Wspaniały14 opinii100% poleceń
9,5
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Grand Bavaro Princess

Kod oferty: WAK551905
teren hotelu, basen, plaża
basen
teren hotelu, basen
dla dzieci, plac zabaw
obiekt, teren hotelu
teren hotelu, basen, plażabasenteren hotelu, basendla dzieci, plac zabawobiekt, teren hoteluteren hoteluteren hotelurecepcja / lobbypokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjadrink bardrink barsport i rekreacjateren hotelu, kawiarniateren hotelusport i rekreacja, plażaplażaplażaplaża

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia dla dzieci: miniklub, brodzik, krzesełka w restauracji.
 • Rozrywka: animacje dzienne i wieczorne, przedstawienia, muzyka na żywo, dyskoteka.
 • Bogata oferta rekreacyjna: SPA, łaźnia turecka, sauna parowa oraz w pełni wyposażone centrum fitness.
 • Rozbudowana infrastruktura: 8 restauracji, 9 barów, salon fryzjerski, pralnia, wypożyczalnia samochodów, kantor.
 • Dostępne pokoje

  Bungalow dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Suite dwuosobowy

  platinum
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Suite dwuosobowy

  honeymoon platinum
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

  528
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  06:1504.09.2020 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin
  16:4504.09.2020 Piątek
  PUJPunta Cana

  Powrót

  19:0518.09.2020 Piątek
  PUJPunta Cana
  15:2019.09.2020 Sobota
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK551905Region: Punta CanaOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Doskonały wybór na rodzinne wakacje na Karaibach. Przy pięknej plaży Bavaro, w jednym z najbardziej znanych miejsc, w których można podziwiać niezrównane piękno krajobrazu, czystość białego piasku i przejrzystych turkusowych wód.

  Położenie

  Przy plaży, zaledwie 25minut jazdy od lotniska i niedaleko jednego z najpiękniejszych pól golfowych na Karaibach.

  Wyposażenie

  Recepcja, room service, restauracje: główna (kuchnia międzynarodowa), argentyńska, włoska, japońska, azjatycka, 9 barów (m.in bar na plaży, bary przy basenach, lobby bar), centrum medyczne, salon urody, centrum fitness, centrum konferencyjne, SPA, mini-market

  Pokoje

  Wszystkie klimatyzowane, wyposażone w: łazienkę z prysznicem, suszarkę, sejf, telewizor, telefon, minibar, zestaw do kawy/herbaty, balkon/taras.

  Wyżywienie

  All Inclusive - Śniadania, obiady i kolacje w formie bufetów. Przekąski, lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w wyznaczonych barach i godzinach (szczegółowe informacje odnośnie pakietu przekazane zostaną w dniu zakwaterowania przy recepcji)

  Sport i rozrywka

  2 baseny, centrum fitness, korty tenisowe, SPA, centrum sportów wodnych na plaży, ping-pong, animacje w ciągu dnia

  Dla dzieci

  Mini klub na plaży (dla dzieci w wieku 4-12 lat)

  Uwagi

  Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

  Informujemy, że na niektórych trasach linii Air France może zdażyć się dodatkowy postój samolotu na trasie powrotnej w Santo Domingo (rejs AF 741 PUJ-CDG z wylotem o godzinie 17:55 - 11:10).

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Od obywateli polskich wjeżdżających na terytorium Dominikany nie wymaga się wizy wjazdowej; Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięc oraz okazać bilet powrotny i wystarczające środki finansowe na pokrycie kosztów deklarowanego pobytu. Przepisy celne nie określają wysokości kwoty wymaganej na każdy dzień pobytu.

  Przy wjeździe na Dominikanę należy wykupić na granicy kartę turystyczną (ok. 15 USD). Posiadacz takiej karty może przebywać na terenie kraju 30 dni.

  Bagaż rejestrowany

  Z uwagi na różne taryfy przelotu dostępne w liniach lotniczych obsługujących połączenia z Polski na Dominikanę dopiero po założeniu wstępnej rezerwacji przelotu (na poprawne dane uczestników wyjazdu) jesteśmy w stanie zweryfikować czy bagaż rejestrowany zawarty jest w cenie danej taryfy czy też nie. W przypadku gdy bagażu nie będzie w cenie taryfy można go dokupić za dopłatą w wysokości 400 PLN/sztuka za lot w dwie strony. Limit wagowy takiego bagażu to 23 kg.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT, opłaty za kartę turystyczną, bagażu rejestrowanego (w zależności od taryfy przelotu, weryfikacja po założeniu wstępnej rezerwacji).

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Rafa koralowa

  1 km w linii prostej od hotelu
  Punta Cana to przede wszystkim bajeczna, biegnąca wzdłuż 40 km wybrzeża rafa koralowa. Obietnica wyjątkowego spotkania z morskim światem i jego mieszkańcami, które na długo po powrocie z urlopu pozostanie w pamięci. Rafa koralowa - oprócz cudów natury drzemiących w krystalicznie czystej wodzie - chroni także plażowiczów przed nazbyt wysokimi falami, dzięki czemu kąpiele zawsze będą bezpieczne (szczególne docenią to rodziny z dziećmi).

  Zobacz więcej

  Plaża Bavaro

  6 km w linii prostej od hotelu
  Punta Cana słynie z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych plaż z białym, ciepłym i miękkim piaskiem. Najładniejszą plażą jest Bavaro Beach (Playa Bavaro), z której rozpościera się panorama na piękne gaje palmowe leniwie kołyszące się w rytm wiatru. Dodatkowego uroku tej rajskiej scenerii nadają zapierające dech w piersiach widoki krystalicznie czystego, lazurowego morza. Odwiedzając to miejsce doświadczymy egzotyki w najczystszym wydaniu - czeka tu na nas dzika, jeszcze nie odkryta przez świat przyroda.

  Zobacz więcej

  Park rozrywki Manati Park

  6 km w linii prostej od hotelu
  Pośród bujnych storczyków i tropikalnych roślin znajduje się wyjątkowe miejsce na Dominikanie - park rozrywki Manati. Ma bogatą ofertę programów dla najmłodszych (między innymi pokazy lwów morskich, delfinów oraz papugi, która lubi jeździć samochodem-zabawką, czy rejsy statkiem na pobliską wyspę Dolphin Island Park). Koniecznie wybierzmy się do Seaquarium Park, gdzie będziemy mogli podziwiać piękne koralowce oraz wrak zatopionej łodzi podwodnej.

  Zobacz więcej

  Parque Nacional del Este

  48 km w linii prostej od hotelu
  Na Dominikanie znajduje się wiele parków i rezerwatów Na szczególną uwagę zasługuje Parque Nacional del Este, położony w prowincji Altagracia. Jego główną atrakcją są naskalne malowidła, znajdujące się w jaskiniach, które charakteryzują się także wyjątkowymi formami nacieków. Na terenie parku znajduje się zatoka Las Calderas i rezerwat raf koralowych. Parque Nacional del Este to przede wszystkim naturalne schronienie dla wielu gatunków ptaków (także endemicznych) - przy odrobinie szczęścia zobaczymy tu gołębia białogłowego (zagrożonego wyginięciem) i hutie. Na pewno spotkamy tu pelikany i wyjątkowe gatunki papug.

  Zobacz więcej

  Wioska artystów Altos de Chavon

  53 km w linii prostej od hotelu
  Ciekawym pomysłem na jednodniową wycieczkę może być wypad do wioski artystów Altos de Chavon. Wioska słynie z wyjątkowo oryginalnej architektury oraz krętych i urokliwych uliczek. To prezent od byłego prezydenta amerykańskiej kompanii cukrowniczej Gulf & Western - Charlesa Bluhdorna, ofiarowany jego córce. Wioskę zamieszkują liczni artyści, którzy przybyli tu z całego świata aby czerpać z niej inspiracje dla swoich kolejnych dzieł. Wyjątkowy charakter tego miejsca dodatkowo podkreśla prestiżowa uczelnia znajdująca się we wiosce, która współpracuje z nowojorską Parsons The New School for Design. Z nabrzeża wyspy rozpościera się widok na rzekę Rio Chavon, która była plenerem dla jednego z największych dzieł kina - "Czasu Apokalipsy". Znajduje się tu także kościół poświęcony przez Jana Pawła II.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  31°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  29°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.8
  Tomek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2018Singiel
  ZaletyCisza spokój dużo zieleni i ptaków. Blisko plaża.
  WadyZa mało i za często powtarzające się animacje.
  Polecam ten hotel szczególnie parom. Jest dużo pięknego terenu na spacery jak i sporo miejsca na odpoczynek
  10
  Kasia
  Pobyt - Sierpień 2016Para
  ZaletyPrzemila obsluga, szczegolnie w barze w lobby. Pieknie polozony rozlegly osrodek ,z cudowna roslinnoscia.
  Wadybrak.
  Bylam w Bavaro Princess w siepniu br. Cudownie spedzony czas, Osrodek pieknie polozony, z przepiekna roslinnoscia. Z racji tego,ze jest rozlegly teren to sa melexy, ktore jezdza bardzo czesto. Obsluga przemila. Pokoje sprzatane codziennie, reczniki wymieniane codziennie. Wszyscy bardzo mili, pozdrawiaja gosci. Plaza bardzo szeroka, lezaki, reczniki, drinki, palmy, raj na ziemi. Polecam, Ja na pewno tam wroce. Szczegolne pozdrowenia dla Ramona Monuz, najmilszego kelnera.
  9.7
  arturro
  Pobyt - Czerwiec 2014Para
  Zaletyprzy plaży, piękny teren (las palmowy), duże pokoje wyposażone w sejf, TV, lodówkę, dobre jedzenie, dobre drinki, animacje, wysoka jakość obsługi
  Wadyminimalne wady w sprzątaniu
  Hotel położony w pięknym swego rodzaju lesie palmowym po którym spacerują różnego rodzaju ptaki. Jedzenie na dobrym poziomie, drinki bardzo dobre a co ważne nie rozwodnione (polecam coco loco, oraz lokalny specjał mamajuana ). W restauracji czysto, obsługa uwija się jak może. Animacje na dobrym poziomie, cały czas coś się działo, do południa na plaży a popołudniu przy basenie. Wieczorami różnego rodzaju występy stojące na wysokim poziomie. Obsługa bardzo miła i uprzejma. Nas co chwilę chcieli częstować kokosem który spadł z drzewa :). Pokoje duże, dobrze wyposażone. Jedyne zastrzeżenia mam do sprzątanie, ale naprawdę niewielkie. Mianowicie na Dominikanie panuje dosyć duża wilgotność więc trochę większą uwagę należy przyłożyć do sprzątania szczególnie w łazience, Plaża tuż przy hotelu, można spokojnie spacerować po kilka kilometrów w każdą stronę. sam teren hotelu również wielki, jak ktoś ma lenia to może \\\"ciuchcią\\\" podjechać. Co istotne w hotelu pomimo wielu gości jest cisza i spokój. Hotel położony w miasteczku turystycznym Bavaro ze sklepami, barami itp. Polecam wycieczkę na rajską wyspę Saonę. Niektórzy wynajmowali auto i sami zwiedzali wyspę. Na terenie jest kilka restauracji a la carte. ja byłem w Pastadorze i naprawdę jedzenie jak i obsługa na bardzo wysokim poziomie, niczym w renomowanej restauracji. Generalnie można fajnie wypocząć.
  9.4
  arturro
  Pobyt - Grudzień 2013Para
  Zaletysuper położenie, przy samej plaży, w centrum miasteczka Bavaro; dobre jedzenie, nigdy nie było sytuacji aby czegoś brakowało, świetne drinki, nie rozwodnione, miła i pomocna ogsługa
  Wadywłaściwie może jedna wada tak na przyczepienie się a mianowicie trochę lepiej powinni sprzątać łazienkę
  Piękny, wielki kompleks położony w lesie palmowym z różnego rodzaju ptakami spacerującymi po jego terenie. Jedzenie b. dobrze przygotowane, smaczne, aczkolwiek mogłoby być bardziej urozmaicone (to już tak na siłę czepiam się). Obsługa zawsze miła i uśmiechnięta, nie czekająca na kasę. Co ciekawe w trakcie pobytu do pokoju bez okazji i powodu przynieśli talerz ładnie ułożonych i pokrojonych owoców. Drinki bardzo dobre i co ważne nie rozwodnione. Animacja na dobrym poziomie, do południa na plaży a popołudniu na basenie, wieczorami pokazy oraz disco, w tym raz w tygodniu na plaży. Osobiście nie korzystaliśmy ale widziałem, że sporo atrakcji było dla najmłodszych. Pokoje duże, ładne z TV, klimą i sejfem. Hotel zbudowany na zasadzie 8-pokojowych bungalowów rozrzuconych po terenie hotelu. Zastrzeżenia niewielkie do jakości sprzątania szczególnie w łazience, bowiem na Dominikanie jest duża wilgotność więc trzeba trochę bardziej się przyłożyć (aczkolwiek jakoś bardzo źle nie było). Hotel położony w miasteczku turystycznym Bavaro więc i na disco i do restauracji można się wybrać. Niektórzy wynajmowali auta i sami coś zwiedzali. Plaża ładna, można spacerować kilometrami w każdą stronę. Polecam wycieczkę na rajską wyspę Saonę. Generalnie mogę hotel z czystym sumieniem polecić. Moim zdaniem również osoby o wyższych wymaganiach powinny być zadowolone. Fajne wakacje, w miłej atmosferze, dobrym jedzeniu, dobrych drinkach.
  10
  leszek
  Pobyt - Październik 2010Para
  Fantastyczny hotel Świetna plaża super drinki i wyżywienie

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.

  Wizy

  W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane.

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że loty do Republiki Dominikańskiej są zawieszone.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00