Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Manaus

Kod oferty: WAK605160
Kod oferty: WAK605160
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: MajorkaOrganizator: Exim ToursKod oferty: WAK605160
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

9.2
Sylwia Klient Wakacje.pl
Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
Jedzenie dobre, pokoje zadbane. Miejscowośc bardzo ładna .Polecam
ZaletyMila obsługa, hote zadbany. Dla rodzin z dzieckiem pokoje na 1 piętrze z dużym balkonem????
WadyKawalek trzeba iść do plaży ok 15min

8.2
Artur Klient Wakacje.pl
Pobyt - Wrzesień 2018Rodzina z dziećmi
Polecam każdemu z małym budżetem. Znam bardzo dobrze Arenal takich hotelu jest wiele ale w tym byliśmy zaskoczeni jedzeniem .BardZo miła obsługa pomocnaa. Jeśli traficie na mniejsze pokoje to i widok z okien jeden z lepszych w mieście . Ps najważniejsza jest Majorka potraktujcie ten hotel jak bazę wypadową.... Warto
ZaletyBardzo dobre jedzenie nie oszczędzaja na składnikach . Stary hotel ale czysty obsługa rewelacja . Pamiętajcie że jest to tylko 3 gwiazdkowy hotel
WadyTrochę daleko do plaży .

4.7
Marcin Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2017Grupa przyjaciół
Hotel położony jest jako jeden z ostatnich w tej części miasta, dalej mamy już zaniedbane chaszcze i linie energetyczne które szumią 24h. Hotel z maleńkim basenem ze słoną wodą 5m x 5m. Przestawienie leżaka w cień skutkuję interwencją obsługi. Teren basenu w czerwcu jest zamykany o 19:00 więc zapomnijcie o tym, że usiądziecie sobie po kolacji z drinkiem przy basenie. Hotel w ogóle okazał się kampusem dla licealistów, dla nas było to ok, młodzi ludzie, ciągłe życie w hotelu, ale niestety obsługa hotelu nabrała przez lata maniery, że każdy ich klient to dzieciak który nie wymaga normalnego traktowania i tak samo traktowali nas. Trzy dni chodziłem i komunikowałem niedziałającą klimatyzacje, 35-37C, ciągle mi wmawiali że nie umiem jej włączyć, czwartego dnia dostaliśmy stacjonarną klime co skutkowało tym że nie można było zamknąć balkonu. Szóstego dnia nieoczekiwanie o godzinie 9:00 weszła do naszego pokoju ekipa, która postanowiła wymienić całą klimatyzacje, z jednostką wewnętrzną i zewnętrzną. Wiercenie udarem, noszenie rur, napełnianie zbiorników chłodziwem itp. Wyłączyli nam prąd. Po śniadaniu nie mogliśmy się przespać, ani umyć, a o 15:00 mieliśmy być na jachcie. Komunikowaliśmy to w recepcji, odzew był zaskakujący: \"wy myślicie, że my nie mamy innych problemów niż wasz?\" Dobrze, ale nie możemy nawet się umyć lub skorzystać z toalety bo nie ma prądu. Odpowiedź - \"toaleta jest przy recepcji, możecie tam załatwić swoje potrzeby, nie mam czasu\" Cały tydzień były problemy z obsługą. Pogubili dokumenty, nie drukowali biletów na wycieczki, nie wywiesili info o wylotach. Ostatniego dnia tuż przed wylotem na naszych oczach zorganizowane zostało poszukiwanie naszych dokumentów. Ogólnie wykonałem więcej telefonów do rezydenta niż łącznie przez 10 ostatnich lat. Ciekawym faktem było jeszcze to, że brud, tynk i pył na łóżkach po instalacji nowej klimy pozostał do samego końca naszego pobytu. Gdyby nie fakt, że byliśmy na wspaniałej Majorce, to rozniósłbym ten hotel w drzazgi.
Zaletytylko tyle, że jest położony na Majorce
WadyObsługa hotelu !!!! Na śniadanie mielonka, pomidor i jajko, przez 7 dni. Traktowanie klienta jak 5 latka Brak napojów do kolacji, za to można kupić butelkę wody za 2,20 euro do kolacji

8.7
Asia Klient Wakacje.pl
Pobyt - Czerwiec 2017Para
Pokoje adekwatne do ceny. Posiłki bardzo urozmaicone, jeżeli zaczyna brakować jakiegoś produktu obsługa dokłada. Piękny widok z restauracji na las. Plaża kilka minut w drogą w dół. Blisko do marketu (przez mały park), blisko wypożyczalnie rowerów i samochodów.
Zaletyblisko przystanków, bardzo dobre wyżywienie, uprzejma obsługa, klimatyzacja w pokoju, wiatrak pod sufitem, codziennie wymieniane ręczniki i sprzątane pokoje.
Wadypokoje adekwatne do ceny

8.3
Beata Klient Wakacje.pl
Pobyt - Maj 2017Grupa przyjaciół
Hotel rodzinny, klimatyczny . Bardzo miła obsługa. I w recepcji i panie sprzątające. Troszke wiecej mogliby zadbać o basen ale może to jeszcze nie sezon u nich ??? Ale ogólnie OK :-)
Zaletycichy, spokojny , rodzinny

Pogoda

27°C
16°C
24°C
9

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Wszyscy podróżni (w tym dzieci w wieku poniżej 12 lat) przed wjazdem do Hiszpanii drogą lotniczą są zobowiązani do wypełnienia formularza FCS lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej SPAIN TRAVEL HEALTH-SPTH: zobacz więcej. Każdy podróżny powinien uzyskać osobny kod QR- dotyczy również dzieci.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR na 72 godziny przed przylotem lub antygenowy na 48 godzin przed przylotem. Należy przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.
Do Hiszpanii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Hiszpanii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.