Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
Polska otwiera granice

Kudafushi Resort

Kod oferty: WAK540426
teren hotelu
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie
zwiedzanie
teren hoteluzwiedzaniezwiedzaniezwiedzaniezwiedzanieobiektobiekt, teren hoteluteren hotelubasenbasenbasenobiekt, teren hotelu, plażaobiekt, teren hotelu, plażateren hotelu, plażapokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokójpokój, balkon / taraspokójpokój, balkon / tarasrestauracjateren hotelu, kawiarniateren hotelu, beach bar, kawiarniaSPAplażaplażaobiekt, plaża

Dostępne pokoje

Willa dwuosobowa

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji AXA ASSISTANCE

za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Wylot

09:5015.08.2020 Sobota
WAWWarszawa - Chopin
08:5016.08.2020 Niedziela
MLEMale

Powrót

10:2525.08.2020 Wtorek
MLEMale
21:5525.08.2020 Wtorek
WAWWarszawa - Chopin

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK540426Region: Atol RaaOrganizator: Best Reisen

Naszym zdaniem

Elegancki i komfortowy hotel oddany do użytku w 2017 r., idealnie wkomponowany w tropikalny krajobraz wysepki. Tu można poczuć prawdziwe wibracje natury w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Rajskie pejzaże, eleganckie pokoje w domkach przy plaży i na wodzie, znakomita kuchnia, oferta sportowa i wspaniałe zabiegi w spa są gwarancją udanego wypoczynku.

Położenie

Na atolu Raa, transfer z międzynarodowego lotniska w Male odbywa się awionetką i łodzią motorową. Zajmuje to w sumie ok. godzinę. Alternatywnie możemy zaoferować przelot hydroplanem ok. 45minut.

Wyposażenie

Recepcja 24h, room service, darmowe Wi-Fi na terenie hotelu, restauracje: główna De North - serwująca dania kuchni międzynarodowej, Olive Me - kuchnia śródziemnomorska i międzynarodowa, Sea Edge - owoce morza, grill; bar główny, bar przy basenie, sklepik, pralnia.

Pokoje

Beach Villa (ok. 92m kw.) - każda willa dysponuje przestronną sypialnią z częścią wypoczynkową, elegancką łazienką z prysznicem na zewnątrz i wanną. Wille są położone kilka minut spacerem od głównej strefy kurortu, pośród bujnej roślinności. Mają taras, z którego można wyjść prosto na plażę.

Water Villa (ok. 75m kw.)- wille składają się z salonu, oddzielnej sypialni z wygodnym łóżkiem typu king-size, łazienki z prysznicem na świeżym powietrzu i wanny oraz zewnętrznego drewnianego patio z leżakami.

Pokoje wszystkich kategorii mają telewizor, minibar, darmowe Wi-Fi, są wyposażone w gustowne, drewniane meble i lokalne dodatki.

Zakwaterowanie dzieci w willach na wodzie - na odpowiedzialność rodziców. Hotel wymaga podpisania stosownego oświadczenia przez rodziców / opiekunów.

Pokoje Beach Villa

Honeymoon] lub Water Villa [Honeymoon

- wyposażanie jak powyżej. Goście tu zakwaterowani otrzymują niespodziankę od Best Reisen Group i hotelu. Warunkiem zarezerwowania w pokoju Honeymoon jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Wyżywienie

Soft All Inclusive - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej + napoje bezalkoholowe serwowane we wszystkich barach i restauracjach, podwieczorek z kawą i herbatą w barze głównym

All Inclusive - śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej + napoje bezalkoholowe (soft drinks, woda mineralna kawa, herbata), alkohole (piwo, wino, niektóre koktajle i likiery, podwieczorek z kawą i herbatą w barze głównym.

W jednej i drugiej opcji bezpłatny minibar (woda i napoje bezalkoholowe, w all inclusive - dodatkowo piwo).

Sport i rozrywka

Basen z tarasem słonecznym i widokiem na ocean, centrum spa (10 gabinetów zabiegowych, butik z kosmetykami naturalnymi, sala relaksacyjna, sauna, łaźnia, jacuzzi, możliwość zabiegów relaksacyjnych na plaży), skutery, narty wodne, wyprawy wędkarskie, centrum nurkowe (snorkeling, kursy PADI, wyprawy nurkowe). Gratis: siłownia, tenis ziemny (także rakiety i piłeczki), tenis stołowy, bilard, kajaki, rzutki, raz w tygodniu coctail party i występ tradycyjnych bębniarzy

Uwagi

Oferta jest oparta o tzw. dynamiczne pakietowanie. Cena aktualizuje się sama po założeniu rezerwacji. Rozkład lotów podany jest na "Zgłoszeniu rezerwacji". Aby cena mogła zostać ostatecznie potwierdzona, muszą być wprowadzone poprawnie dane uczestników: płeć "Pan/Pani", imię, nazwisko, data urodzenia (takie same jak w paszportach). Po założeniu rezerwacji wstępnej nie mamy możliwości edycji danych.

W przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. W przypadku przelotów rejsowych wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.

Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.

Na pobyt turystyczny wiza nie jest potrzebna. Należy posiadać paszport, którego termin ważności w dniu powrotu, nie jest krótszy niż 6miesięcy.

Opiekunowie podróżujący z dzieckiem/dziećmi w wieku 0-2 lat zobowiązani są do uiszczenia opłaty Green Tax w kwocie 6 za dziecko za noc bezpośrednio w hotelu.

Dla dzieci

Klub dla dzieci w wieku 2-13 lat, możliwość wynajęcia opiekunki.

Dla nowożeńców

Tylko z Best Reisen wyjątkowa niespodzianka dla nowożeńców.

Warunkiem otrzymania świadczeń jest zgłoszenie podróży poślubnej zaraz po dokonaniu rezerwacji, a także zabranie ze sobą oryginału lub kopii aktu zawarcia związku małżeńskiego. Dokument należy okazać na miejscu przy recepcji hotelowej. Podróż poślubna nie może odbyć się później niż 6miesięcy od daty zawarcia małżeństwa.

Cena zawiera

Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polski rezydent, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.

Cena nie zawiera

Wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.

Aktualizacje covid-19

Ze względu na bardzo dynamicznie zmieniającą się ogólnoświatową sytuację związaną z epidemią Covid-19, hotel zastrzega sobie prawo do wprowadzenia obostrzeń i zmian dotyczących korzystania z infrastruktury hotelu oraz formuły wyżywienia zgodnej z wprowadzanymi wymogami i zasadami władz odwiedzanego kraju. Prosimy mieć na uwadze, że tego typu zamiany mogą być wprowadzone w trybie nagłym i bez wcześniejszego informowania organizatora. Różnice w opisie oferty wynikające z powyższej informacji nie stanowią podstawy reklamacyjnej. Dodatkowo, przed wyjazdem prosimy o zapoznanie się z komunikatem MSZ, przepisami wizowymi, paszportowymi dotyczącymi odwiedzanego kraju: https://polakzagranica.msz.gov.pl/ .

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Temperatura w dzień
30°C
Temperatura w nocy
25°C
Temperatura wody
27°C
Liczba godzin słonecznych
5

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Przy wjeździe trzeba okazać ważny paszport (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów).

Wizy

Na lotnisku w Male podczas kontroli paszportowej otrzymuje się bezpłatnie stempel władz imigracyjnych zezwalający na wjazd i pobyt na terytorium Malediwów do 30 dni. Warunkiem otrzymania wizy pobytowej (turystycznej) jest: przedstawienie ważnego paszportu (co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego opuszczenia Malediwów), biletu powrotnego, rezerwacja hotelu lub potwierdzenia posiadania wystarczających środków finansowych pokrywających zamierzony pobyt (150 USD/dzień)

Szczepienia, służba zdrowia

Międzynarodowe świadectwo szczepień nie jest warunkiem wjazdu, ale trzeba pamiętać o dużym niebezpieczeństwie zarażenia się cholerą, tyfusem, polio, żółtaczką typu A, B i E.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że Podróżujący wybierający się na Malediwy mogą spotkać się z następującymi utrudnieniami:
1) czasowym ograniczeniem wjazdu obejmującym pasażerów, którzy w czasie 14 dni przed wylotem na Malediwy odwiedzili Chiny, Bangladesz, Iran, Włochy, Malezję, Hiszpanię, Sri Lankę, Wielką Brytanię, Francję, Niemcy, Koreę Południową. Po przyjeździe należy okazać wypełnioną "Kartę oświadczenia zdrowotnego" oraz "Imigracyjną kartę przyjazdu".
2) wzmożonymi kontrolami osób na lotniskach i na granicach oraz obowiązkiem przestrzegania procedur prewencyjnych oraz sanitarno-zdrowotnych wprowadzanych przez lokalne władze

Wszystkie osoby, które podróżują na Malediwy będą poddane 14-dniowej kwarantannie.
Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.

Władze Malediwów podjęły decyzje o wprowadzeniu środków zapobiegawczych (obejmujący m.in. zawieszenie połączeń na i z wysp) wobec 3 kurortów: V.Thinadhoo, Lj. Kuredu Island Resort & Spa oraz K.Summer Island Resort.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00