Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Casino Loutraki

Kod oferty: WAK231014
Kod oferty: WAK231014
plażabasenteren hoteluteren hotelu, basenteren hotelurestauracjarestauracjarecepcja / lobby
plaża
basen
teren hotelu
teren hotelu, basen
teren hotelu
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Niezliczona ilość zabytków
 • Korzystne warunki do uprawiania sportów wodnych
 • Pogoda
 • Znakomite kąpieliska
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: PeloponezOrganizator: RainbowKod oferty: WAK231014
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.2
  Marta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
  Daleko do miasta, szczególnie ważne jak wyjeżdża się z dziećmi.
  ZaletyBardzo dobry hotel chyba najlepszy w okolicy, dobre jedzenie oraz przepiękny widok
  WadyDaleko do miasta, szczególnie ważne przy wyjeździe z dziećmi.

  9.2
  Ewa Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Byliśmy z całą rodziną w tym hotelu w lipcu 2019. Hotel robi bardzo miłe wrażenie, wszędzie czysto również w pokojach. Pokoje bardzo wygodne klimatyzowane codziennie sprzątane, wymieniane ręczniki, pościel co drugi dzień. Posiłki w wersji all inclusive ogromna ilość każdy znajdzie coś dla siebie, a nawet zasmakuje czegoś nowego. Prócz posiłków serwowane są owoce, ciasta, soki owocowe. wszystkiego bardzo dużo i smaczne, przed wszystkim świeże. Hotel z wszelkimi wygodami SPA z basenami krytymi, siłownia na zewnątrz duże baseny pomimo, że był to sezon nie były zatłoczone. Nie daleko przy hotelu prywatna plaża żwirowo-kamienista z parasolami bardzo czysta i zadbana, woda w morzu czyściutka widać całe dno z kamyczkami. na plaży jak i przy basenach bary z napojami i przekąskami. Okolica bardzo ciekawa do zwiedzania organizowane są wycieczki np. do Aten, Koryntu można tez wybrać się samemu korzystając z tutejszej komunikacji. Wszędzie dużo egzotyki palmy, drzewka pomarańczowe, cytrynowe. Dla nas bardzo udana wycieczka żal było wracać do domu pewnie jeszcze tam wrócimy.
  ZaletyBardzo dobra lokalizacja hotelu, posiłki smaczne jest w czym wybierać, blisko ładne miasteczko Loutraki. W okolicy ciekawe miejsca do zwiedzania. Nie tylko plaża ale i wiele atrakcji.
  Wadybrak

  8.8
  Mariusz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Duży ale nie zatłoczony hotel w miejscu, które jest dobrą bazą wypadową do zwiedzania Grecji.
  +4

  9.8
  Dorota Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Hotel duży,przestronny. Byłam z mężem we wrześniu. Miałam wrażenie,że hotel jest zakwaterowany w 20 %.Wszędzie luzy. Leżaków pełno pustych, plaża wyludniona. Pierwszy raz spotkałam się z taką sytuacją. To nie wada to zaleta. Cisza,spokój,pełen relaks. Nie było animacji- nam akurat tego nie brakowało.Plaża duża, woda czysta.Godzina jazdy do Aten. Dostęp do Spa-basen,sauny, jacuzzi. Wi-fi dostępne w całym hotelu.Posiłki dobre. Jeżeli ktoś szuka spokoju i relaksu to tu znajdzie z pewnością. Jeżeli ktoś szuka rozrywek to raczej będzie zawiedziony. Polaków było niewielu. Głównie Grecy,trochę Rosjan,Anglików,kilku Niemców.Ogólnie polecam. To mój drugi pobyt akurat w Grecji, mam skalę porównawczą.
  NaN
  ANNA
  Pobyt - Sierpień 2015Singiel
  dobra obsluga mozna zwiedzac prywatnym samochodem/i z dziecmi/ przepiekna okolice z paniami z polski ktore mieszkaja b dlugo w grecji.bylismy bardzo zadowoleni.
  Zaletynajlepszy hotel w okolicy.spokojny i jednoczesnie blisko miasta
  Wadynie bylo

  Mapa

  Pogoda

  30°C
  19°C
  22°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
  Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - dzieci poniżej 6 roku życia;
  - podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
  - osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.