Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Alfagar II

Last minute
Kod oferty: WAK628629

Dostępne pokoje

Studio dwuosobowe

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Apartament dwuosobowy

widok na morze
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Dodatkowe opcje

Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

185
za wycieczkę
promesa

Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

promesa
0
za wycieczkę
wpPilot
Teraz przy zakupie wycieczki dostęp do WP Pilot gratis!
Zgarnij kod 14 dniowego dostępu do WP Pilot - telewizji online i oglądaj 35 kanałów TV gdziekolwiek jesteś
 Sprawdź teraz 
Trwa weryfikacja ceny

Informacje o podróży

Zakwaterowanie

09.10.2020 Piątek

Wykwaterowanie

16.10.2020 Piątek

Szczegóły oferty

Kod oferty: WAK628629Region: AlgarveOrganizator: Nekera

Kraj

Portugalia

Położenie

Na wzniesieniu z widokiem na Atlantyk. Do Albufeiry ok. 5km. Restauracje, bary sklepy ok. 1,5km od hotelu.

Plaża

Do piaszczystej plaży ok. 300m (dojście przez teren Alfagar I i schodami). Leżaki i parasole za opłatą.

Wyposażenie

Wspólnie z aparthotelem Alfagar I Village tworzą jeden ośrodek. 90 apartamentów. Lobby z recepcją, restauracja, restauracja a la carte (w Alfagar I), bar, minimarket. Basen w ogrodzie i basen kryty. Leżaki i parasole w cenie. Bar przy basenie (tylko latem).

Wyżywienie

Bez wyżywienia. Ze śniadaniem lub z dwoma posiłkami: śniadanie w formie bufetu. Na kolację bufet lub wybór z karty .

Internet

Kącik internetowy za opłatą. WI-FI w pokojach gratis.

Zakwaterowanie

Apartamenty 2 pokojowe: pokój dzienny z tapczanem i oddzielna sypialnia, aneks kuchenny, ekspres do kawy, klimatyzacja, odpłatny sejf, TV-sat., telefon, balkon lub taras od strony ogrodu. Łazienka z wanną z prysznicem, WC, suszarka. Apartamenty z bocznym lub bezpośrednim widokiem na ocean. Apartamenty 2 pokojowe superior większe, z bocznym lub bezpośrednim widokiem na ocean. Prestige (w nowym budynku): Apartamenty 2 pokojowe: z bocznym lub bezpośrednim widokiem na ocean. Apartamenty 2 pokojowe superior: na wyższych piętrach. Uwaga: przy check in pobierana jest kaucja w wysokości 150 EUR (gotówka lub karta kredytowa).

Sport

Siłownia, boisko. Za opłatą: 2 korty tenisowe.

Wellness

Za opłatą: łaźnia parowa, sauna.

Dzieci

Plac zabaw. Łóżeczko dla dziecka do 2 lat bez opłaty.

Rozrywka

Wieczorny program animacyjny w Alfagar I.

Ważne informacje

Prosimy o zwrócenie uwagi na rodzaj zarezerwowanego przelotu. W zależności od linii lotniczej limity bagażu głównego mogą wynosić od 30 kg do 0 kg/osoba. (standardowo przy przelotach czarterowych wynoszą 20 kg/osoba).

Telefoniczna Opieka W Jezyku Polskim

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Mapa

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
Temperatura w dzień
23°C
Temperatura w nocy
15°C
Temperatura wody
20°C
Liczba godzin słonecznych
8

Opinie

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review
no offer review

Przed podróżą

Paszporty

Do Portugalii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.

Wizy

W Portugalii dla Polaków wizy nie są wymagane.

Szczepienia, służba zdrowia

Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że przyjazd do Portugalii nie wymaga odbywania kwarantanny.

Pasażerowie lecący na archipelag Madery muszą przedstawić negatywny test Covid-19 przeprowadzony w ciągu 72 godzin przed odlotem lub mogą go wykonać po przyjeździe. Osoby przyjeżdżające na Maderę mają 2 opcje:
- okazać służbom lotniskowym na Maderze negatywny wynik testu PT-PCR na COVID-19 wykonanego na własny koszt nie wcześniej niż 72 godz. przed wylotem ze swojego miejsca zamieszkania i podpisać specjalną deklarację;
- lub poddać się testowi (na koszt rządu Madery) na lotnisku w Funchal (test na Maderze nie zawsze jest możliwy - niektóre linie lotnicze wymagają okazania negatywnego wyniku testu na lotnisku w Polsce). Po wypełnieniu deklaracji pasażer opuszcza lotnisko i udaje się na własną rękę do zaplanowanego przez siebie miejsca zakwaterowania i oczekuje tam na wynik testu, który zostanie przesłany na wskazany numer telefonu w czasie nie dłuższym niż 12 h od pobrania testu.

Jeśli podróżujesz na Maderę wypełnij i prześlij ten formularz online https://madeirasafe.com/#/login 24-48 godzin przed przyjazdem. Każdy pasażer bez testu spełniającego wymagania może zostać ukarany grzywną od 500 do 2 tys. euro dla osób fizycznych oraz do 3 tys. euro dla przewoźników lotniczych za każdego pasażera bez negatywnego testu.

Dodatkowo każdy po przylocie do Portugalii zobowiązany jest poddać się pomiarowi temperatury ciała - odmowa może skutkować karą do 2 do 3 tys. euro.

Dodatkowe opłaty

Jeżeli w danym regionie lokalne władze wprowadziły opłatę klimatyczną (podatek turystyczny), należy ją uiścić w hotelu podczas zakwaterowania. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu i może wynieść od 0,5 do 7 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Ze względu na często wprowadzane zmiany w wysokości podatku, podane zostały przybliżone wartości pobieranych opłat. Aktualnych informacji o wysokości opłat klimatycznych należy szukać na stronach lokalnych władz regionu.

Infolinia Wakacje.pl

+48 58 325 29 00