Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Portes Beach

Kod oferty: WAK400021
Kod oferty: WAK400021
obiekt, basenobiekt, budynek głównyobiekt, basenbrodzik, dla dziecidla dzieci, plac zabawpokójpokójbalkon / tarasrestauracjarestauracjarestauracjadrink barsaunasiłowniateren hoteluteren hoteluteren hoteluplażaplażaobiekt, teren hotelu
obiekt, basen
obiekt, budynek główny
obiekt, basen
brodzik, dla dzieci
dla dzieci, plac zabaw
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Kilometry piaszczystych i szerokich plaż z których znaczna większość jest wyróżniona certyfikatem Błękitnej Flagi.
 • Półwysep zachwyca piękną roślinnością - jest tu dużo bardziej zielono niż na wyspach.
 • Polecamy rejs statkiem wokół półwyspu Athos podczas którego można podziwiać monastyry.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: ChalkidikiOrganizator: Mouzenidis TravelKod oferty: WAK400021
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.3
  Sara
  Pobyt - Maj 2019Grupa przyjaciół
  Dużo animacji które nie pozwalają się nudzić dorosłym i dzieciom. Przemiła obsługa która dba o każdego klienta. Świetny klimat.
  Zaletysuper animatorzy czysto miła obsługa dobre jedzenie lokalizacja
  Wady-

  9.4
  Aneta
  Pobyt - Maj 2019Para
  Super hotel 4*, czysty, zadbany teren. Jest spa w hotelu. Dla dzieci małe zjedżalnie i fajny plac zabaw. Fajne pokoje, wifi bezpłatne w pokojach. Hotel dla rodzin z dziećmi.
  9.0
  Iwona
  Pobyt - Październik 2018Grupa przyjaciół
  Hotel położony w spokojnej okolicy. Bezpośrednio przy hotelu plaża, z łagodnym zejściem i darmowym serwisem. Na terenie hotelu dużo zieleni. Na sezon 2019 planowane otwarcie zjeżdżalni dla dzieci. Pokoje w bdb standardzie- na górze balkony, na dole tarasy ( pokoje promocyjne znajdują się na dole). W hotelu,za opłatą można skorzystać ze spa, siłownia w cenie, sejf 15 euro/ tydzień. Oferowane w hotelu wyżywienie to All inc oraz HB. W hotelu co 2 tygodnie organizowane barbecue party.
  ZaletyJubiler w hotelu, darmowy serwis plażowy, zjeżdzalnie dla dzieci
  Wadybrak atrakcji w okolicy

  9.0
  julia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2017Rodzina z dziećmi
  Portes Beach to wspaniały hotel dla rodzin z dziecmi i par. Każdy znajdie tutaj coś dla siebie,. Duży kompleks i piekna plaża tuż obok!
  9.8
  Aga
  Pobyt - Lipiec 2012Para
  Witam ,własnie wrocilismy w halkidiki .hotel rewelacja .Polecam wszystkim w 100% .byliśmy w grupie 9 osobowej i wszyscy bardzo zadowoleni .A jesli ktos lubi zwierzczki na na lewo od plazy w pochylonych drzewach mieszka suczka z trojka przeuroczych szczeniaczkow jeli mozecie to dokarmiajcie psiaki , uwielbiaja parowki ,wędlinke i ser tylko pamietajcie ze jest i cztery .Pozdrawiam i udanych wakacji .Z checia dowiem sie cos na temat psiakow

  Mapa

  Pogoda

  29°C
  18°C
  22°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
  Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - dzieci poniżej 6 roku życia;
  - podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
  - osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.