Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Mouses

Kod oferty: WAK311322
Kod oferty: WAK311322
obiektobiektobiekt, teren hoteludla dzieci, plac zabawplażaplażaplażaplażaplażarestauracja, plażadrink bardyskotekakuchnia / aneks kuchennypokójpokój
obiekt
obiekt
obiekt, teren hotelu
dla dzieci, plac zabaw
plaża

Nasi klienci docenili

 • Świetna lokoalizacja w samym centrum miejscowości.
 • Kamienisto-żwirowa plaża ok. 200 m od hotelu.
 • W okolicy piaszczyste plaże Koutsoupia i Plati Amos.
 • Urokliwa okolica pełna małych zatoczek, wzgórz porośniętych drzewami oliwnymi.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Riwiera OlimpijskaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK311322
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.4
  Dorota Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2017Grupa przyjaciół
  Bardzo udany pobyt w Studiu Moses, nie warto dokupywać posiłków w Aqua Rossa, są przeciętne i ZIMNE, obsługa się nie fatyguje z ustawieniem podgrzewaczy, jedyny ciepły element to herbata w termosie i kawa, lepiej śniadania robić we własnym zakresie a obiady kupować w tawernach, koniecznie przywieźć ze sobą garnek jeśli ktoś chce gotować, na wyposażeniu kuchni Moses jest tylko patelnia, tygielek do parzenia kawy i parę sztućców
  ZaletyBardzo dobre położenie, życzliwy właściciel, funkcjonalne pokoje
  Wadybrak CZAJNIKA elektrycznego i kubków w aneksie kuchennym

  3.6
  Grzegorz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2016Para
  Wakacje polecane przez sprzedającego, to co mówił o wiele różniło się od rzeczywistości, brak rozrywek drogie wycieczki dodatkowo płatne. Jak się jedzie na wycieczkę jest się stratny na jedzeniu bo dają jakiś posiłek ale śniadaniem nie można tego nazwać, mały lunch.
  ZaletyToaletka w pokoju, taras, miła obsługa
  WadyPająki , prysznic brak zasłony cała łazienka zalana, brak pościeli

  Pogoda

  29°C
  16°C
  22°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
  Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - dzieci poniżej 6 roku życia;
  - podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
  - osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.