Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Innside Fuerteventura (ex Sol Beach House)

Last minute
Kod oferty: WAK634774
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
plaża, wakacjepl
plaża, wakacjepl
basen, wakacjeplbasen, wakacjeplbasen, wakacjeplplaża, wakacjeplplaża, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplteren hotelu, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplrestauracja, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplpokój, wakacjeplobiekt, plażaobiektobiekt, basenteren hotelu, plażaobiektpokój, balkon / taras

Nasi klienci docenili

 • Idealna propozycja dla wszystkich miłośników plażowania - ponad 150 szerokich plaż.
 • Doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych - niekwestionowany raj dla amatorów surfingu, kitesurfingu czy windsurfingu.
 • Wydmy w Parque Natural Dunas de Corralejo - jedna z największych atrakcji wyspy i niesamowite zjawisko przyrodnicze.
 • Dostępne pokoje

  2 osobowy

  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  185
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  wpPilot
  Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
  Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
   Sprawdź teraz 
  Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  07:3005.11.2020 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin
  12:1005.11.2020 Czwartek
  FUEFuerteventura

  Powrót

  13:0012.11.2020 Czwartek
  FUEFuerteventura
  19:2012.11.2020 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK634774Region: FuerteventuraOrganizator: Best Reisen

  Naszym zdaniem

  Piękna plaża, słońce, egzotyczna roślinność, cudowne krajobrazy, świetnie zaaranżowany basen, spokój, cisza, duże pokoje z widokiem na ocean. Wakacje marzeń. Hotel tylko dla dorosłych gości.

  Położenie

  Ok. 200m od pięknej piaszczystej plaży (leżaki i parasole odpłatnie), ok. 4km od centrum Costa Calma, ok. 70km od lotniska.

  Wyposażenie

  Recepcja (24 h), restauracja główna, bar przekąskowy przy basenie, coctail bar Ginger, bezpłatne łącza internetowe, kącik internetowy, pralnia, kantor wymiany walut, wypożyczalnia samochodów, usługi concierge.

  Pokoje

  Inside room - wygodny, nowocześnie urządzony pokój 2-osobowy; sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową i suszarką, telefon, sejf, TV sat, Wi-Fi, minibar (odpłatny), indywidualnie sterowana klimatyzacja, balkon lub taras (widok na ląd, ogród). Powierzchnia - ok. 39m kw.

  Inside sea view - wygodny, nowocześnie urządzony pokój 2-osobowy; sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową i suszarką, telefon, sejf, TV sat, Wi-Fi, minibar (odpłatny), indywidualnie sterowana klimatyzacja, balkon lub taras (widok na ocean). Powierzchnia - ok. 39m.

  Inside sea view/terrace garden - wygodny, nowocześnie urządzony pokój 2-osobowy; sypialnia, łazienka z kabiną prysznicową i suszarką, telefon, sejf, TV sat, Wi-Fi, minibar (odpłatny), indywidualnie sterowana klimatyzacja, taras z wyjściem do ogrodu, widok na ocean. Powierzchnia - ok. 40m.

  Studio sea view - duży, pięknie urządzony pokój w naturalnym stylu z lokalnymi dodatkami; sypialnia, wolnostojąca wanna, łazienka z kabiną prysznicową i suszarką, telefon, sejf, TV sat, Wi-Fi, indywidualnie sterowana klimatyzacja, głośniki bluetooth, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, minibar (niektóre produkty bezpłatne), balkon z widokiem na ocean. Powierzchnia - ok. 46m kw.

  Studio sea view/terrace garden - duży, pięknie urządzony pokój w naturalnym stylu z lokalnymi dodatkami; sypialnia, wolnostojąca wanna, łazienka z kabiną prysznicową i suszarką, telefon, sejf, TV sat, Wi-Fi, indywidualnie sterowana klimatyzacja, głośniki bluetooth, zestaw do przygotowania kawy/herbaty, minibar (niektóre produkty bezpłatne), tras z wyjściem na ogród, widok na ocean. Powierzchnia - ok. 46m kw.

  Wyżywienie

  BB - śniadania w formie bufetów

  HB - śniadania i kolacje w formie bufetów, napoje płatne

  Sport i rozrywka

  Basen (ogrzewany sezonowo) z widokiem na ocean, taras słoneczny (leżaki, parasole i ręczniki plażowe bezpłatnie), kursy jogi, kort tenisowy, wypożyczalnia rowerów, strefa wellness (sauna, masaże, zabiegi). 200m od hotelu znajduje się ośrodek kite i windsurfingu (także kursy).

  Dla dzieci

  Brak infrastruktury dla dzieci. Hotel przeznaczony dla dorosłych gości.

  Uwagi

  Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

  W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

  Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

  Obywateli polskich nie obowiązują wizy. Należy mieć paszport (ważny minimum 6miesięcy od daty powrotu) lub dowód osobisty. Dokument tożsamości muszą posiadać także dzieci.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, anglojęzyczną obsługę (kontakt telefoniczny), ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

  Cena nie zawiera

  Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

  Aktualizacje covid-19

  Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych

  Kod qr -formularz sanitarny

  Wszyscy pasażerowie są zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Uwaga! Od 1 lipca wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia.

  Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa.

  W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19, pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Informacje o lotach liniami wizzair, smartwings

  Wizzair

  Jedna sztuka bagażu podręcznego, nie większa niż 40 x 30 x 20 cm, maks. 10 kg (domyślnie w cenie).

  Bagaż główny za dopłatą

  • 10 kg w cenie 300 PLN/sztuka z wylotem z Warszawy, 230 PLN/sztuka z wylotem z Katowic

  • 20 kg w cenie 450 PLN/sztuka z wylotem z Warszawy, 330 PLN/sztuka z wylotem z Katowic

  WIZZ Priority

  Jeśli wykupisz usługę WIZZ Priority (lub masz do niej prawo na podstawie pakietu WIZZ Privilege Pass, WIZZ GO lub WIZZ Plus), będziesz mieć prawo do wniesienia na pokład jednej sztuki bezpłatnego bagażu podręcznego (maks. wymiary: 40 x 30 x 20 cm) i dodatkowej sztuki bagażu podręcznego na kółkach (maks. wymiary: 55 x 40 x 23 cm). Gwarantujemy, że możesz zabrać obie sztuki bagażu ze sobą do kabiny, chyba że będzie to niemożliwe ze względu na ograniczenia operacyjne. Koszt usługi Wizz Priority to 240 PLN/os. za lot w dwie strony.

  Wybór miejsca (za opłatą)

  Możesz wybrać miejsca za opłatą podczas rezerwacji. Jeśli nie chcesz rezerwować miejsca, przydzielimy Ci losowe miejsce podczas odprawy, na 48 godzin przed odlotem. W tym wypadku nie możemy zagwarantować, że osoby na tej samej rezerwacji będą siedziały obok siebie.

  [//

  Smartwings]Do kabiny można wnieść bezpłatnie jeden bagaż podręczny max. 56x45x25 cm i max. ciężarze 8 kg (domyślnie w cenie).

  Do dodatkowego bagażu osobistego zaliczamy np. torebkę osobistą czy też laptop. Ten rodzaj bagażu nie może przekraczać 3 kg, a jego max. wymiary to 40x30x15 cm.- ten bagaż jest za dopłatą w najtańszej taryfie

  W przypadku chęci zabrania dodatkowego bagażu za dodatkową opłatą dostępne są opcje:

  • bagaż rejestrowany 23kg; dodatkowy bagaż podręczny 3kg, cena 250 PLN/sztuka

  Dodanie ww usług już po założeniu rezerwacji będzie wiązało się z wyższymi ich cenami.

  Podczas odprawy on-line miejsca w samolocie przydzielane automatycznie przez system. Nie możemy zagwarantować, że osoby z jednej rezerwacji będzą siedziały obok siebie. Istnieje jednak możliwość rezerwacji konkretnych miejsc za dodatkową opłatą dzięki której klienci będą mieli gwarancję miejsc obok siebie.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  21°C
  Temperatura w nocy
  15°C
  Temperatura wody
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  6

  Opinie

  Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

  Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

  no offer review
  no offer review

  Przed podróżą

  Paszporty

  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

  Wizy

  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.

  Szczepienia, służba zdrowia

  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

  Informujemy, że od 1 lipca br. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5 °C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie www.spth.gob.es lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00