Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plWczasyGrecjaGrecka MacedoniaSalonikiLazart (ex. Domotel Les Lazaristes)

Lazart (ex. Domotel Les Lazaristes)

Kod oferty: WAK460409
Last minute
Kod oferty: WAK460409
basen, sport i rekreacjabasen, restauracjabasen, pool barobiektobiektkawiarniasale konferencyjneSPAteren hotelupokójpokój
basen, sport i rekreacja
basen, restauracja
basen, pool bar
obiekt
obiekt
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: Grecka MacedoniaOrganizator: Mouzenidis TravelKod oferty: WAK460409

Region

Saloniki

Opis

Luksusowy hotel w stylu modern. Komfortowe pokoje, restauracja, bary, room service, usługi konferencyjne, internet, wysoka jakość obsługi. Idealne miejsce na spokojny, luksusowy wypoczynek w pobliżu centrum miasta.

Polozenie

Saloniki, rejon Stavroupoli, 3km od portu, 2,5km od dworca kolejowego, 5km od Białej Baszty, 20km od lotniska Macedonia.

Wyzywienie

Bed and Breakfast, Half Board

Pokoje

74 pokoje: Singles (~15m2), Doubles (~25m2), JuniorSuites (~35m2).

W pokojach: anatomiczne materace, wybór poduszek, elektroniczne zamki, dźwiękoizolacja, klimatyzacja, ogrzewanie, mini-bar, TV SAT, telewizor LCD, odtwarzacz DVD (na życzenie), laptop (na życzenie), telefon, bezpłatne Wi-Fi, usługa budzenia, sejf (bezpłatnie), łazienka (wanna/prysznic), zestaw do kawy/herbaty, ekspres do kawy Espresso.

W łazience telefon, lustro powiększające, suszarka do włosów, szlafroki, kapcie.

W pokojach 1-osobowych - łóżko pojedyncze.

W pokojach 2-osobowych - łóżko podwójne lub 2 pojedyncze.

Junior Suite łóżko podwójne lub 2 pojedyncze, część gościnna, kanapa.

Codzienne sprzątanie, zmiana pościeli 3 razy w tygodniu.

O wyzywieniu

HB (obiadokolacja): śniadanie (bufet), kolacja (bufet lub gotowe menu).

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Wylot

Środa, 07.07.2021
07:15
10:35
WAWWarszawa - Chopin
SKGSaloniki

Powrót

Środa, 14.07.2021
18:25
19:45
SKGSaloniki
WAWWarszawa - Chopin

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Mapa

Pogoda

31°C
23°C
24°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

- dzieci poniżej 6 roku życia;
- podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
- osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

UWAGA:

W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.