Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Electra Palace (Saloniki)

Kod oferty: WAK400203
Last minute
Kod oferty: WAK400203
basen, sport i rekreacjabasen, SPArestauracjarestauracjaobiektcentrum biznesowesale konferencyjnebalkon / taraspokójpokójpokój z widokiem na morzepokój
basen, sport i rekreacja
basen, SPA
restauracja
restauracja
obiekt
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: Grecka MacedoniaOrganizator: Mouzenidis TravelKod oferty: WAK400203

Region

Saloniki

Opis

Basen na dachu

Bezpłatne Wi-Fi

Centrum SPA

Zaplecze konferencyjne

Opis

Pięciogwiazdkowy hotel położony w samym centrum miasta - przy placu Arystotelesa, tuż przy morzu. Akcenty architektoniczne budynku przenoszą nas do czasów bizantyjskich i nadają hotelowi unikalnego charakteru. Hotel oferuje obsługę na najwyższym poziomie.

Bar

Kawiarnia

Restauracja a la carte

Restauracja z barem przy basenie na dachu

Parking (płatny)

5 sal konferencyjnych (do 220miejsc)

Pralnia (płatna)

Internet

Przystanek autobusowy obok hotelu

Polozenie

Saloniki

Centralny plac Arystotelesa

Obok promenady

300m od Białej Wieży

800m od muzeum archeologicznego

15km od lotniska Macedonia

Miasto Saloniki ma wyjątkowe znaczenie dla turystów, posiada niesamowite historyczne i architektoniczne dziedzictwo o światowym znaczeniu. Na odwiedzających czekają zabytki, muzea oraz miejsca o znaczeniu archeologicznym, a ulice i place miasta otoczone są starożytnymi budowlami. Biała Wieża na wybrzeżu (symbol miasta), cytadelowe ściany w Górnym Mieście, starożytna Agora, Łuk Galeriusza, Bazylika Mądrości Bożej, Świątynia św. Dymitra (patrona miasta), Muzeum Archeologiczne, Uniwersytet im. Arystotelesa z bogatą biblioteką, obserwatorium astronomiczne, Państwowy Teatr północnej Grecji – to tylko niektóre z atrakcji Salonik!

Wyzywienie

Bed and Breakfast

Pokoje

138 pokoi: Classic Rooms (22–25m2), Premium Rooms (22–25m2), Superior Rooms (23-26m2), Superior Suites (45m2), Junior Suites (40m2), Executive Rooms (30m2), Executive Suites (65m2).

W pokojach: klimatyzacja, ogrzewanie, minibar, telewizja, telefon, internet Wi-Fi, sejf (rozmiar wystarczający dla laptopa), dźwiękoszczelne okna, wanna, suszarka, szlafroki i kapcie.


Premium Room: widok na miasto.

Superior Room: widok na Plac Arystotelesa i na morze.

Executive Room: pokoje na 5 piętrze, drewniane podłogi z dywanami, umeblowane balkony. Widok na morze lub na miasto.

Juni?r Suite: dwa pokoje - sypialnia i salon, w niektórych balkon.

Superior Suite: dwa pokoje - sypialnia i salon. Wanna z hydromasażem, wspaniały widok na Plac Arystotelesa i morze.

Executive Suite: dwa pokoje - sypialnia i salon. Drewniane podłogi z dywanami, wanna z hydromasażem. Panorama Placu Arystotelesa i morza, duży umeblowany balkon.


Typ dodatkowego łóżka: łóżko lub rozkładana kanapa.

Pokoje dla niepalących.

Codzienne sprzątanie i zmiana pościeli.

Sport

Sport i rekreacja:

Basen na dachu, kryty basen z podgrzewaną wodą w SPA

Sauna

Jacuzzi

Centrum fitness

Siłownia

Dla dzieci:

Opiekunka (płatna)

Łóżeczko (płatne)

O wyzywieniu

Bed & Breakfast (BB): śniadania w formie bufetu.

Inne informacje

Hotel zastrzega sobie prawo do zmian cen usług dodatkowych płatnych.

Usługi SPA płatne dodatkowo.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Środa, 30.06.2021
07:15
10:35
WAWWarszawa - Chopin
SKGSaloniki

Powrót

Środa, 07.07.2021
18:25
19:45
SKGSaloniki
WAWWarszawa - Chopin

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

28°C
20°C
22°C
10

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- dzieci poniżej 6 roku życia;
- podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
- osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.