Dobry74 opinie
7,5
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyGrecjaZakynthosAgios SostisWhite Olive Premium Cameo (ex Zante Blue)

White Olive Premium Cameo (ex. Zante Blue Beach)

Lato 2021
Kod oferty: WAK410186
teren hotelu, basen
budynek główny, basen, wakacjepl
budynek główny, basen, wakacjepl
budynek główny, plaża, wakacjepl
obiekt, plaża, wakacjepl
teren hotelu, basenbudynek główny, basen, wakacjeplbudynek główny, basen, wakacjeplbudynek główny, plaża, wakacjeplobiekt, plaża, wakacjeplbudynek główny, teren hotelu, wakacjeplbasen, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplobiekt, wakacjeplobiekt, wakacjeplbasen, wakacjeplbudynek główny, plaża, wakacjeplobiekt, basenbasenbasenobiekt, basenteren hotelu, basenbasen, sport i rekreacjabasenplażateren hotelubalkon / taraszwiedzanierestauracjarestauracjapool barzwiedzanieplaża, zakupyteren hotelurecepcja / lobbypokój, 3KK, 3KL, 2EB, 3KM, 40Y, 4XIpokój, 2BC, 358, 48L, 45Orodzinny, pokój z widokiem na morze, 2EB, 3KK, 4XIpokój, pokój z widokiem na morze, 2MS, 2HH, 284suite, 1JV, 1X7, 23A, 1JS, 1JW, 1JT, 1JX, 3FA, 1JU, 1JY, 443, 1JZrodzinny, 3KL, 3KM, 40Y, 1JZ, 443, 1JY, 1JU, 3FA, 1JX, 1JT, 1JW, 1JS, 23A, 1X7, 1JVrodzinny, pokój z widokiem na morze, 3KK, 2EB, 4XI
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

Lato 2021dwukrotna bezpłatna zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki

Rainbow - LATO 2021

Lato 2021dwukrotna bezpłatna zmiana rezerwacjitylko 15% zaliczki
Oferta promocyjna z dwukrotną, bezpłatną zmianą rezerwacji aż do 30 dni przed wyjazdem (możesz zmienić: termin, rodzaj imprezy turystycznej, kierunek lub hotelu bez ponoszenia dodatkowych kosztów). Dodatkowo niska zaliczka - płacisz tylko 15%.

Nasi klienci docenili

 • Hotel położony jest w centrum miejscowości Agios Sostis, której wizytówką jest mała, ale ciekawa wysepka Cameo Island.
 • Piękna, piaszczysta plaża bezpośrednio przy hotelu.
 • W pobliżu Laganas - miasto, które nigdy nie śpi, w jego centrum znajdziemy liczne sklepy, tawerny, kluby i dyskoteki.
 • Bogata oferta sportowo rekreacyjna dla dorosłych oraz dla dzieci (2 baseny, sporty wodne na plaży).
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  widok na basen, standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  widok na morze, standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  widok na basen, rodzinny
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  widok na morze, rodzinny
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Suite dwuosobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Suite dwuosobowy

  widok na basen
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Suite dwuosobowy

  widok na morze
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  21.05.2021 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin
  21.05.2021 Piątek
  ZTHZakynthos

  Powrót

  28.05.2021 Piątek
  ZTHZakynthos
  28.05.2021 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK410186Region: ZakynthosOrganizator: Rainbow

  Opis oferty

  Położenie:

  Hotel położony jest w centrum miejscowości Agios Sostis, w pięknej zatoce Laganas. Wizytówką tej niewielkiej miejscowości jest mała, ale ciekawa wysepka Cameo Island, do której prowadzi drewniany most. Na samej wysepce znajduje się również piaszczysta plaża, która jest bardzo popularnym miejscem ślubów. Najbliższe sklepy i tawerny znajdują się w odległości ok 100m od hotelu. Do Laganas, najbardziej popularnego kurortu w okolicy dotrzemy pieszo w 20min. Laganas - miasto, które nigdy nie śpi to pełne życia centrum z licznymi sklepami, tawernami, klubami i dyskotekami. Transfer z lotniska do hotelu trwa ok. 30min. Cena nie obejmuje lokalnego podatku turystycznego w wysokości 3 EUR/pokój/dzień. Podatek jest obligatoryjny i płatny bezpośrednio w recepcji, przed zakwaterowaniem Klientów w hotelu.

  Plaża:

  Hotel znajduje się tuż przy wąskiej, piaszczystej plaży (przejście przez uliczkę i kilkoma schodkami). Leżaki i parasole dodatkowo płatne.

  Do dyspozycji gości:

  Recepcja 24h, lobby, restauracja główna, bary (w tym jeden przy basenie), 2 baseny ze słodką wodą. Leżaki i parasole przy basenie bezpłatne. Ręczniki plażowe (wymagany depozyt ok 10 eur).

  Wyżywienie:

  All inclusive - śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu, lody w barze 10:00 - 23:00, przekąski 15:00 - 19:00, napoje bezalkoholowe (kawa filtrowana, herbata, soki, woda) i alkoholowe lokalnej produkcji (tsiopouro, ouzo, piwo, białe i czerwone wino, wybrane koktajle) serwowane są w hotelowych barach od 10:00-23:00. Możliwość korzystania z All Inclusive od momentu przyjazdu do hotelu do momentu wyjazdu na lotnisko.

  Program sportowy i animacyjny:

  Animacje dla dzieci: gry i zabawy, minidisco. W hotelu dostępna będzie również konsola z zestawem gier.

  Internet:

  Bezpłatne Wi-Fi dostępne na terenie lobby.

  Kategoria lokalna:

  Strona www:

  Whiteolivehotels.com

  Naszym zdaniem:

  Należący do naszej własnej sieci hoteli White Olive Cameo jest hitem sprzedażowym ostatnich kilku lat. Klienci najbardziej cenią położenie obiektu, dosłownie kilka metrów od plaży, ładną okolicę i bliskość romantycznej wysepki CAMEO. Oferujemy duże apartamenty nawet dla 6 osób z 3 sypialniami. Nowością w 2020 będą atrakcje dla dzieci, w tym konsola do gier. Zapraszamy!

  Program

  Dzień Pierwszy

  Wyloty z Polski. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  Dni od drugiego do przedostatniego

  Czas na wypoczynek, kąpiele morskie i słoneczne, udział w wycieczkach fakultatywnych itp.

  Dzień ostatni

  Wykwaterowanie z hotelu wraz z końcem ostatniej doby hotelowej, transfer na lotnisko, powrót do Polski.

  "

  Świadczenia

  Cena podstawowa obejmuje: przelot samolotem, opłaty lotniskowe, transfery lotnisko - hotel - lotnisko, 7, 10, 11 lub 14 rozpoczętych dób hotelowych (w przypadku imprezy 11 - dniowej 10 rozpoczętych dób hotelowych w przypadku imprezy 12 - dniowej 11 rozpoczętych dób hotelowych) wyżywienie wg opisu zakwaterowania, opiekę polskiego rezydenta, pakiet ubezpieczeniowy TU Europa (NNW, KL, Assistance i bagaż).

  Cena podstawowa nie obejmuje: wycieczek fakultatywnych, posiłków innych niż wymienione w opisie wyżywienia przy każdym z hoteli, napojów do posiłków jeśli w opisie hoteli nie podano inaczej oraz innych wydatków osobistych.

  Uwaga: cena nie obejmuje greckiego podatku turystycznego, którego wysokość zależy od standardu hotelu i wynosi od 0,5 do 4 EUR za pokój za dzieńpobytu. Podatek płatny będzie w recepcji przed zakwaterowaniem. Szczegóły w opisie hotelu.

  Wycieczki lokalne

  Inne

  ZAKYNTHOS informacje ogólne

  Waluta

  EUR - Euro. Płatności kartami kredytowymi akceptowane są w niektórych miejscach, korzystanie z bankomatów jest możliwe w miejscowościach turystycznych. W miejscowościach turystycznych istnieje wiele miejsc w których można wymienić funty brytyjskie lub dolary USA. Nie ma możliwości wymiany złotówek.

  Napiwki

  Przyjęte jest zostawianie drobnych sum jako napiwków. Szczególnie dotyczy to kierowców na wycieczkach lokalnych i kelnerów w restauracjach. Zdarza się, że napiwek zostaje doliczony do rachunku. Często w restauracjach dolicza się 1 EUR za chleb podawany przed posiłkiem.

  Wiza

  Obywatele polscy mogą podróżować do Grecji na podstawie dowodu osobistego.

  Czas

  + 1 godzinę w stosunku do czasu polskiego.

  Język urzędowy

  Grecki

  Orientacyjne ceny

  Obiad w tawernie od 8-10 EUR woda 1 l - 1.5 EUR piwo w barze od 2.5 EUR kawa w kawiarni od 2,5-4,5 EUR

  Poczta

  Znaczek na kartkę pocztową kosztuje 0.80 EUR. Kartki ze znaczkiem najlepiej zostawiać w recepcji do wysłania.

  Elektryczność

  Napięcie 220 V, 50 Hz. Urządzenia z polskimi wtyczkami działają bez problemów.

  Telefony

  Karty telefoniczne można kupić w sklepach i kioskach w pobliżu publicznych aparatów telefonicznych. Karty telefoniczne kosztują 5 EUR (100 jednostek). Telefony komórkowe działają w całej Grecji, mogą występować problemy z zasięgiem w budynkach hotelowych. Rozmowy lokalne są tanie, natomiast zagraniczne - dość drogie. Koszty połączeń w roamingu polskich sieci komórkowych prosimy sprawdzać przed wyjazdem u operatora.

  W regionie

  Zakynthos

  Jedna z najładniejszych wysp Jońskich jest pełna zieleni - gaje oliwne, winorośle, sady cytrusowe i sosnowe lasy. Do tego piękne piaszczyste plaże, a morze i niebo w kolorze "electric blue". Na szczególną uwagę jednak zasługują dwa miejsca - zatoka Navajo, której zdjęcia stały się, obok Santorini, jednym z fotograficznych symboli Grecji oraz zatoka Laganas, gdzie swoje siedliska mają żółwie careta careta.

  Laganas

  Najpopularniejszy kurort Zakynthos z bardzo długą piaszczystą plażą i niezliczonymi możliwościami rozrywek, szczególnie wieczornych i nocnych. To miejsce dla osób kochających plażę w ciągu dnia i życie nocne wieczorami.

  Kalamaki

  To spokojna miejscowość wakacyjna położona nad malowniczą zatoką. Plaża łagodnie opada do morza i stanowi idealne i bezpieczne miejsce dla dzieci. Z Kalamaki nie daleko także do Laganas i stolicy wyspy - miasta Zakynthos.

  Argassi

  Doskonale zlokalizowana miejsowość wakacyjna - tylko 5km od stolicy wyspy i głównego portu. Do najpopularniejszej plaży na półwyspie Vasilikoss ok. 10km. Plaża w Argassi jest wąska i piaszczysto-żwirowa. Nie jest zagospodarowana.

  Tsilivi

  Położona w zatoce miejscowość jest dobrym miejscem dla rodzin z dziećmi. Długa, piaszczysta, dobrze zagospodarowana plaża, której przyznano błękitą flagę za czystość i łagodne zejście do morza oraz wiele atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. W miasteczku tawerny bary i sklepy których przybywa z każdym rokiem bo miejscowość od kilku lat zyskuje na popularności wśród turystów.

  Alykanas

  Nieduży, urokliwy i spokojny kurort położony jest na północno-wschodnim wybrzeżu wyspy. Alykanas słynie z ładnej, piaszczystej plaży (nagrodzonej Błękitną Flagą), dużej ilości lasów i ciekawych widoków na górzystą Kefallonię. Oddalony od zgielku wielkich kurortów, lecz nie pozbawiony uroczych, tadycyjnych tawern, barów i kawiarni. Doskonaly wybor dla indywidualistów i rodzin z dziećmi.

  Wyloty z: Warszawy, Katowic, Wrocławia,Gdańska, Rzeszowa, Bydgoszczy, Łodzi i Poznania. Zbiórka na 2 godz. przed planowanym wylotem przy stanowisku Rainbow na lotnisku. Aktualne rozkłady lotów prosimy sprawdzać na: stronie operatora.

  "

  Sezonowość

  Zwykle wysoki sezon turystyczny w Grecji trwa od 15.06 do 15.09.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Laganas

  2 km w linii prostej od hotelu
  Niekończące się imprezy w modnych klubach, dyskotekach i restauracjach - tak w jednym zdaniu można opisać największe atrakcje Langanas. To najbardziej rozrywkowy kurort na Zakynthos - szczególnie popularny wśród młodzieży. Ma jednak do zaoferowanie nieco więcej niż bogate życie nocne. Wielką atrakcją tego kurortu są żółwie Caretta-caretta, które wybrały sobie jego plaże za miejsca wylęgu - to największe siedlisko żółwi w rejonie Morza Śródziemnego. Małe żółwiki wylęgają się z jaj od początku sierpnia do połowy września - przy odrobinie szczęścia, spacerując wczesnym rankiem, kiedy piasek jest jeszcze chłodny, możemy stać się świadkiem tego niesamowitego zjawiska.

  Zobacz więcej

  Laganas

  Półwysep Keri

  8 km w linii prostej od hotelu
  To propozycja zarówno dla niepoprawnych romantyków jak i amatorów zjawiskowych widoków. Przylądek Keri to najdalej na południe wysunięte miejsce na Zakynthos. Charakteryzuje się wyjątkowo pięknym, klifowym wybrzeżem, z którego można obserwować najbardziej niezwykłe i romantyczne zachody słońca na całej wyspie. Znajdziemy tu kilka wyjątkowych punktów widokowych: pierwszy z nich jest przy latarni, a drugi - około 500 m dalej - na tarasie widokowym tawerny (kładce zawieszonej nad 300 metrów nad przepaścią. Stąd - jak na dłoni - zobaczymy także słynne Mizithres Rocks - dwie monumentalne skały wystające prosto z głęboko granatowego morza. Atrakcją tawerny jest także maszt z największa flagą w całej Grecji.

  Zobacz więcej

  Półwysep Keri

  Miasto Zakynthos

  9 km w linii prostej od hotelu
  Niestety trzęsienie ziemi, które nawiedziło Zakynthos w 1953 r., nie oszczędziło stolicy i większość historycznej zabudowy został zniszczona. Dużą część budynków (w stylu włoskim) udało się jednak odbudować. Dziś, spacerując wąskimi uliczkami dawnej Wenecji Orientu koniecznie odwiedźmy Kościół Św. Dionizosa (z piękną dzwonnicą i ikonami) oraz Muzeum Bizantyjskie (z malowidłami ściennymi z czasów XII w. oraz przede wszystkim z makietą przedstawiającą zabudowę miasta z okresu przed trzęsieniem ziemi). Warto także wejść do kościoła Agios Nikolaos tou Molou z relikwiami św. Dionizosa - patrona wyspy. Bardzo popularnym punktem widokowym jest także pobliskie wzgórze Bochali, z którego można podziwiać zachwycające dech w piersiach widoki (poszukiwaczom ciekawych kadrów polecamy wybrać się na wzgórze po zachodzie słońca).

  Zobacz więcej

  Miasto Zakynthos

  Paralia Gerakas

  11 km w linii prostej od hotelu
  Zakynthos słynie z pięknych plaż. Ale jedna z nich - Paralia Gerakas - zlokalizowana na terenie parku narodowego, na samym końcu półwyspu Vassilikos, jest na prawdę wyjątkowa. Oprócz nadzwyczajnie miękkiego, wręcz pudrowego piasku spotkamy tu chroniony gatunek żółwi Caretta-caretta. Plaża ta jest ich naturalnym środowiskiem lęgowym. Plażowanie w tym wyjątkowym miejscu odbywa się jednak na kilku warunkach: z uwagi na liczne lęgowiska żółwi musimy przestrzegać obowiązującego tu regulaminu, oraz nie przebywać na plaży dłużej niż 3 godziny (otrzymamy specjalny bilet). Charakterystycznym widokiem na Paralia Gerakas są lęgowiska przykryte specjalnymi osłonkami z przypuszczalną datą wyklucia jaj. Ze względu na bardzo długie i łagodne zejście do morza plaża jest szczególnie polecana rodzinom z dziećmi.

  Zobacz więcej

  Paralia Gerakas

  Plaża Xigia i gorące źródła

  20 km w linii prostej od hotelu
  Takiej plaży nie znajdziecie na żadnej innej greckiej wyspie. Jest wyjątkowa z dwóch powodów. Dzięki znajdującym się tu źródłom siarki jest niczym ekskluzywny salon SPA pod chmurką. W malowniczej zatoczce, w otoczeniu pięknych, wysokich klifów możemy zażywać leczniczych kąpieli. Dzięki związkom siarki woda ma zbawienny wpływ na cerę i łagodzi bóle. Ze względu na bliskość kilku jaskiń kąpiel można także połączyć z nurkowaniem. Zamiast piasku spotkamy tu białe otoczaki, ale jest tu także mały serwis plażowy z leżakami i parasolami. Kolejna atrakcja to beach bar na klifie, który zamówienia gości realizuje za pomocą kolejki górskiej.

  Zobacz więcej

  Plaża Xigia i gorące źródła

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  24°C
  Temperatura w nocy
  16°C
  Liczba godzin słonecznych
  8

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy podróżni przybywający do Grecji z zagranicy od 18 grudnia 2020r. do 21 stycznia 2021 r. będą musieli poddać się siedmiodniowej kwarantannie w domu lub w miejscu tymczasowego pobytu określonym w formularzu PLF, w wypadku pobytów krótszych niż 7 dni, kwarantanna obejmuje cały okres wyjazdu. Pozostaje utrzymany bezwzględny obowiązek zarejestrowania swojego pobytu na stronie zobacz więcej dla wszystkich osób wjeżdżających do Grecji (Passenger Locator Form). Obowiązek ten dotyczy także dzieci. Każdy wjeżdżający ma obowiązek przedstawienia negatywnego wyniku testu PCR wykonanego najwcześniej na 72h przed wylotem.
  UWAGA!
  W związku z wprowadzeniem zakazu poruszania się na terenie całej Grecji realizacja wyjazdów w celach innych niż powrót do miejsca zamieszkania może okazać się niemożliwa. Decyzja dotycząca wjazdu na terytorium Grecji jest podejmowana przez upoważnione władze sprawujące nadzór nad granicami państwowymi. Władze Grecji zastrzegają sobie w każdym momencie możliwość zmian decyzji odnośnie otwarcia granic dla ruchu osobowego, zgodnie z aktualną oceną zagrożenia COVID-19.
  Do Grecji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Grecji dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
  W Grecji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu wynosi od 0,25 do 4 EUR za dzień pobytu, a dokładniej:

  1). dla pobytów w hotelach: 5* - 4 EUR / noc / pokój, 4* - 3 EUR / noc / pokój, 3* - 1,5 EUR / noc / pokój, 2*, 1* - 0,5 EUR / noc / pokój,
  2). dla pobytów w apartamentach: 4* - 1 EUR / noc, 3* - 0,5 EUR / noc, 2*, 1* - 0,25 EUR / noc.

  Pobierana opłata to kwota za cały pokój, naliczana niezależnie od liczby zameldowanych w nim osób.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.3
  Jarek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
  Tydzień w tym miejscu wraz z siostrą, dziewczyną oraz babcią przyniósł nam wiele radości, odpoczynku oraz niezapomnianych wycieczek i pięknych widoków. Rejs dookoła wyspy, zwiedzanie wyspy autem oraz rejs i zwiedzanie autokarem pięknej górzystej kefalonii. Dla babci była to pierwsza taka wycieczka, zorganizowana na jej 80 urodziny. Mógłby jeszcze wiele pisać... Jesteśmy zadowoleni.
  ZaletyDobre położenie hotelu, Część hotelu przy plaży ładne widoki plus basen, druga cześć hotelu z tyłu nowocześniejsza prawdopodobnie dobudowana plus basen pokoje z widokiem na morze, dobre jedzenie, obsługa na dobrym poziomie.
  WadyCzęść hotelu od strony morza wymaga remontu nie które pokoje pewnie też nasz rekompensował widokiem na może. Ktoś kiedyś napisał o prysznicu w łazience i akurat nam się trafił. Prysznic nie miał ścianek więc łazienka była zalewana. Nam to akurat nie przeszkadzało wielce ale komuś może tak więc piszę.

  9.5
  Jolanta Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Para
  Hotel położony nad brzegiem morza, można leżeć na leżaku nad basenem i patrzeć na wspaniałe szumiące morze korzystając z baru. Pokoje z widokiem na morze pozwalają podziwiać wschód słońca leżąc jeszcze w łóżku. Polecam ten wariant pobytu na przełomie września/października dla osób chcących odpocząć we dwoje - jest mniej osób, jest spokojniej.
  ZaletyPołożenie, obiady, kolacje

  6.1
  EWA
  Pobyt - Październik 2019Rodzina z dziećmi
  Mieszkaliśmy w pokoju 2022 zlokalizowanym na przeciwko basenu z muzyką. No i muzyka grała ..... cały dzień . Od 8.00 rano do 23.00 . Dobiegała on min . z restauracji gdzie ryczała tak ,że nie sposób było porozmawiać. Sprawiedliwie będzie dodać ,ze od czasu do czasu muzyka przycichała ale żeby za chwilę ryknąć ze zdwojoną siłą . Próbowaliśmy po pierwszej dobie zamienić pokój na inny , niestety recepcjonistka p. Maria ucięła nasze zamiary stwierdzeniem ,ze nie ma pokoi do zamiany i koniec .Byliśmy w tym hotelu od 26.09 do 03.10 i szczerze wątpię w całkowite obłożenie . Wiem ,ze dla wielu z gości \\\" pokój to miejsce gdzie się tylko przychodzi spać \\\" ale proszę mi wierzyć - drobiazgi jak brak półek czy ciągle zalana łazienka , bezustanne hałasy za oknem może i nie zepsują urlopu , ale nie są niczym czego chcemy na nim doświadczać. Dlaczego ten hotel ma 4 gwiazdki pozostanie dla mnie tajemnicą , bo byliśmy już w Grecji w hotelach 4 czterogwiazdkowych .Jego ofertę przedstawiła nam pracownica biura Rainbow powołując się na opinię pracowników tegoż biura i zachwalając go jako \\\" sprawdzony \\\" w sensie cena odpowiadająca jakości. Żart . Jeśli naprawdę chcą Państwo tylko w nim spać - to oferta dla Was , jeśli jednak chcecie też od czasu do czasu odsapnąć , pospać dłużej , posiedzieć na balkonie podziwiając góry - szukajcie dalej .
  ZaletyFantastyczne położenie . Sprawna klimatyzacja indywidualna , choć zepsuta możliwość sterowania kierunkiem nawiewu . Pozytywne nastawienie pracowników do \\\" kotów hotelowych \\\":D
  WadyW pokoju tylko łóżko i szafa , w szafie brak półek , jakiejkolwiek szuflady a tylko 5 sfatygowanych wieszaków .Żadnego lustra , żadnej półki czy szafki ,stolika czy krzesła , w rezultacie wszystkie nasze rzeczy przeleżały na podłodze w walizkach. Ciemna , bez wentylacji łazienka .Brak jakiejkolwiek zasłonki przy bardzo małym brodziku skutkuje zalewaniem wszystkich rzeczy w łazience przy każdym prysznicu bo w łazience również nie ma żadnej półki .Jest tylko jeden wieszak. Brak suszarki , nawet gniazdko elekt znajduje się . poza łazienką . Jest telewizor , niestety same lokalne programy. Pokoje sprzątane codziennie , niestety panie przychodziły ok. 8.30 kiedy jeszcze spaliśmy ale kilka razy wymieniły ręczniki i zabrały śmieci z łazienki .

  6.4
  Mateusz
  Pobyt - Wrzesień 2019Para
  Wyjazd z biurem podróży Rainbow. Hotel położony w dobrej lokalizacji z morzem po przejściu ulicy i zejściu ze schodów z bardzo wąska plaża ale wystarczającą na rozłożenie ręcznika, woda w morzu bardzo ciepła i przejrzysta. Sam hotel z zewnątrz przytulny i ładny, baseny niewielkie ale wystarczające z dużą ilością leżaków, przy basenach bary. Obsługa bardzo miła i sprawna. Jeżeli chodzi o jedzenie śniadania monotematyczne, obiady i kolacje w miarę urozmaicane, bardzo dużo smażonych potraw, desery dla mnie beznadziejne papki ciapki i wszystko bardzo słodkie. Tym sposobem dochodzimy do tego co najgorsze i powinno mieć wpływ na jakość gwiazdek, o ile sam pokój poprostu jest w standardzie bardzo słabym z kiepskim wyposażeniem i klimą bardzo starą i głośną, to łazienka wygląda jak w jakiejś spelunie, standard nie wiem czy zasługuje na 1 gwiazdkę, płytki na podłodze sprzed 30 lat, dodatkowo łazienka po prysznicu zalana cała brak jakiejkolwiek zasłonki no i smród z otworów kanalizacyjnych w łazience a co za tym idzie w całym pokoju. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to że Pani z biura wpisała nam w system że jest to podróż poślubna, niestety zmiana pokoju nie wchodziła w grę bo wszystkie miały taki sam standard, jedynie pokoje z widokiem na morze mają podobno wyższy standard. Wifi w większości hotelu raczej łapie. Jezeli komuś nie przeszkadza dramatyczny standard pokoju to hotel ogólnie mogę polecić.
  ZaletyBliskość morza, obsługa, dostępność leżaków przy basenie.
  WadyPokoje, łazienki, monotematyczne śniadania.

  9.8
  Asia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2019Rodzina z dziećmi
  W hotelu byliśmy w pierwszej połowie sierpnia. Położony w przepięknym miejscu, cudne widoki gwarantowane. Woda w basenach jak i w morzu bardzo ciepła. Morze bardzo długo płytkie, strasznie słone :). Pogoda gwarantowana- u nas przez tydzień 36 st. w cieniu i ani jednej chmury. Hotel po remoncie, bardzo czysty, pokoje codziennie ogarniane, ręczniki wymieniane. Jedyna wada to brak normalnego brodzika. Po prysznicu zalana cała łazienka. Posiłki REWELACYJNE !! Co prawda najsłabsze śniadania, nieco w stylu angielskim ale obiady i kolacje to uczta smakosza. Dzieci zachwycone, nie trzeba było namawiać do jedzenia. Po obiedzie przekąski w postaci kanapek przy basenie. Drinki ok, piwo słabe ale ok. Jest to jeden z najlepszych hoteli w jakich byłam i jeden z kilku naprawdę dobrych w tej części wyspy. Wifi bardzo dobrze działa. To czego może Wam zabraknąć to animacji dla dzieci i dorosłych. Serdecznie polecam zarezerwować sobie już w Polsce wycieczkę objazdową z biurem Magic Tours- My byliśmy Mix północ VIP+ zatoka wraku + błękitne groty. Niezapomniane widoki, świetna przewodniczka, niskie ceny- no i wszystko po Polsku.
  ZaletyHOTEL REWELACJA
  Wadyciemny pokój, brak brodzika, słabe śniadania