Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Vuni Palace

Kod oferty: WAK587959
Kod oferty: WAK587959
basenbasenbasenpokójpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracja
basen
basen
basen
pokój
pokój
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: Cypr PółnocnyOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK587959
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

Opinie dodane przez

8.6
Arletka Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Para
Wrażenia są pozytywne, hotel mi się podobał, był czysty , schludny, nie przeludniony, szansa na leżak koło basenu zawsze była. Plaża taka sobie, ale morze ciepłe i czyste. Nam się nie zdarzyło, ale kilka osób opowiadało historie o gryzącej tam rybie :) Natomiast było zbyt spokojnie. Przy basenie i plaży nie grała żadna muzyka, wieczorami także. Żadnych animacji dla dzieci ani dorosłych. Gdyby nie ekipa z Polski, która się zgrała 1 wieczoru byłoby nudno :) Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone, pyszne mięsa różnego rodzaju- wołowina, cielęcina, kaczka- bardzo przepyszne ! Trochę brakowało owoców morza. Dużo drinków w opcji all, pyszna Ice cofee, obsługa potrafiła nas zaskoczyć. Kyrenia fajna, jest co zobaczyć, co zwiedzić, piękne widoki- polecamy Zamek św Hilariona- niezapomniane widoki w drodze. Natomiast nie jest to miejsce dla osób lubiących nocne życie, bo raczej mało się dzieje, przynajmniej w promieniu kilki km od hotelu. Ogólnie hotel polecam.
ZaletyDuży , przestronny, ładnie położony, w tle piękna panorama gór. Piękne, zadbane ogrody, dużo kwiatów i drzew. Czysto i schludnie, pokoje sprzątane codziennie, wymieniana pościel. Obsługa pomocna. Szeroki wybór drinków i napoi w opcji all inclusive
WadyBrak jakiejkolwiek rozrywki, żadnych animacji ani dla dzieci ani dla dorosłych. Brak muzyki, nawet przy basenie.

7.7
Martyna
Pobyt - Listopad 2018Grupa przyjaciół
Bardzo przyzwoity hotel, połączony z Oscar Resort. Jest kasyno, hammam, masaże, basen wewnętrzny, sklep, Irish Pub. Jednym słowem jest co robić :) w budowie nowy budynek de luxe.
ZaletyPyszne jedzenie, dużo atrakcji w hotelu. Spory kompleks za niewielką cenę.
WadyBetonowa okolica, niezbyt ładna plaża.

7.7
o.na
Pobyt - Sierpień 2011Para
Fajny hotel w ciekawym miejscu, z widokiem na morze i góry, ale żeby zobaczyć centrum i najlepsze miejsca Kyrenii trzeba zdobyć szczegółową mapę miasta i się z niego ruszyć. Sam hotel jest w miarę ok - jedzenie, pokoje, basen, obsługa na w miarę dobrym poziomie. Było kilka problemów i wpadek, ale jeśli się zgłaszało je od razu, kulturalnie i spokojnie (niestety niektórzy turyści z Polski byli pod tym względem delikatnie mówiąc kiepscy) wszystko udawało się załatwić i rozwiązać.
8.3
smoku
Pobyt - Lipiec 2011Para

6.3
BARBARA KALINOWSKA Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2010Para
HOTEL ZNISZCZONY PRZEZ SZTORM WIOSNĄ 2010 ROKU Z ATRAKCJI NIC NIE ZOSTAŁO. TEREN HOTELU TO JEDEN WIELKI PLAC BUDOWY. KURZ HAŁAS ITD. BRAK MOŻLIWOŚCI KOMPIELI W MORZU. BASEN KRYTY PLAC ZABAW DLA DZIECI NIE ISTNIEJĄ. JEDENA WIELKA ŚCIEMA. CHCESZ BYĆ NIESZCZĘŚLIWY ZA WŁASNE PIENIĄDZE JEDŻ. BYLIŚMY W NIM DO 02.06.2010.

Mapa

Pogoda

30°C
20°C
23°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze cypryjskie wprowadziły cztery kategorie państw (GREEN, ORANGE, RED i GREY), z których można podróżować na Cypr. Polska znajduje się obecnie w kategorii ORANGE: przed wejściem na pokład samolotu należy okazać negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed rozpoczęciem podróży.

Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia nie wcześniej niż 24 godziny przed terminem podróży ankiety Cyprus flight pass zobacz więcej uprawniającą do wjazdu na Cypr (przy wejściu do samolotu oraz przy kontroli granicznej należy na wezwanie okazać mail potwierdzający wypełnienie ankiety, za brak wypełnionej ankiety może być nałożony mandat w wysokości 300 EUR i nakaz odpłatnego wykonania testu lub odmowa wjazdu do Cypru)

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- dzieci poniżej 12 roku życia
- podróżni posiadający zaświadczenie o przyjęciu pełnych dawek szczepienie przeciwko covid19, zaświadczenie o szczepieniu w języku angielskim należy przesłać za pomocą formularza CyprusFlightPass.

UWAGA:
W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane.