Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Aktea Beach Village

Kod oferty: WAK574701
Kod oferty: WAK574701
basenbasenbasenbasenbasenbasenteren hotelubungalowyrecepcja / lobbypokój, 3YZ, A1Spokój, 3YZ, A1Spokój, 3YZ, A1Spokój, 3UG, S, 36W, 3UCpokój, 3UG, S, 36W, 3UCsiłowniaplaża
basen
basen
basen
basen
basen

Nasi klienci docenili

 • Bogata oferta rekreacyjna: program zajęć animacyjnych, sauna, masaże wodne, łaźnia turecka, tenis, aerobik, fitness.
 • Tylko 200 m do najpopularniejszej plaży na wyspie - Nissi Beach.
 • Udogodnienia dla dzieci: oddzielny brodzik, plac zabaw, miniklub (4-12 lat), mini disco.
 • Rozrywka: w zależności od pogody i sezonu muzyka na żywo i przedstawienia wieczorne.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Cypr PołudniowyOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK574701
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.8
  Gosia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
  Mały hotel w spokojnym miejscu Aya Napy, bardzo dobre położenie do plaży Niissi Bleach spacerkiem koło 7 min
  ZaletySpokojne miejsce , kameralnie
  WadyBrak muzyki przy basenie ,cisza cisza

  8.6
  Marta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Para
  Serdecznie polecam. Fantastyczna lokalizacja. Czyste pokoje. Smaczne posiłki. Pomocna obsługa.
  ZaletyBliskość plaży, piękne morze.

  6.4
  Marta
  Pobyt - Czerwiec 2019Para
  Lokalizacja obiektu w centrum dobrych restauracji i pięknej plaży.
  ZaletyBliskie położenie najpiękniejszej plaży nissi beach, bardzo miła obsługa,czysto na obiekcie. Jedzenie dobre.
  WadyMonotonne śniadanie zapach stęchlizny w pokoju,przechodzący na ubrania brak naturalnych soków wszystko sztuczne przesłodzone brak napojów w pokojach,nawet wody butelkowanej słabe owoce nie dojrzałe,jedynie arbuz smaczny słabe animacje wieczorem
  +2

  9.7
  Małgorzata Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Rodzina z dziećmi
  Byłam w Aktea Beach Village z pietnastoletnią córką na przełomie kwietnia i maja 2019 r. Wróciłyśmy szczęśliwe. Pogoda była piękna. Hotel jest uroczy - małe budynki z kwitnącymi krzewami wzdłuż wewnętrznych uliczek. Jedzenie jest bardzo smaczne, a obsługa fenomenalna: miła i bardzo pomocna. Specjalne pozdrowienia dla najbardziej cierpliwej na świecie pani na recepcji i absolutnie przemiłej obsługi w restauracji. Komunikacja w hotelu nie sprawia żadnego problemu wszyscy płynnie mówią po angielsku i rosyjsku (a być może i w innych językach ale nie miałam okazji tego sprawdzić). W pobliżu hotelu znajduje się jedna z najpiękniejszych plaż na Cyprze. Polecamy pobyt w tym hotelu z całego serca.
  ZaletyPrzytulny klimat, fenomenalna obsługa, blisko przepięknej plaży. Świetne jedzenie.

  8.3
  BaX
  Pobyt - Marzec 2019Para
  Urlop w marcu udany, prognoza nigdy sie nie sprawdzała, polecamy od kwietnia osobom ktore licza na zabawe
  Zaletyblisko morza i pieknych plaż.
  Wadybasen kryty otwarty tylko do 19.

  Mapa

  Pogoda

  30°C
  20°C
  23°C
  12

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że władze cypryjskie wprowadziły cztery kategorie państw (GREEN, ORANGE, RED i GREY), z których można podróżować na Cypr. Polska znajduje się obecnie w kategorii ORANGE: przed wejściem na pokład samolotu należy okazać negatywny wynik testu PCR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed rozpoczęciem podróży.

  Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia nie wcześniej niż 24 godziny przed terminem podróży ankiety Cyprus flight pass zobacz więcej uprawniającą do wjazdu na Cypr (przy wejściu do samolotu oraz przy kontroli granicznej należy na wezwanie okazać mail potwierdzający wypełnienie ankiety, za brak wypełnionej ankiety może być nałożony mandat w wysokości 300 EUR i nakaz odpłatnego wykonania testu lub odmowa wjazdu do Cypru)

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - dzieci poniżej 12 roku życia
  - podróżni posiadający zaświadczenie o przyjęciu pełnych dawek szczepienie przeciwko covid19, zaświadczenie o szczepieniu w języku angielskim należy przesłać za pomocą formularza CyprusFlightPass.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Na Cypr Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Jeśli w czasie lotu na Cypr planowane jest międzylądowanie w Turcji, może być konieczne okazanie paszportu na lotnisku.
  Na Cyprze dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane.