Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Nice Riviera

Kod oferty: WAK648467
Last minute
Kod oferty: WAK648467
budynek głównyrecepcja / lobbypokójrecepcja / lobbyrestauracjateren hotelu
budynek główny
recepcja / lobby
pokój
recepcja / lobby
restauracja

Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Promocja

Europe Mountains - polisa COVID-19 gratisUbezpieczenie COVID-19 gratis - w razie rezygnacji z powodu zachorowania na COVID-19 lub skierowania na kwarantannę otrzymujesz kompleksową ochronę (obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka i wynikającą z niego konieczność hospitalizacji).

Opis oferty

Region: Lazurowe WybrzeżeOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK648467

Region

Nicea

Opis

Ubezpieczenie W PODRÓŻY GLOBTROTER – zawarte w cenie tej oferty, to kompleksowa ochrona na wypadek konieczności rezygnacji, która działa także w przypadku zachorowania na COVID-19 lub skierowania ubezpieczonego na obowiązkową kwarantannę.

Ochrona obejmuje nagłe zachorowanie współmałżonka lub dziecka oraz wynikającą z niego konieczność hospitalizacji.

Pokój jednoosobowy klasyczny

1 łazienka, 1 pokój, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - classic, klimatyzacja, łóżko pojedyncze, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 1 osoby, powierzchnia 20m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Pokój jednoosobowy komfort w aneksie

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ekspres do kawy, kategoria pokoju - comfort, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 1 osoby, prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Dwójka komfort

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, ekspres do kawy, kategoria pokoju - comfort, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, powierzchnia 25m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Dwójka klasyczny

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, kategoria pokoju - classic, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 2 osób, powierzchnia 20m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, suszarka do włosów, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

Pokój rodzinny dla 2-4 osób

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 pokój, 1 sofa dla 2 osób, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, klapki kąpielowe, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, powierzchnia 25m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, sofa, szlafrok, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - pokój rodzinny, wifi

Trójka

1 łazienka, 1 pokój, 3 pojedyncze łóżka, biurko do pracy, czajnik elektryczny, dostępne dodatkowe łóżeczka dziecięce, klapki kąpielowe, klimatyzacja, minibar, ogrzewanie, papier toaletowy, pokój dla 3 osób, pokoje w budynku obok, powierzchnia 25m², prysznic, ręczniki, sejf w pokoju, telefon, telewizja satelitarna, toaleta, wifi

W cenie

Leżaki

Dostęp do internetu

Internet Wi-Fi

Strefa Wi-Fi

Wysokie krzesło dla dziecka

Śniadania w formie bufetu

Fitness

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji. Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Parking - 22 euro za auto/noc

Opiekunka do dzieci

Zwierzęta mile widziane - 12 euro za zwierzę/noc

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu.

Parking

Garaż, parking niestrzeżony.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi spa i wellness

Basen kryty - 30m², sauna fińska, fitness.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie, wysokie krzesło dla dziecka, opiekunka do dzieci, wynajem zabawek i gier.

Usługi hotelowe

Leżaki, winda, bar, pokój śniadaniowy, zakaz palenia w hotelu.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Informacje o hotelu

Mastercard, visa, gotówka, american Express, zakwaterowanie - od 15.00, wymeldowanie - do 12.00.

Lokalizacja hotelu

Sklepy - 15km, stacja pkp - 1km, centrum miasta - 0m, lotnisko - 7km, przystanek autobusu - 20m, plaża - 500m, wysokość (n.p.m.) - 5m, blisko plaży, morze - 50m, port - 2km.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Wtorek
05.10.2021

Wykwaterowanie

Wtorek
12.10.2021

Dostępne pokoje

Pokój dwuosobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój czteroosobowy

rodzinny, dla 2-4 osób
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
20°C
13°C
18°C
6

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY:
Oświadczenie o braku symptomów zakażenia koronawirusem i kontaktu z osobą zakażoną zobacz więcej

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy maksymalnie na 72 godzin przed wylotem do Francji. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.
Wiza nie jest wymagana.