Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyEgiptMarsa El AlamMadinat CorayaSteigenberger Coraya Beach (ex Iberotel)

Steigenberger Coraya Beach (ex Iberotel)

Kod oferty: WAK633670
basen, wakacjepl
obiekt, basen, wakacjepl
basen
basen
teren hotelu, basen, wakacjepl
basen, wakacjeplobiekt, basen, wakacjeplbasenbasenteren hotelu, basen, wakacjeplbudynek główny, wakacjeplrecepcja / lobby, wakacjeplrecepcja / lobbypokój, wakacjeplbalkon / taraspokójpokójbalkon / tarasrestauracjarestauracjateren hotelu, wakacjeplrestauracja, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplbasenplaża, wakacjepl
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
wpPilotCW
Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK633670Region: Marsa El AlamOrganizator: Prima Holiday
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
25°C
Temperatura w nocy
8°C
Liczba godzin słonecznych
9

Opinie

Opinie dodane przez

10
Beate
Pobyt - Marzec 2020Para
Wszystko bardziej niż idealne, od pokoju po obsługę, czystość, życzliwość i uwaga całego personelu, jedzenie ... nie mogło być lepiej. W tym hotelu nie ma nic, ale naprawdę nie ma na co narzekać.
Zaletypersonel jest niesamowity
WadyWifi

10
Steph
Pobyt - Marzec 2020Para
Od momentu, kiedy przyjechaliśmy, zostaliśmy przywitani pierwszorzędną obsługą przyjaznego personelu, który nie mógł zrobić wystarczająco dużo, aby uczynić Państwa pobyt cudownym.
ZaletyZespół recepcji bardzo pomocny
WadyWifi

10
Heck
Pobyt - Marzec 2020Para
Dobrze zarządzany hotel. Czysto, pracownicy bardzo przyjaźni, zawsze pomocni. Wystrój pokoju nieco stary. Dobrej jakości jedzenie i napoje. Średni wiek 60 lat. Leżaki na basenie i na plaży są zarezerwowane z ręcznikami, które nie są używane przez cały dzień
ZaletyPiękne miejsce
WadyWifi

10
Mino
Pobyt - Marzec 2020Para
Bardzo zadbany ogród. Basen nieco stary, jakość jedzenia była bardzo dobra i smaczna.
Zaletyjedzenie jest pyszne
WadyWifi

10
Henri
Pobyt - Marzec 2020Para
Bardzo przyjazny personel hotelu. Wspaniały posiłek pod każdym względem. Bardzo ładne miejsce do nurkowania z rurką i akwalungiem.
Zaletymasaż spa
WadyWifi

Przed podróżą

Paszporty

Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).

Wizy

W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie www.visa2egypt.gov.eg lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

Uwaga!
Zgodnie z informacjami podanymi przez władze Egiptu, podróżni przylatujący lotami czarterowymi do gubernatorstw: Morze Czerwone, Marsa Matrouh, Luxor, Synaj Południowy oraz Asuan są zwolnieni z opłaty wizowej do 30 kwietnia 2021 r. Przemieszczanie się między gubernatorstwami pozostaje zawieszone do odwołania. Zorganizowany ruch turystyczny został ograniczony do: Morza Czerwonego, Synaju Południowego i Marsa Matrouh.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że według informacji podanej przez władze egipskie od 1.09.2020 r. każdy podróżny zobowiązany jest do do okazania negatywnego wyniku testu PCR Covid-19.
W związku z powyższym wjazd do Egiptu jest możliwy:
1) po okazaniu testu PCR, wykonanego maksymalnie 72 godziny przed podróżą
2) lub po wykonaniu testu na lotnisku po przylocie do Egiptu, koszt badania to 30 USD/os. Test można wykonać na jednym z czterech lotnisk: Szarm El-Szejk, Taba, Hurghada, Marsa Alam.

Obowiązek wykonania testu nie obejmuje dzieci w wieku do 6 lat.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00