Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Grand Hotel Palace

Kod oferty: WAK399816
Last minute
Kod oferty: WAK399816
obiektrecepcja / lobbycentrum biznesowe, sale konferencyjnerestauracjabasenpokójpokójpokójpokój
obiekt
recepcja / lobby
centrum biznesowe, sale konferencyjne
restauracja
basen
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: Grecka MacedoniaOrganizator: Mouzenidis TravelKod oferty: WAK399816

Region

Saloniki

Opis

Renowacja 2018!

Pokoje Double Deluxe Moderns został całkowicie odnowiony w 2018 roku.

Opis

Hotel wybudowany w klasycznym stylu. Elegancki wystrój, komfortowe pokoje, restauracja, bar, internet, wykwalifikowana obsługa, usługi konferencyjne, kryty basen, siłownia, sauna, masaż. Idealne miejsce zarówno na odpoczynek w komfortowych warunkach jak i służbowy pobyt.


Polozenie

Saloniki, 2,5km od centrum miasta, 17km od międzynarodowego lotniska Macedonia. Hotel miejski. Najbliższa plaża Agia Triada, w odległości ok. 20km.

Wyzywienie

Bed and Breakfast, Half Board

Pokoje

261 pokoi: Deluxe Rooms (~25 ??.?), Deluxe Suites (~55 ??.?), Suites Presidential, Family Rooms (~50 ??.?), Doubles Deluxe 2-Rooms (~50m2).

W pokojach: klimatyzacja, ogrzewanie, mini-bar (płatny), TV SAT, telefon (2 linie wewnętrzne, poczta głosowa), bezpłatne Wi-Fi, sejf (bezpłatny), czajnik elektryczny, łazienka (wanna), suszarka do włosów, telefon w łazience, dźwiękoizolacja, balkon.

Rodzaj dostawki: rozkładane łóżko.

Codzienne sprzątanie i zmiana pościeli.

Deluxe Room: podwójne łóżko lub 2 łóżka pojedyncze, dostępne pokoje łączone.

Double Deluxe 2-Rooms: 2 pokoje Double Deluxe, położone obok siebie lub na tym samym piętrze.

Family Room min 4 pax: salon z podwójną rozkładaną kanapą, sypialnia z podwójnym łóżkiem, 2 łazienki, balkon.

Family Room min 5 pax: salon z podwójną rozkładaną kanapą i rozkładanym łóżkiem, sypialnia z podwójnym łóżkiem, 2 łazienki, balkon.

Family Room min 6 pax: salon z podwójną rozkładaną kanapą i rozkładanym łóżkiem, sypialnia z podwójnym łóżkiem i łóżkiem rozkłądanym, 2 łazienki, balkon.

Deluxe Suite: salon, sypialnia, podwójne łóżko, 2 łazienki, balkon. Dodatkowo: bezpłatne korzystanie z parkingu, w dniu przyjazdu wino, słodycze i kosz owoców w pokoju (uzupełniane codziennie).

Suite Presidential: eleganckie pokoje idealne dla gości, którzy kochają luksus. Salon z biurkiem, sypialnia, 2 łazienki, 2 balkony. Na życzenie: komputer, drukarka, dostęp do internetu, faks.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Środa, 30.06.2021
07:15
10:35
WAWWarszawa - Chopin
SKGSaloniki

Powrót

Środa, 07.07.2021
18:25
19:45
SKGSaloniki
WAWWarszawa - Chopin

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

28°C
20°C
22°C
10

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- dzieci poniżej 6 roku życia;
- podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
- osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.