Średnia ocena2 opinie
5.0
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Oasis Studia

Kod oferty: WAK581075
Last minute
Kod oferty: WAK581075
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Hotel usytuowany ok. 200 m od kamienisto-żwirkowej plaży.
 • W okolicy Kokkino Nero, znajdują się piaszczyste plaże Koutsoupia i Plati Amos.
 • Doskonała lokalizacja, w samym centrum.
 • Nad samym morzem możemy zasmakować pysznej i taniej kuchni w klimatycznych knajpkach.
 • Opis oferty

  Region: Riwiera OlimpijskaOrganizator: FunclubKod oferty: WAK581075

  Region

  Kokkino Nero

  Country

  Grecja

  Program ramowy

  1 dzień - wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry.

  2 dzień - przejazd przez Serbię, Macedonię. Przyjazd do miejscowości Kokkino Nero w okolicach godziny 16:00, zakwaterowanie. Zebranie organizacyjne oraz zapisy na wycieczki fakultatywne.

  3 - 11 dzień - wczasy w Kokkino Nero oraz wycieczki fakultatywne. Szczegółowy program zwiedzania Grecji znajduje się w opisie wycieczek fakultatywnych.

  11 dzień - dzień wykwaterowanie do godziny 10:00, czas wolny. Wyjazd do Polski w okolicach godziny 20:00.

  12 dzień - przejazd przez Grecję, Macedonię, Serbię, Węgry, Słowację i Czechy. Przekroczenie granicy Polski w godzinach wieczornych. Przyjazd do miast zachodniej Polski przed północą, pozostałe miasta przyjazd dnia 13 po północy.

  Zakwaterowanie

  Zakwaterowanie w studio Oasis, na które składają się: pokój dzienny pełniący jednocześnie funkcję sypialni dla 2 osób, aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, naczynia i sztućce), łazienka z wc oraz niewielki balkon/tarasu - z meblami ogrodowymi.

  Apartament 4 osobowy składa się z 2 pomieszczeń: pokoju dziennego jak w studio oraz sypialni.

  Ponadto na wyposażeniu są: TV, klimatyzacja w większości pokoi (indywidualnie sterowana, dodatkowo płatna ok. 5 EUR/dzień). Pokoje z klimatyzacją przydzielane są osobom, które wykupią ją na cały pobyt. We własnym zakresie należy wyposażych się w środki czystości i higieny oraz ręczniki.

  Brak łóżeczek dla dzieci.

  W cenie

  Zakwaterowanie w studiach Oasis,

  9 noclegów,

  Transport autokarem klasy Lux (barek, dvd, toaleta),

  Opieka rezydenta na miejscu.

  Dodatkowo płatne obowiązkowo

  Ubezpieczenie KL/NNW: 80 PLN/os.,

  Opłata klimatyczna i kwaterunkowa: 50 EUR/os. (płatne w autokarze),

  Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Turystyczny Fundusz Pomocowy: 20 PLN/os.

  Dodatkowo płatne opcjonalnie

  Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ w cenie specjalnej 150 PLN,

  Kup Sobie Spokój: 100 PLN/os., (daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami paliwowymi i kursowymi. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi),

  Ubezpieczenie od chorób przewlekłych: 100 PLN/os.,

  Bezpieczny bagaż: 50 PLN/os.,

  Rezerwacja miejsc w autokarze: 50 PLN/os.,

  Wycieczki fakultatywne

  Wyżywienie

  We własnym zakresie.

  Lokalizacja

  Kokkino Nero jest idelną miejscowością na wypoczynek dla osób straszych. Mimo znacznej wysokości znajdują się tu niewielkie, kameralne plaże osłonięte skałami w zatoczkach do których można się dostać od morza lub wydeptanymi ścieżkami. W pobliżu znajduje się malownicza dolina Tempe, powstała w wyniku żłobienia w wysokich skałach wąwozu przez rzekę Pinios. Tutejsze wody słyną z leczniczych właściwości. Do dyspozycji turystów są sztucznie utworzone źródełka, nazywane jako miejscowe "Spa“, gdzie można zarzyć również bezpłatnie kąpieli błotnej. Kawałek od miejscowości znajdują się słynne czerwone źródła, które są doskonałe w przeróźnych terapiach skóry, czy żołądka.

  Ważne

  Opłata obowiązkowa na realizację programu wycieczki poza granicami Polski. Opłata nie podlega rozliczeniu ani zwrotowi. Z opłaty finansowane są: checkpointy, parkingi, wydatki graniczne, taksa (zgodna z ofertą), opłaty związane z realizacją programu i inne nieprzewidziane programem.

  Opłata zbierana jest w autokarze po przekroczeniu granicy Polski.

  Przejazdy po Polsce mogą być realizowane autokarem klasy LUX, busem lub samochodem osobowym. Transport autokarem docelowym odbywa się od granicy Polski.

  Transport

  Transport autokarem trwa około 25 godzin od momentu przekroczenia granicy polskiej,

  Przejazd przez Czechy, Słowację, Węgry, Serbię i Macedonię,

  Przyjazd do Nea Agchialos w godzinach popołudniowych,

  Wyjazd do Polski w godzinach popołudniowych,

  Ze względu na wahadłowe przejazdy autokarów, podany harmonogram może ulec zmianie.

  Dokumenty

  Do przekroczenia granic niezbędny jest dokument tożsamości: dowód osobisty lub paszport.

  Pozostałe informacje

  [Obowiązkowa Opłata Na Rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego

  w]

  Związku z powołaniem do życia w dniu 26.11.2016 Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego każdy klient Biura Podróży Funclub zobowiązany jest do zapłaty kwoty w wysokości 10zł/os. przy każdorazowej rezerwacji imprezy turystycznej po dacie 26.11.2016. Kwota przeznaczona na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zostanie automatycznie doliczona do wartości rezerwacji. Wyjątkiem są imprezy turystyczne odbywające się w krajach posiadających granicę z Rzeczpospolitą Polską. Składka nie jest przychodem biura, dlatego nie będzie możliwe wystawienie faktury na kwotę przeznaczoną na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

  Ubezpieczenie

  PROMOCJA ! Pakiet 3 ubezpieczeń w jednym: KUP SOBIE SPOKÓJ + CHOROBY PRZEWLEKŁE + BAGAŻ

  Ubezpieczenie KUP SOBIE SPOKÓJ daje możliwość bezkosztowej rezygnacji z imprezy do 21 dni przed jej rozpoczęciem oraz chroni przed dopłatami kursowymi i paliwowymi. Rezygnację należy skutecznie zgłosić do 22 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej. W przypadku rezygnacji z imprezy, opłata za usługę "Kup Sobie Spokój" nie podlega zwrotowi.

  Ubezpieczenie od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH daje pełną ochronę w przypadku osób, które cierpią na przewlekłe choroby (między innymi: nadciśnienie, cukrzyca, choroby autoimmunologiczne i inne)Uwaga: Bez ubezpieczenia od CHORÓB PRZEWLEKŁYCH I NOWOTWOROWYCH towarzystwo ubezpieczeniowe ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania z tytułu kosztów leczenia lub następstw nieszczęśliwych wypadków w przypadkach dolegliwości związanych lub wynikających z przewlekłych zachorowań.

  Ubezpieczenie BAGAŻU pozwala uzyskać odszkodowanie w przypadku uszkodzenia lub utraty bagażu. Wykupując pakiet 3w1 automatycznie wzrastają sumy ubezpieczenia: koszty leczenia 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż 1000 PLN, odpowiedzialność cywilna 5000 EUR.

  Szczegóły: https://www.funclub.pl/dokumenty

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Zakwaterowanie

  Środa
  23.06.2021

  Wykwaterowanie

  Piątek
  02.07.2021

  Opinie

  Opinie dodane przez

  3.9
  Małgorzata
  Pobyt - Maj 2018Grupa przyjaciół
  Jedyną zaletą hotelu jest położenie w pobliżu morza, z resztą bardzo kiepsko, nie polecam. Warunki sanitarne bardzo słabe. Jedzenie monotonne, ale smaczne.
  Zaletyniedaleko morza
  Wadybardzo kiepskie warunki, zwłaszcza sanitarne, łazienka nie była remontowana bardzo dawno

  6.1
  Aneta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2017Rodzina z dziećmi
  Tani wyjazd z opcją all, monotonne ale duże posiłki, można było sobie pojeść, nie miła grecka obsługa, jak by mieli robić za damo, rezydent namawiający na wycieczki fakultatywne , biuro mało pomocne przy nagłym wyjeżdzie po antybiotyk dla dziecka rozkładali ręce i trzeba było 10 km jechać do najbliższej apteki taxi za 10 euro ( biuro ma samochód jednak nie może nim wozić wczasowiczów, ) bzdura brak dobrej woli moim zdaniem, ale pomijąjąc miejscowość urokliwa, morze piękne i cieplutkie, klimat rewelacyjne, i chyba na tyle....
  Zaletyblisko morza, czysto
  Wadyłazienka bez zasłonki przy prysznicu, woda na całej podłodze

  Mapa

  Pogoda

  29°C
  16°C
  22°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
  Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - dzieci poniżej 6 roku życia;
  - podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
  - osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.