Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Grand Lubicz

Kod oferty: WAK603162
Kod oferty: WAK603162
1/14
budynek główny
budynek główny
basen
basen
basen

Opis oferty

Region: Wybrzeże BałtyckieOrganizator: NekeraKod oferty: WAK603162
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie dodane przez

10
Bożena Kopczyńska - Emler
Pobyt - Październik 2021Seniorzy
Rehabilitacja, szczególnie zabiegi manualne, na najwyższym światowym poziomie.Rehabilitanci Błażej , Ania, Agnieszka i Kamil to po prostu mistrzostwo świata, holistyczne patrzenie na pacjenta, konsultowanie metod i terapii, ogromna skuteczność i wiedza. Nie spotkałam jeszcze tak profesjonalnego zespołu a z racji schorzenia kręgosłupa korzystam z rehabilitacji dużo, często wyjeżdżam na różne terapie, w Grand Lubicz jestem 2 raz i na pewno nie ostatni. Polecam jesień, w Ustce jest pięknie. Wielu moich znajomych skorzystało już z tego objektu. Mnóstwo animacji dla dzieci. Każdy tutaj znajdzie coś dla siebie. POLECAM. No i jeszcze kucharz Szczepan i jego omlety na śniadanie to już MISTRZOSTWO ŚWIATA.
ZaletyWspaniale jedzenie, doskonale zabiegi rehabilitacyjne, piękne baseny, solankowy i tradycyjny, sauny i jacuzzi na najwyższym poziomie. Przemiła obsługa. Przyjeżdżam tu, po raz kolejny, w celach rehabilitacyjnych i jestem zachwycona. POLECAM
WadyBrak. Jeśli ktoś narzeka na ilość gości, to trzeba się z tym liczyć, patrząc na wielkość obiektu. Dużo ludzi widać tylko podczas posiłków, po za tym nigdzie nie ma tłoku i nie jest to uciążliwe.

1.0
Rafał
Pobyt - Sierpień 2021Rodzina z dziećmi
Niestety tylko jedna gwiazdka za otrzymany apartament, który rezerwowałem dokładnie 01.02.2021 r. i nie było to last minute czy miesiąc przed wyjazdem zaznaczyłem w rezerwacji, że ma być z balkonem. Pobyt był w dniach 31.07.2021 r - 06.08.2021 r. -skrócony o 3 dni ze względu na pokój. Niestety dostaliśmy apartament na poddaszu na piątym piętrze, gdzie w poddaszu na strychu umieszczone są wszystkie agregaty chłodząco-wentylacyjne według obsługi w recepcji, które niestety wytwarzają duży hałas szczególnie w nocy pomimo wyłączonej klimatyzacji. Wrażenie jakby cały czas ktoś włączył odkurzacz na głową. Bardzo nie przyjemne wrażenie a obsługa nie zrobiła nic w tym zakresie twierdząc, że tak ma być... Jeśli ktoś chce odpocząć w hałasie to niestety nie da rady w tym apartamencie. Obsługa na zmianę pokoju stwierdziła, że ma 100% obłożenie i po rozmowie z managerem chciano nam zmienić apartament o połowę mniejszy na trzecim piętrze z jedna toaletą, gdzie w większym są dwie. No niestety za takie koszty przy zapłacie za apartament powinno się już traktować klienta tak jak zapłacił za dany pokój a nie wciskać coś o niższym standarcie. Nie polecamy tego hotelu, przereklamowany: jedzenie w restauracji na obiadokolacji zimne, rosół zimny, inne potrawy niby ciepłe ale po włożeniu na talerz już człowiek spożywa zimne. Na śniadanie również niestety zimne posiłki, nawet serdelki niby pogrzewane też były zimne. Dopiero po naszej interwencji i ponownej rozmowie z managerem tym razem restauracji nieco się polepszyło i widocznie zwiększyli temperaturę podgrzewaczy. Poza tym w hotelu na 100% dorosłych jest połowa dzieci w wieku nawet półrocznym, raczkują po restauracji i jest straszny hałas podczas jedzenia, brakuje miejsc aby zdobyć stolik. Poza tym hotel przyjmuje zwierzęta, mianowicie jest pełno psów , które biegają po stołówce, bo tego restauracja nie można nazwać. Przy nas na stołówce jeden z panów łapał psa biegającego pod nogami osób, które chciały coś zjeść i wołał Harry, Harry !!! Niestety takie realia polskiego 5* hotelu, że obsługa i zarząd na to pozwalają !!! Według obsługi hotel miał być położony w odległości 300 metrów od plaży. Niestety nie sprawdziłem wcześniej i dokładnie zlokalizowany jest pomiędzy blokami z prl-u w odległości prawie 1000 metrów od plaży !!! Kolejne kłamstwo hotelu !!! Nie polecam tego hotelu bo zmarnowany urlop jak ktoś chce odpocząć !!! A jeszcze odnośnie aquaparku to też porażka, jest milion ludzi i z dnia na dzień podczas naszego skróconego pobytu była coraz zimniejsza woda, nawet w jacuzzi też obniżyli chyba z oszczędności...ze względu na ceny prądu. Nie poważne podejście do klienta, który za kilka dni pobytu zostawił bardzo dużo sumę pieniędzy i nie odpoczął marnując urlop !!! Nie polecam i nigdy więcej grand lubicz hotel.
ZaletyBrak zalet. Nigdy więcej tego hotelu !!!
WadyNiestety tylko jedna gwiazdka za otrzymany apartament, który rezerwowałem dokładnie 01.02.2021 r. i nie było to last minute czy miesiąc przed wyjazdem zaznaczyłem w rezerwacji, że ma być z balkonem. Pobyt był w dniach 31.07.2021 r - 06.08.2021 r. -skrócony o 3 dni ze względu na pokój. Niestety dostaliśmy apartament na poddaszu na piątym piętrze, gdzie w poddaszu na strychu umieszczone są wszystkie agregaty chłodząco-wentylacyjne według obsługi w recepcji, które niestety wytwarzają duży hałas szczególnie w nocy pomimo wyłączonej klimatyzacji. Wrażenie jakby cały czas ktoś włączył odkurzacz na głową. Bardzo nie przyjemne wrażenie a obsługa nie zrobiła nic w tym zakresie twierdząc, że tak ma być... Jeśli ktoś chce odpocząć w hałasie to niestety nie da rady w tym apartamencie. Obsługa na zmianę pokoju stwierdziła, że ma 100% obłożenie i po rozmowie z managerem chciano nam zmienić apartament o połowę mniejszy na trzecim piętrze z jedna toaletą, gdzie w większym są dwie. No niestety za takie koszty przy zapłacie za apartament powinno się już traktować klienta tak jak zapłacił za dany pokój a nie wciskać coś o niższym standarcie. Nie polecamy tego hotelu, przereklamowany: jedzenie w restauracji na obiadokolacji zimne, rosół zimny, inne potrawy niby ciepłe ale po włożeniu na talerz już człowiek spożywa zimne. Na śniadanie również niestety zimne posiłki, nawet serdelki niby pogrzewane też były zimne. Dopiero po naszej interwencji i ponownej rozmowie z managerem tym razem restauracji nieco się polepszyło i widocznie zwiększyli temperaturę podgrzewaczy. Poza tym w hotelu na 100% dorosłych jest połowa dzieci w wieku nawet półrocznym, raczkują po restauracji i jest straszny hałas podczas jedzenia, brakuje miejsc aby zdobyć stolik. Poza tym hotel przyjmuje zwierzęta, mianowicie jest pełno psów , które biegają po stołówce, bo tego restauracja nie można nazwać. Przy nas na stołówce jeden z panów łapał psa biegającego pod nogami osób, które chciały coś zjeść i wołał Harry, Harry !!! Niestety takie realia polskiego 5* hotelu, że obsługa i zarząd na to pozwalają !!! Według obsługi hotel miał być położony w odległości 300 metrów od plaży. Niestety nie sprawdziłem wcześniej i dokładnie zlokalizowany jest pomiędzy blokami z prl-u w odległości prawie 1000 metrów od plaży !!! Kolejne kłamstwo hotelu !!! Nie polecam tego hotelu bo zmarnowany urlop jak ktoś chce odpocząć !!! A jeszcze odnośnie aquaparku to też porażka, jest milion ludzi i z dnia na dzień podczas naszego skróconego pobytu była coraz zimniejsza woda, nawet w jacuzzi też obniżyli chyba z oszczędności...ze względu na ceny prądu. Nie poważne podejście do klienta, który za kilka dni pobytu zostawił bardzo dużo sumę pieniędzy i nie odpoczął marnując urlop !!! Nie polecam i nigdy więcej grand lubicz hotel.

5.6
Jakub
Pobyt - Sierpień 2021Rodzina z dziećmi
Hotel jest ogromnym molochem. Brakuje miejsc parkingowych. Brakuje wind do obsługi tak dużego ruchu. Zaletą jest niewątpliwie basen i centrum medical, ale nie przesłania to wad. Widać, ze hotel jest nastawiony na masówkę i nawet niespecjalnie zależy mu a tym aby zaspokoić indywidualne potrzeby klientów. Kompletną porażką jest jedzenie. Miałem okazję być w wielu 4 i 5 gwiazdkowych hotelach i niestety tu jest poziom dużo niższy. Na śniadaniu brak produktów bez laktozy, brak czegokolwiek co służyłoby osobom mającym inne niż \"standardowe\" oczekiwania. Nawet brakowało margaryny zamiast masła. Tak, niektórzy mają takie ograniczenia i wszędzie w innych hotelach nie było to problemem. Podobnie w restauracji gdzie absolutnie decyzją szefa kuchni nie można zamówić nic spoza karty. Ciekawe jest to, że w wielu niby \"gorszych\" hotelach da się i nie jest to najmniejszym problemem jeśli ktoś musi jeść coś gotowane na parze, baz laktozy czy tylko wegetariańskie. Dobiło mnie jednak jak przejrzałem listę kanałów TV. Hotel 5* stać byłoby chyba na komplet płatnych kanałów TV? Tu ich nie obejrzycie.
ZaletyDuży basen, centrum fizjoterapii
WadyOgromny kombinat hotelowy, zdecydowanie nie jest to hotel w którym można odpocząć na poziomie, bardzo problematyczne jest znalezienie miejsca na parkingu, w hotelu tłumy a liczba wind ograniczona, no i niestety restauracja absolutny zawód - po hotelu 5* można oczekiwać, ze będzie w stanie sprostać potrzebom gości, którzy mają ograniczenia dietetyczne. Niestety ani na śniadaniu a ni w restauracji a-la carte nie znajdziecie produktów bez lakotzy czy gotowanych na parze. W restauracji nie chcą nawet rozmawiać o możliwości przygotowania czegoś z spoza karty - absolutna dyskwalifikacja bo tu chyba powinno być tak, ze to nie karta a klient jest najważniejszy. ograniczona liczba kanałów w TV.

9.7
Marek
Pobyt - Sierpień 2020Rodzina z dziećmi
Właśnie wróciłem z hotelu i jak zawsze daje 10/10. Byłem po raz 3 z dziećmi i hotel trzyma najwyższe standardy (jedzenie, pokoje, obsługa a przede wszystkim trzyma i wymaga reżim przeciw wirusowi). Polecam hotel w 100% .
9.7
Daniel
Pobyt - Lipiec 2020Rodzina z dziećmi
Jeśli ktoś chce spędzić prawdziwy urlop na robieniu niczego oprócz przyjemności to gorąco polecam. Super kuchnia, obiekt, obsługa, zajęcia dla dzieci itd. naprawdę super. Tylko cena zabija. Ale cóż, jesteśmy z rodziną ( we czwórkę co rok ) i nie żałuję nawet 1 zostawionej tutaj złotówki. Podziękowania dla całego zespołu
ZaletyPołożenie, kuchnia, aquapark, siłownia
WadyCena

Mapa

Pogoda

5°C
-2°C
3