Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Pestana Alvor Praia

Kod oferty: WAK182682
Kod oferty: WAK182682
obiekt, basen, plażaobiekt, teren hoteluteren hotelu, basen, plażabasenbasen, plażaobiekt, pokój, plażabasenbasenbasenobiekt, plażabasenpokójpokójpokójpokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarestauracjarecepcja / lobbyobiekt, drink bar, pubsport i rekreacja
obiekt, basen, plaża
obiekt, teren hotelu
teren hotelu, basen, plaża
basen
basen, plaża
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.
Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opis oferty

Region: AlgarveOrganizator: RainbowKod oferty: WAK182682
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Opinie

9.2
Karin
Pobyt - Sierpień 2013
Trochę stary hotel, ale mimo wszystko godny polecenia. Bardzo, bardzo przyjazny i pomocny personel. Był świetny urlop!Miły hotel, wspaniałe położenie.
8.8
Günter
Pobyt - Wrzesień 2013
Jeden z najpiękniejszych celów podróży w Portugalii, położony przy pięknej plaży, z połączeniem do małej wioski rybackiej Alvor i możliwościami wyciec40.
9.3
Martina
Pobyt - Czerwiec 2013
Bardzo ładny hotel z dobrą atmosferą. Nie możemy potwierdzić tych częściowo złych opinii. Czuliśmy się tam bardzo dobrze. Nasz pokój w nowej części hoWspaniały urlop.

Ocena klientów

hcLogo_height_17px
79%

Poleca ten hotel

Mapa

Pogoda

26°C
17°C
20°C
12

Przed podróżą

Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszyscy pasażerowie przybywający i wylatujący z Portugalii kontynentalnej, z wyjątkiem dzieci, które nie ukończyły 24 miesięcy, muszą przedstawić negatywny wyniku testu na COVID-19 (RT-PCR) wykonany do 72 godzin przed odlotem.

Przed przylotem do Portugalii należy najpóźniej na 12 godzin przed wylotem z Polski wypełnić formularz PLC: zobacz więcej.

Przed przylotem na Maderę należy wypełnić ankietę zobacz więcej. Podróżni udający się na Maderę, którzy w przeciągu ostatnich 90 dni przeszli COVID-19 (ozdrowieńcy) oraz ci, którzy przyjęli dwie dawki szczepionki i od drugiej dawki minęło co najmniej 14 dni, są zwolnieni z testów PCR po okazaniu dokumentu (w j. angielskim lub j. portugalskim) potwierdzającego przyjęcie szczepionek lub przebycie choroby, z testu są również zwolnione dzieci poniżej 12 roku życia.
Więcej informacji na temat Azorów można znaleźć na stronie zobacz więcej.

UWAGA:
W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
Do Portugalii Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
W Portugalii dla Polaków wizy nie są wymagane.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
Jeżeli w danym regionie lokalne władze wprowadziły opłatę klimatyczną (podatek turystyczny), należy ją uiścić w hotelu podczas zakwaterowania. Wysokość opłaty zależy od długości pobytu oraz kategorii hotelu i może wynieść od 0,5 do 7 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Ze względu na często wprowadzane zmiany w wysokości podatku, podane zostały przybliżone wartości pobieranych opłat. Aktualnych informacji o wysokości opłat klimatycznych należy szukać na stronach lokalnych władz regionu.