Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyFrancjaPorte De Versailles

Porte De Versailles

Last minute
Kod oferty: WAK481757
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Dostępne pokoje

Apartament czteroosobowy

z jedną sypialnią
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilotCW
Kup wycieczkę online a dostęp do WP Pilot otrzymasz gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

08.12.2020 Wtorek

Wykwaterowanie

15.12.2020 Wtorek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK481757Organizator: Europe Mountains

Region

Paryż

Opis

Rezydencja Paris Porte de Versailles znajduje się naprzeciwko centrum wystawowego Porte de Versailles. Z rezydencji w prosty sposób można dotrzeć do centrum Paryża dzięki bogatej sieci połączeń komunikacyjnych (m.in. metro). Paris Porte de Versailles posiada 175 klimatyzowanych wyremontowanych apartamentów, ogród, prywatny kryty parking i dwie sale konferencyjne. W pobliżu znajduje się także park wodny.

Apartament z jedną sypialnią dla 4

Apartament dla 4 osób o powierzchni ok. 36m², składający się z salonu, sypialni oraz łazienki z wanną/prysznicem i oddzielną toaletą. W sypialni znajduje się łóżko podwójne lub dwa łóżka pojedyncze, a w salonie sofa, rozkładana kanapa i wyposażona kuchnia. Sypialnia oddzielona jest od salonu przesuwnymi drzwiami.

Apartament z jedną sypialnią dla 4

1 oddzielna sypialnia, garnki, lodówka, naczynia, patelnie, pościel, ręczniki, stół, stół śniadaniowy z krzesłami, sztućce, telewizja satelitarna, toaleta, zastawa

Apartament z dwiema sypialniami dla 6

Apartament dla 6 osób o powierzchni ok. 55m², składający się z salonu, 2 sypialni oraz łazienki z wanną i oddzielną toaletą. W każdej z sypialni znajduje się łóżko podwójne lub dwa łóżka pojedyncze, a w salonie łóżko pojedyncze, łóżko rozkładane i wyposażona kuchnia. Większość apartamentów posiada balkon lub taras.

Apartament z dwiema sypialniami dla 6

2 oddzielne sypialnie, garnki, lodówka, naczynia, patelnie, pościel, ręczniki, stół, stół śniadaniowy z krzesłami, sztućce, telewizja satelitarna, toaleta, zastawa

W cenie

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Informację, jakie dodatkowe świadczenia zawarte są w cenie otrzymacie Państwo w trakcie procesu rezerwacji.

Płatne na miejscu

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Odległości

Centrum - 9.2km.

Parking

Parking niestrzeżony, miejsca do parkowania w okolicy.

Internet

WI-FI w częściach wspólnych hotelu, WI-FI we wszystkich pokojach.

Usługi hotelowe

Restauracja, pralnia, rezerwacja biletów, pralnia chemiczna, recepcja 24-godzinna, stoisko z gazetami, pokój spotkań, pokój śniadaniowy.

Wyposażenie pokoi

Lodówka, telewizja satelitarna, stół, ręczniki, zastawa, sztućce, toaleta, patelnie, garnki, naczynia, pościel, stół śniadaniowy z krzesłami.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Pogoda

Temperatura w dzień
11°C
Temperatura w nocy
3°C
Temperatura wody
14°C
Liczba godzin słonecznych
5

Przed podróżą

Paszporty

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu na terytorium Republiki Francuskiej jest ważny polski paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie technicznym i pozwala na stwierdzenie tożsamości.

Wizy

Wiza nie jest wymagana.

Szczepienia, służba zdrowia

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Francji z państwami Unii Europejskiej i Strefy Schengen pozostają otwarte, z zastrzeżeniem ograniczeń wynikających z ograniczeń opuszczania miejsca zamieszkania. Wjazd do Francji spoza terenu Unii Europejskiej i Strefy Schengen jest możliwy jedynie w uzasadnionych przypadkach.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00