Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyGrecjaRiwiera OlimpijskaLeptokariaBomo Olympus Grand Resort (ex. Olympian Bay)

Bomo Olympus Grand Resort (ex. Olympian Bay)

Kod oferty: WAK569906
Kod oferty: WAK569906
pokójbasenbasenbasenbasenbudynek głównybudynek głównyrecepcja / lobbyrecepcja / lobbyteren hotelupokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjateren hoteluteren hoteluzwiedzanieteren hoteluteren hotelu, plażarestauracjateren hotelubasenbasenbudynek główny, teren hoteluteren hotelu, basenteren hoteluzwiedzanieteren hoteluplażaplażaplaża
pokój
basen
basen
basen
basen
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe: siłownia, boisko do siatkówki plażowej, 4 korty tenisowe, nurkowanie.
 • Hotel położony 1 km od centrum Leptokarii (przystanek autobusowy ok. 50 m od hotelu).
 • Dla dzieci: międzynarodowy program animacyjny, plac zabaw.
 • Tylko 50 m do piaszczysto-żwirowej plaży, wyróżnionej certyfikatem Błękitnej Flagi.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: Riwiera OlimpijskaOrganizator: VXMTKod oferty: WAK569906
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie dodane przez

  5.6
  Karolina
  Pobyt - Październik 2019Grupa przyjaciół
  Niestety muszę napisać, że pokojowym hotelu były PLUSKWY. Już pierwszej nocy pogryzły całe moje ciało. Na początku wszyscy myśleliśmy, że to uczulenie i dopiero po powrocie do Polski lekarz zdiagnozował ugryzienia. Okazalo sie, ze nie tylko mnie pogryzły ale kilka innych osób też. Bo zgłaszanej reklamacji w Mouzenidis zarówno biuro podrozy jak i hotel umywa ręce. Na miejscu mowili, że \\\"to i tak malo pogryzionych osob\\\" albo \\\"przeciez to jest Grecja\\\". Takze obsługa hotelowa to SKANDAL. Chciałam napisać więcej miłych słow, bo hotel robi dobre wrazenie ale po takich wakacjach ciezko o mile slowa.
  ZaletyDOBRE JEDZENIE, BLISKO DO PLAŻY,
  WadyPLUSKWY, KARALUCHY, HOTEL UMYWA RĘCE, OBSŁUGA TO SKANDAL

  9.1
  Mario
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym hotelu. Przede wszystkim przepyszne jedzenie i przepiękne widoki. Hotel jest położony przy samej plaży ponadto jest dużo atrakcji dla dzieci. Oferta sportowa jest bardzo bogata. Zdecydowanie polecam
  9.4
  Aneta
  Pobyt - Maj 2019Para
  Hotel bardzo fajny, przy szerokiej plaży z beach barem. Piękne widoki na góry. Duży teren z pięknym i zadbanym ogrodem. Hotel po remoncie w 2018 r. Plac zabaw fajny dla dzieci, korty tenisdowe oraz boisko do siatkówki. Pokoje czyste i przyjemne. Dobre jedzenie, menu dla dzieci. Na dole sklepiki, mini market. Na terenie hotelu nowa tradycyjna tawerna grecka a/la carte, nowy bar z przekąskami Big Fish. Ultra all imnclusive. Dobre jedzenie.
  6.9
  Milena Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2017Grupa przyjaciół
  To było dwa lata temu, było Kilka małych wad, ale generalnie bardzo mi się podobało ;) jeśli chodzi o sam hotel to jestem na tak.
  9.0
  Iwona
  Pobyt - Październik 2018Grupa przyjaciół
  Duży, bardzo przyjemny hotel. Specyficzna ale dość przyjazna obsługa. Hotel polecam także dla osób młodych - podczas naszego pobytu Rosjanie, których jest tam słabo sami zrobili sobie imprezę i grali aż do około 2 w nocy, w lobby. W roku 2018 animacje prowadzone także w październiku- mini disco dla dzieci, malowanie buziek. Atrakcje dla dorosłych słabsze. All inc do godziny 24. Baseny czyste, nocami sprzątane. Bardzo fajny beach bar z miłą obsługą i dobrym zaopatrzeniem. Duże, zadbane pokoje- łazenka za oszronionym szkłem- drzwi całkowicie się nie zamykały. Plaża tuż przy hotel - mieszana . Na terenie hotelu sklepy, ładna infrastruktura. Zdecydowanie bardzo mocne 4* jak na ten rejon
  Zaletyładne, przestronne pokoje, dobre miejsce dla młodych osób.Smaczne jedzenie- duży wybór
  Wadybrak rozrywek w najbliższej okolicy

  Mapa

  Pogoda

  31°C
  18°C
  25°C
  12

  Przed podróżą

  WYMAGANE DOKUMENTY
  Formularz lokalizacji pasażera - PLF (Passenger Locator Form), który należy wypełnić przed wylotem (kod QR zostaje wygenerowany w przeciągu godziny) i posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej.

  ZASZCZEPIENI
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  OZDROWIEŃCY
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

  DZIECI
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci- patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

  POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
  Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
  Test: wymagają unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim);
  Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
  Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.