Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Studia Chrysante

Kod oferty: WAK379463
Kod oferty: WAK379463
obiektobiektteren hoteluteren hoteludla dzieci, plac zabawpokójpokój, kuchnia / aneks kuchennypokój
obiekt
obiekt
teren hotelu
teren hotelu
dla dzieci, plac zabaw

Nasi klienci docenili

 • Hotel usytuowany ok. 700 m od kamienisto-żwirkowej plaży.
 • Nad morzem znajdziemy kilka sympatycznych knajpek z dobrą kuchnią.
 • W okolicy jest sporo zieleni, tras spacerowych oraz ujęcie wód leczniczych.
 • Wieczorną rozrywkę zapewni klub King Size.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Riwiera OlimpijskaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK379463
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  10
  Anetta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2019Singiel
  Hotel w pięknym , zielonym otoczeniu, pokój funkcjonalnie urządzony.
  ZaletyCiche, miłe miejsce , bardzo sympatyczny, pomocny właściciel.
  WadyBrak

  5.3
  Anna
  Pobyt - Czerwiec 2019Para
  Nie podobal mi sie ten pokoj Nie bylo recznikow poscieli nieprzyjemnie
  ZaletyBrak zalet Biednie, stara kanapa bez poscieli. Traktowalam ten pokoj tylko jako nore do przespania sie.
  WadyBrak poscieli, recznikow

  9.0
  grzegorz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Para
  W okolicy kilka ciekawych miejsc do obejrzenia, wybór plaż od kamienistej przez żwirowe, nasłonecznione ale również dobrze zacienione. Morze wiadomo - ciepłe i krystaliczne. Owoce tanie, podobnie jak oliwa, feta czy uzo. Wody nie trzeba kupować - ta w kranie jest zdrowa i smaczna (ujęcia z gór olimpu). Możliwość skorzystania z 3 biur turystycznych na miejscu, wcale nie drogo. Menu w restauracjach po polsku (w większości) i Grecy z którymi można się dogadać po polsku lub angielsku. Polecam!!!
  Zaletycisza i spokój

  9.5
  Marek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Para
  Jeżeli nie szukamy super wygód to fajne miejsce. Duży zielony ogród. Bardzo fajny i pomocny właściciel. Brak klimatyzacji nie jest problemem bo wcale nie jest aż tak gorąco.
  ZaletyStudio usytuowane w spokojnym miejscu. Przestronny pokój z aneksem kuchennym. To co potrzeba do zrobienia śniadania było na wyposażeniu.
  WadyDroga do studia pod górę. Chciaż czy to jest wada podczas wakacji, chyba nie.

  8.1
  Klaudia
  Pobyt - Wrzesień 2017Para
  Pokoje czyste ale bardzo skromne. Wystrój lata 70-te, nowszy tylko tv. Piękna lokalizacja, ostatnie apartamenty we wsi co oznacza ciszę, spokój, piękny ogród i widok na morze z oddali ( cudowne wschody słońca). Do \\\\\\\\\\\\\\\"centrum\\\\\\\\\\\\\\\" ok.500m nieco pod górkę, dla mnie żaden kłopot... Bardzo sympatyczny gospodarz. Z własnej inicjatywy zaproponował nam wycieczkę jeepem pod wodospady Kalipso ( warto), ponieważ jeździł tam dwa razy dziennie podlewać swoją plantacje kasztanów . Wyżywienie we własnym zakresie tzn. śniadania w pokoju, kolacje , obiady w knajpkach, duży wybór, max cena posiłku to 10 euro za owoce morza czy ryby.
  ZaletyCiche, spokojne, zielone miejsce
  WadyBardzo słabo wyposażona kuchnia ( np brak noża do chleba, dwa dostępne stołowe noże max tępe...)

  Pogoda

  29°C
  16°C
  22°C
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 14 Maja 2021 r. podróżni przybywający do Grecji z krajów Unii Europejskiej, zobowiązani są do okazania zaświadczenia o negatywnym wyniku badania na COVID-19 wykonanego metodą PCR. Test powinien zostać przeprowadzony w ciągu ostatnich 72 godziny przed wjazdem do Grecji, zaświadczenie o negatywnym wyniku testu powinno zostać przygotowane w języku angielskim.
  Dodatkowo każdy podróżny zobowiązany jest do wypełnienia, oraz posiadania formularza PLF zobacz więcej

  Osoby zwolnione z obowiązku wykonania testu przed podróżą:

  - dzieci poniżej 6 roku życia;
  - podróżni, którzy wyzdrowieli z COVID-19 w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Można to udowodnić przedstawiając zaświadczenie wydane przez organ publiczny lub certyfikowane laboratorium. Inną opcją jest przedstawienie pozytywnego wyniku testu molekularnego PCR, wykonanego maksymalnie 2 miesiące przed przybyciem i wcześniej niż 9 miesięcy przed przybyciem. Wszystkie zaświadczenia powinny zostać wydane w języku zrozumiałym dla greckich władz granicznych;
  - osoby, które ukończyły szczepienie (tj. minęło 14 pełnych dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od liczby wymaganych dawek) i są w stanie to potwierdzić, przedstawiając odpowiednie świadectwo szczepienia wydane przez uprawniony organ publiczny. Zaświadczenie powinno być wystawione w j. angielskim i/lub greckim.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy.

  Z tego obowiązku od 11 czerwca 2021 r. zwolnione są również dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy przedstawili negatywny wynik testu diagnostycznego w kierunku SARS-CoV-2 wykonanego w odniesieniu do tych dorosłych, przed przekroczeniem granicy, w okresie 48 godzin, licząc od momentu wyniku testu, lub pod opieką dorosłych będących osobami zaszczepionymi przeciwko COVID-19.

  Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.