Wspaniały2 opinie100% poleceń
9.2
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ

Iberostar Playa Gaviotas

Last minute
Kod oferty: WAK455735
basenbasenbasenbasenbasenbasenrestauracjateren hoteluteren hoteluteren hotelurestauracjarestauracjateren hoteluteren hoteluteren hoteluteren hoteluteren hotelupokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokój
basen
basen
basen
basen
basen

Nasi klienci docenili

 • Basen z podgrzewaną wodą w sezonie zimowym
 • Opis oferty

  Region: FuerteventuraOrganizator: Ecco HolidayKod oferty: WAK455735
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Wtorek, 25.05.2021
  BERBerlin
  FUEFuerteventura

  Powrót

  Wtorek, 01.06.2021
  FUEFuerteventura
  BERBerlin

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.0
  Ttt Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2019Rodzina z dziećmi
  Super hotel, iberostar to jednak dobra marka, przemiła obsługa na każdym kroku, bylismy w lutym i hotel nie był zatłoczony, nie było problemów z leżakami, super posiłki, od wegetarian przez sushi, owoce morza na mięsnych kończąc. Pewna wada jest konieczność korzystania z wind co czasami bywa czasochłonne. Bliskie zejście na promenadę do Moro Jable. Taxi do miasta za 5eur. Sklepy w odległości Ok 8min od hotelu spacerem.
  ZaletyPrzemiła obsługa, jakość i ilość posiłków, All inclusive do 1:00, napoje markowe i z butelek a nie dystrybutorów, możliwość z korzystania pozostałych hoteli sieciowych obok, widoki na ocean i plaże
  WadyBrak

  9.3
  Marcin
  Pobyt - Wrzesień 2017Para
  Hotel Bardzo dobry, Świetna obsługa recepcji - Polska
  ZaletySuper obsługa
  Wadyśrednia klimatyzacja.

  Mapa

  Pogoda

  23°C
  15°C
  18°C
  9

  Przed podróżą

  Informujemy, że od 1 lipca 2020. wszyscy podróżni przybywający do Hiszpanii drogą powietrzną lub morską będą musieli poddać się kontroli zdrowotnej, która może obejmować mierzenie temperatury, sprawdzanie dokumentów oraz ocenę ogólną (wizualną) stanu zdrowia. Mierzenie temperatury będzie się odbywało w sposób rutynowy, poprzez kamery termowizyjne lub termometry bezkontaktowe. Za gorączkę będzie uznawana temperatura 37,5°C oraz wyższa. W przypadku stwierdzenia gorączki lub podejrzeń o wykazywanie objawów COVID-19 pasażer zostanie poddany kolejnej kontroli (powtórne mierzenie temperatury, badanie lekarskie). Jeśli podejrzenia okażą się uzasadnione zostanie uruchomiony alert sanitarny (wg protokołów przygotowanych wspólnie przez władze centralne i regionalne), a pasażer zostanie skierowany do odpowiedniego centrum medycznego.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  Od 23 listopada 2020 wszyscy pasażerowie będą musieli posiadać negatywny wynik testu na covid wykonany na 72 godziny przed przybyciem do Hiszpanii. Obecnie akceptowane formy testów to: PCR (RT-PCR), TMA (ang. Transcription Mediated Amplification), RT-LAMP (ang. Reverse Transcriptase Loop-Mediated Isothermal Amplification). Kontrola wyniku testów będzie odbywała się na lotniskach oraz w portach morskich zaraz po przybyciu. Trzeba będzie okazać oryginał wyniku w formie papierowej lub elektronicznej. Wynik testu powinien być w języku hiszpańskim lub angielskim i zawierać następujące dane: imię i nazwisko podróżującego, numer paszportu lub innego dowodu tożsamości (musi się zgadzać z numerem podanym w formularzu kontroli sanitarnej), data wykonania testu, dane certyfikowanego centrum diagnostycznego, informacja o użytej technice diagnostycznej oraz negatywny wynik.

  Wszyscy pasażerowie będą również zobowiązani do wypełnienia formularza sanitarnego (dostępny na stronie zobacz więcej lub poprzez bezpłatną aplikację SPAIN TRAVEL HEALTH-SpTH). Formularz generuje kod QR, który należy okazać na granicy.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
  W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
  Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.