem mało atrakcji w Korculi ale i tak jestesmy zadowoleni.
3.7
Joanna Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2016Para
Pobyt w tym hotelu uznaje za średnio udany.Bardzo dużym minusem jest brak klimatyzacji,jeszcze wiekszym palenie na stołówce.Zaletą są obfite posiłki i dośc smaczne, Mówimy oczywiście o ofercie all inclusive .Każdy może wybrac coś dla siebie i raczej nikt nie jest głodny.Tuż przy hotelu jest basen na którym przy odrobinie szcześcia można znaleśc wolny leżak.Dużym plusem jest piekny widok na zatoke.Do miasta można dojśc na pieszo albo wodną taksówką.Ogólnie jeżeli chcielibyśmy tam wrócic to tylko do klimatyzowanych apartamentów.Polecam ten hotel dla osób które chcą wypocząc w spokoju.Rodziną z dziecmi poniewaz jest animator który wspaniale sie nimi zajmuje ,dzieciaki za nim szaleją aż miło było popatrzec. Osobą które szukają wiekszych wrażeń i luksusów nie polecam.
ZaletyBlisko do plaży,basen
WadyBrak klimatyzacji

7.6
Natalia
Pobyt - Czerwiec 2015Grupa przyjaciół
W hotelu byliśmy na końcu czerwca, mieszaliśmy w apartamentach, są nowe, czyste, dobrze wyposażone, zadbane i codziennie sprzątane. Minusem (chociaż może też plusem dla niektórych) hotelu jest położenie, daleko do miasteczka. Blisko do promu i sklepu spożywczego. Jedzenie w restauracji średnie, mało różnorodne. Lepiej nie brać All inclusive, tylko jeść "na mieście". Obsługa bardzo sympatyczna i pomocna! Zastrzeżenia mieliśmy do biura podróży - Itaki. Brak organizacji i przekazu informacji. M.i.: Po przylocie do Dubrownika musieliśmy szukać przedstawiciela na lotnisku, który znikł potem zaraz po wsadzeniu nas do busika, pojawił się dopiero w kolejnym dniu. Towarzyszył nam Chorwat, z którym nie szło się porozumieć, on zaprowadził nas na taksówkę wodną, gdzie nie mogliśmy z kolei porozumieć się z taksówkarzem, miał rozwieść nas do różnych hoteli, powstał komunikacyjny chaos. Sprawę ułatwiłaby obecność kogokolwiek z biura. Pani z Itaki pojawiła się jeszcze 3 razy, dużo się uśmiechała, wypowiadała dużo ogólników, wyuczonych regułek. Kiedy chcieliśmy dowiedzieć się czego konkretnego o wyspie/transporcie/hotelu, pytaliśmy w recepcji. Miejsce spokojne, ale piękne, bardziej dla rodzin z dziećmi, ale i tak polecamy. Biura podróży Itaka niekoniecznie.
ZaletyCzęść z apartamentami - wszystko nowe, czyste i zadbane. Codzienne sprzątanie.
WadyPołożenie - daleko od centrum. Plaża przy zatoce - brudna woda.

9.3
PIOTR Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2015Rodzina z dziećmi
CISZA , HOTEL /DOMKI PO REMONCIE 2014 WSZYSTKO JEST KUCHNIA LODÓWKA ,KLIMA ,INTERNET,NACZYNIA ,NAWET SUSZARKA DO WŁOSÓW ,SZTUĆCE TELEWIZOR WKŁADASZ PENDRIVA I OGLĄDASZ WIECZOREM FILM , DO MORZA KILKA METRÓW OD BASENU ,LEŻAKI JEST ICH TROCHE ZA MAŁO I TRZEBA BYĆ O 9 RANO PRZY OTWARCIU BASENY.MORZE PIĘKNE I CIEPŁE PLAŻA KAMYKI LEPIEJ MIEĆ SPECJALNE BUTY MOŻNA JE KUPIĆ NA MIEJSCU JEST DUŻY SKLEP KLASY TESSCO ,BIEDRONKA . CENY WYŻSZE NIŻ W KRAJU .BANAN 12/KUN ,BRZOSKWINIA 13-14 KUN LODY BYLE JAKIE 10-12 KUN .JEDZENIE NIE PORYWA ALE ZAWSZE COŚ SIĘ WYBIERZE I NIEMA PROBLEMUNIGDY NIE BYLIŚMY GŁODNI /OWOCÓW I WARZYW MONOTONIA JABŁKO KIWI ,BANAN NIC WIĘCEJ ZERO ARBUZA ,BRZOSKWIŃ A WARZYWA TYLKO SAŁATA ,OGÓRKI ,POMIDOR ,CIASTECZKA I CIASTA DO KAŻDEGO POSIŁKU BEZ FANTAZJI ALE SĄ NAPOJE KAWA I HERBATA A W KAWIARNI 0D 10-23 PIWO ,NAPOJE ,ALKOHOL LOKALNY.ŚWIETNI ANIMATORZY Z ITAKI MOJA DWÓJKA DZIECI SPĘDZAŁA WIELE GODZIN NA ZABAWIE W KLUBIE SCOOBYDOO .DO STAREGO MIASTA 20 MINUT MARSZU Z OŚRODKA JEST WIELE RESTAURACJI WIELU OBCOKRAJOWCÓW .MOŻNA WYNAJĄĆ KAJAK , ORAZ ŁÓDKĘ .BLISKO OŚRODEK ZDROWIA . Z DUBROWNIKA DO KORCULI TRZEBA LICZYĆ Z 3 GODZINY DO HOTELU .STRATNY JEDEN DZIEŃ MAJĄ OSOBY LECĄCE Z KATOWIC /---- UWAGA PRZEZ BYDGOSZCZ -------------DODATKOWE 1,5 GODZINY NA MIEJSCU JEST SIĘ OKOŁO GODZINY 18 CZYLI ZJEŚĆ KOLACJE I DO SPANIA A POWRÓT WSTAJEMY 0 2,30 W NOCY I W POLSCE O 11 . CAŁY DZIEŃ STRACONY /NAJLEPIEJ MA WARSZAWA BO WYJERZDZA Z OŚRODKA O 16 . JA KUPIŁEM JESZCZE WCZASY LAST WIĘC NA TEMAT CENY NIE DYSKUTUJE .
ZaletyBARDZO BARDZO DUŻO
WadySTANDARD CHORWACKI DLA ŚREDNIO WYMAGAJĄCYCH

4.6
Magda
Pobyt - Sierpień 2012Rodzina z dziećmi
Nie polecam pobytu w tym hotelu szczegolnie z dzidzcmi ani w sierpniu -jest glosno i warunki jak za czasow wczasow praconiczych- pokoje, lazienki, stolówka. Wyjazd z biurem Rainbow Tours to porazka -transfer z lotniska w Dubrovniku do hotelu mial zajac 3,5h a zajmuje 5,5h gdyz biuro rozwozi wszystkic jednym autokarem z lotniska po roznych hotelach oddalonych od siebie wile kilometrow - gdy jedni sakwaterowani inni czekaja 15-30 min w goracym autokarze. Rezydenci biura nie tylko nie sa przeszkoleni do pracy z klienteam ale zachowuja sie tak jakby to oni przyjechali tu na wakacje a klienci biura im sie naprzykrzali z problemam typu przydzielone przez hotel pokoje inne niz w zawartej umowie, bez balkonu, lodówki i TV. Dostanie sie do hotelu od przystani to ok.250m, ktore nalzey pieszo pokonac ciagnac walizki, ( Rezydent p.Michał przybył po nas na rowerze !!!) tak sie prcuje w Rainbow- nie tylko nie pomogl w otrzymaniu pokoju zgodne z umowa, i to myklienci mamy sie dostosowac do jego godzin pracy -spotkan z nami - srodek dnia godzina 13.00 .Pwrot z hotelu na lotnisko w Dobrowiku a potem wylot ok 9.00 rano d Gdanska odbywasie poprzez pobutke o 3.00 w nocy , 250 m z walizkami na przeprawe w nocy Orbicia a nastepnie zbieranie przez kilka godzin klientow Rainbow tours po hotelach- przy czym hotel oddalony ok 10km od lotniska ma przewidziany wyjazd o 7 rano zatem tacy jak my, ktorzy wstali o 3.00 w nocy maja ok 30-35 min postoju pod tym hotelm az goscie tego hoteluzjedza sniadanie - podczas gdy my otrzymalismy skladiki suchego prowaintu z hotelu celem przygotowania na kolanach w w czasie jazdy w autokarze. NIE POLECAM - cena nie adekwtna do jakosci a obsluga biura ponizej standardu. Magda z Gdańska

Mapa

Pogoda

30°C
19°C
23°C
11

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie