Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Samba

Kod oferty: WAK664026
Kod oferty: WAK664026
obiekt, basen, wakacjeplbasen, wakacjeplplac zabaw, wakacjeplobiektbasen, sport i rekreacjabasendla dzieci, plac zabawdrink barrestauracjapokój, 174, 57539, SGL, 16Y, 57491, DBL, 1FW, 57726, DB1, 16Z, 58354, DB2
obiekt, basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
plac zabaw, wakacjepl
obiekt
basen, sport i rekreacja

Oferta dostępna wyłącznie dla klientów Wakacje.pl. Nie znajdziesz jej nigdzie indziej!

COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Costa BravaOrganizator: AturKod oferty: WAK664026
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

9.6
Nela Klient Wakacje.pl
Pobyt - Sierpień 2019Para
Pobyt w hotelu udany, bardzo dobre posiłki, duży bar, wystarczająca ilość leżaków przy basenie, ciekawe animacje. Ogólnie bardzo polecam :)
ZaletyPyszne jedzenie, miła obsługa, super połóżenie.
WadyBrak

7.7
Zbyszek Klient Wakacje.pl
Pobyt - Październik 2018Para
Jeżeli chodzi o podróż autokarem na costa brava z biurem REGO BIS do tego hotelu zaimponowała mi opłata około 80 euro za przepływ GONDOLĄ w Wenecji w rzeczywistosci oglądalismy gondole na własne oczy (fajne jak pływaja z turystami po kanałach)tylko ze nasza przygoda wygladała na przepływie zwykłą lajbą która wozi za 2 euro przez kanał .Naprawde ostrzegam i proponuje wszystkim którzy wybierają sie na naprawde fajną wycieczkę objazdową aby zapytali rezydentów tegoż biura za cóz ta opłata bo my czulismy sie jak bysmy wy..... 160 euro w kanał
ZaletyHotel naprawde ok biorąc pod uwage inne 3 gwiazdkowe w lloret de mar,cienkie sciany i głosni anglicy to norma w tym regionie ,Samba moim zdaniem wyróżnia sie tym ze posiłki są smaczne a obsługa hotelu potrafi świetnie rozładowac emocje gosci praktycznie z całej europy
WadySystem szklanka szklanka w opcji all inclusive powoduje kolejki po kazdy napój chociarz barmani sie naprawde uwijają

6.2
Karina Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Para
Byłam 19 września i...pokoje nieco inne niż na fotkach i do tego brak kołder na łóżkach tylko coś w rodzaju zasłony. Mimo że prosiłam o fajny pokój dostałam nad głównym wejściem przy ruchliwej ulicy. Potraw w restauracji dużo aczkolwiek nie wszystkie dobre i do tego noszenie do restauracji kart: hotelowej, pokojowej i na napoje jest po prostu uciążliwe. Śniadania dobre natomiast reszta niekoniecznie. W restauracji stale tłoczno i wielki gwar zaś wydawanie zwyczajnej wody do obiadu na kartę jest śmieszne. Do bliższej plaży 700 m i to po pokonaniu 106 schodów zaś do dalszej w centrum miasta ponad kilometr. Morze zimne jak nasz Bałtyk , plaża stroma i żwirowa! W sumie pobytem jestem zawiedziona i nie polecam

5.8
Beata
Pobyt - Wrzesień 2019Grupa przyjaciół
Miejsce dla schorowanych starszych ludzi albo dla dzieci z obozów sportowych. Młodym zdecydowanie odradzam. Jednym zdaniem Ciechocinek i oddział geriatryczny w jednym.
ZaletyDobra lokalizacja
WadyŚrednia wieku 75lat, animacje dla emerytów, basen z bardzo zimną wodą, przy basenie tylko piwo

6.3
Grzegorz Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2019Rodzina z dziećmi
Odległość do plaży około 400 metrów po pokonaniu ponad stu schodów, troszkę kłopotliwe przy powrocie z plaży.
ZaletyDobre, urozmaicone posiłki
WadyBardzo małe pokoje

Pogoda

27°C
18°C
24°C
8

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Wszyscy podróżni (w tym dzieci w wieku poniżej 12 lat) przed wjazdem do Hiszpanii drogą lotniczą są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH: zobacz więcej. Każdy podróżny powinien uzyskać osobny kod QR- dotyczy również dzieci.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR na 72 godziny przed przylotem lub antygenowy na 48 godzin przed przylotem. Należy przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.