Dobry9 opinii100% poleceń
7,6
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Tangerine Beach (Kalutara)

Last minute
Kod oferty: WAK607202
teren hotelu, plaża
obiekt, teren hotelu, basen
basen
teren hotelu, basen, plaża
basen, sport i rekreacja
teren hotelu, plażaobiekt, teren hotelu, basenbasenteren hotelu, basen, plażabasen, sport i rekreacjateren hotelu, plażaplac zabawrecepcja / lobbyrecepcja / lobby, teren hotelupokójpokójpokójpokój, balkon / taraspokójrestauracjarestauracjarestauracjarestauracjaobiekt, restauracjateren hotelu, drink bar, kawiarniateren hotelubalkon / tarasteren hoteluSPAsport i rekreacjasiłowniasiłowniateren hotelu, plaża
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży.
 • Bogaty program rozrywkowy z przedstawieniami oraz muzyką na żywo.
 • Strefa odnowy biologicznej z szeroką ofertą zabiegów spa.
 • Dla aktywnych: siłownia, korty tenisowe, boiska, zajęcia fitness.
 • Dostępne pokoje

  Pokój dwuosobowy

  standardowy
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Pokój dwuosobowy

  de lux
  2 dorosłych
  Aktualizujemy cenę

  Dodatkowe opcje

  Ubezpieczenie podróży wraz z kosztami rezygnacji i leczeniem COVID-19 AXA ASSISTANCE

  280
  za wycieczkę
  promesa

  Promesa Pewne Wakacje - TYLKO TERAZ ZA DARMO

  promesa
  0
  za wycieczkę
  Trwa weryfikacja ceny

  Najchętniej wybierana opcja. Szybko, bezpiecznie, gdziekolwiek jesteś!

  Informacje o podróży

  Wylot

  15:4505.02.2021 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin
  09:2006.02.2021 Sobota
  CMBColombo

  Powrót

  03:2512.02.2021 Piątek
  CMBColombo
  12:0512.02.2021 Piątek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK607202Region: Zachodnia ProwincjaOrganizator: Prima Holiday

  Położenie

  Do centrum Kalutary ok. 3km. Lotnisko w Kolombo znajduje się w odległości ok. 75km. W bliskiej odległości kilka sklepów z pamiątkami, w centrum Kalutara liczne lokalne sklepy i restauracje.

  Plaża

  Piaszczysta, wielokilometrowa, przy hotelu - plaża Kalutara. Brak serwisu plażowego.

  Hotel

  Kompleks hotelowy należący do sieci Tangerine Hotels położony w zadbanym ogrodzie, składa się z 3-kondygnacyjnego budynku.

  Do dyspozycji gości

  Recepcja, lobby, windy, restauracja główna Paruwa, restauracja a'la carte, kawiarnia, 2 bary: Pebbles Bar oraz Swim-Up bar tuż przy basenie, usługi pralni chemicznej, romm service, lekarz na wezwanie, parking. Akceptowane karty kredytowe Visa, Mastercard.

  Internet

  Bezpłatny Internet Wi-Fi w miejscach ogólnodostępnych i w pokojach.

  Sport, rekreacja i rozrywka

  Bezpłatnie: basen, leżaki, parasole, siłownia, tenis stołowy, badminton, sala fitness, squash w opcji all inclusive, okazjonalnie muzyka na żywo

  Odpłatnie: - salon piękności, centrum Spa z masażami i zabiegami, sporty wodne przy plaży.

  Dla dzieci

  Brodzik

  Zakwaterowanie

  Pokoje dwuosobowe z możliwością jednej dostawki, z łazienką (WC, prysznic). Wyposażenie: klimatyzacja, wentylator sufitowy, TV kablowa, mini lodówka, zestaw do parzenia kawy i herbaty, balkon/taras.

  Wyżywienie

  HB śniadania i obiadokolacje. Napoje do obiadokolacji za dodatkową opłatą. !!! Kolacja Wigilijna (24.12) oraz Kolacja Sylwestrowa (31.12) skalkulowana w cenę imprezy.

  All inclusive śniadania, obiady i kolacjew formie bufetu, przekąski w kawiarni, kawa i ciastko , lokalne napoje bezalkoholowe i alkoholowe w godzinach 10.00-24.00. Opcja all inclusive nie obejmuje napojów impoertowanych, win i piw butelkowanych, soków wyciskanych świeżych owoców, kaw po turecku czy capuccino. !!!

  Kolacja Wigilijna (24.12) oraz Kolacja Sylwestrowa (31.12) skalkulowana w cenę imprezy.

  Informacje dodatkowe

  Tangerinehotels.com

  Hotel Tangerine Beach, Abrew Drive Waskaduwa, Kalutara, Sri Lanka

  Cena

  Cena PLN zawiera: bilet lotniczy, transfer lotnisko - hotel - lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, wyżywienie wg oferty, opłaty lotniskowe, opiekę anglo- i niemieckojęzycznego rezydenta (polskojęzyczny rezydent na telefon), ubezpieczenie ERGO Reiseversicherung AG (ERGO Ubezpieczenia Podróży) NNW, KL, bagaż (od momentu rozpoczęcia imprezy do jej zakończenia na docelowej destynacji z wyłączeniem czasu trwania dojazdu), OC organizatora, składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG - uruchamiany w przypadku niewypłacalności touroperatora), Turystyczny Fundusz Pomocowy (TFP - uruchamiany w przypadku opóźnień w zwrotach przedpłat na skutek wystąpienia nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności uniemożliwiających realizację imprezy turystycznej. Składka na TFP jest bezzwrotna nawet w przypadku rezygnacji Klienta z imprezy turystycznej), VAT.

  Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC)

  15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)

  13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę

  10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)Cena nie zawiera: dodatkowego ubezpieczenia: od kosztów rezygnacji ( ok 3% wartości rezerwacji), chorób przewlekłych( ok. 68 PLN/os/tydz.), a także dodatkowego ubezpieczenie KL w okresie pandemii (w tym COVID-19 - KL do 20 000 EUR) / cena ok. 47.12 PLN/ os/tydz.) , wycieczek fakultatywnych.

  Cena uzależniona jest od dostępności miejsc w samolocie w danej taryfie cenowej. Linie lotnicze podają ceny aktualne na chwile zapytania. W związku z powyższym ze względu na wyczerpanie się danych taryf, do momentu podpisania umowy cena może ulegać zmianom.

  W przypadku bagażu, który przekracza obowiązujący bezpłatny limit (ilość sztuk lub wymiary) pobierane będą opłaty za nadbagaż. Przekroczenie dozwolonego limitu bagażu podręcznego podlegać będzie dodatkowej opłacie zgodnie z przepisami dotyczącymi nadbagażu w samolocie.

  Warunki wjazdowe

  Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę (więcej informacji można uzyskać na stronie: http://www.eta.gov.lk).

  Opłata za wydanie wizy w systemie ETA wynosi 35 USD.

  Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.

  Wiza

  1. Koszt jednorazowej wizy wjazdowej, ważnej przez 1miesiąc, wynosi 35 USD / - za osobę.

  2. Wszystkie wnioski wizowe będą rozpatrywane online www.eta.gov.lk (Strona zostanie wkrótce otwarta).

  3. Potwierdzenie wniesienia opłaty za 2 testy PCR, które zostaną wykonane w dniu przyjazdu oraz między 5 a 7 dniem należy uzyskać przed złożeniem wniosku o wizę, w przypadku gdy turysta przebywa na 10 lub więcej dni, należy konieczne do wykonania III testu PCR i potwierdzenie wpłaty za testy PCR będzie wymagane w momencie ubiegania się o wizę.

  4. Obowiązkowe ubezpieczenie podróżne Covid należy wykupić przed złożeniem wniosku o wizę, ponieważ będzie ono niezbędne jako dokument uzupełniający przy ubieganiu się o wizę.

  Informacje wymagane do złożenia wniosku wizowego:

  • Szczegóły rezerwacji certyfikowanego hotelu

  • Trasa po Sri Lance

  • Bilet powrotny

  • Dowód ubezpieczenia medycznego

  SZCZEPIENIA, SŁUŻBA ZDROWIA

  Nie ma obowiązku szczepień ochronnych, ale zalecane jest zaszczepienie się przeciw żółtaczce typu A i B oraz tężcowi. W sprawie szczegółowej i aktualnej informacji dotyczącej szczepień należy kontaktować się z wojewódzką stacją sanitarno - epidemiologiczną. Koszt dziennego pobytu w szpitalu publicznym wynosi ok. 30 USD. Opłata ta nie uwzględnia kosztów usługi lekarskiej i podanych lekarstw. Polskie placówki dyplomatyczne

  Brak polskiej placówki dyplomatycznej. Ambasador RP w New Delhi (Indie) akredytowany jest również w Demokratycznej Socjalistycznej Republice Sri Lanki.

  Konsulat RP w Kolombo

  Konsul Honorowy: Mr Desamanya Kandiah Balendra (Ken)

  C/o Deputy Chairman's Office Phoenix Ventures Ltd. 2nd Floor,

  409 Galle Rd. Colombo 03 Sri Lanka

  Tel. (00-9411) 256 56 12, 693 307

  Fax. (00-9411) 266 96 39

  Kenbalendra@hotmail.com

  Przedstawicielstwa dyplomatyczne akredytowane w Polsce

  Ambasada Demokratyczno-Socjalistycznej Republiki Sri Lanki

  Al. Wilanowska 313 A

  02-665 Warszawa

  Tel.: 853 88 96, 853 88 97

  Fax: 843 53 48

  Lankaemb@medianet.pl

  Www.srilanka.pl

  Www.ceylontea.com.pl

  Covid- 19

  Zakwaterowanie: Wymagany jest co najmniej 7-dniowy pobyt na Sri Lance.

  Przed wylotem wymagany jest test PCR na Covid-19. Negatywny wynik testu PCR jest wymagany przed wejściem na pokład samolotu i po przylocie na Sri Lankę. Test nie powinien być starszy niż 96 godziny przed wylotem.

  Po przylocie na Sri Lankę: na lotnisku będzie obowiązywać reżim sanitarny. Po przylocie nie ma kwarantanny, chyba że zostaną wykryte objawy choroby wskazujące na Covid - 19 . Badanie PCR zostanie przeprowadzone po przylocie na lotnisko. Kolejny test zostanie przeprowadzony w ciągu 4-5 dni po przyjeździe. Klienci przebywający dłużej niż 10 dni na terenie Sri Lanki, będą zobowiązani do wykonania trzeciego testu podczas swojego pobytu na własny koszt.

  W przypadku pozytywnego wyniku testu PCR, Klientów obowiązuje kwarantanna w wyznaczonym hotelu. Kwarantanna zwykle trwa od 14 do 21 dni. O jej zakończeniu decyduje lekarz.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  31°C
  Temperatura w nocy
  22°C
  Temperatura wody
  27°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że wszystkie lotniska na Sri Lance są zamknięte.
  Wiza wydawane dla wszystkich kwalifikujących się obywateli zostały zawieszone.
  Decyzja pozostaje w mocy do odwołania.
  Zalecamy śledzenie aktualnych oficjalnych informacji.
  Wymagany okres ważności paszportu przy wjeździe wynosi minimum 6 miesięcy ponad termin planowanego zakończenia pobytu na Sri Lance. Konieczne jest posiadanie biletu powrotnego. Każdy cudzoziemiec powinien posiadać środki finansowe w wysokości minimum 30 USD na dzień pobytu.

  W związku z wprowadzeniem stanu wyjątkowego w wyniku ataków terrorystycznych na Sri Lance, Ministerstwo Spraw Zagranicznych odradza podróże, które nie są konieczne.
  Władze Sri Lanki podjęły decyzję o wprowadzeniu z dniem 1 stycznia 2012 r. systemu elektronicznej autoryzacji wjazdu - Electronic Travel Authorization (ETA), który jest wymagany dla wszystkich osób przybywających na Sri Lankę.

  Uwaga! Władze Sri Lanki podjęły decyzję o ponownym wniesieniu opłat za wizę. Wizę wykupić można bezpośrednio na lotnisku na Sri Lance lub poprzez złożenie wniosku wizowego poprzez system ETA (Electronic Travel Authorisation). Wizy turystyczne wydawane są na lotnisku w Kolombo, na okres do 30 dni, w cenie 40 USD/os. Wizę można również uzyskać za pośrednictwem strony internetowej www.eta.gov.lk - w cenie 35 USD/os.
  Nie ma obowiązku szczepień ochronnych.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.0
  Egon cc
  Hotel poleciłbym przyjacielowi z czystym sumieniem. Moja uwaga tyczy się jedzenia. Było go dużo, zawsze świeże. Ale było cholernie pikantne. Ja lubię ostre jedzenie, lecz po 3 dniach miałem go dość. Rodziny które przyjeżdżały z dziećmi miały ograniczone pole wyboru posiłków. Cóż taki kraj taka kuchnia. Ja wolałem z góry uprzedzić jak jest. Reszta jest OK, myślę że jeśli moja uwaga wam nie przeszkadza to będziecie się świetnie bawić. Przecież nie trzeba jeść tylko w hotelu.
  8.0
  Romana Sontag
  Pobyt - Październik 2008Para

  8.0
  Sabina cc
  Lepsze pokoje za dopłatą. Jedzenie tutejsze. Animacje wieczorami. Za dnia bardzo zdawkowe. Hotel otoczony palmami. Ma się odczucie, że mieszka się w ogrodzie botanicznym. Pomimo opcji all trzeba było podpisywać rachunki za posiłki i picie - tak naprawdę było to potrzebne do rozliczeń własnych hotelu. Basen czysty. Na plaży silne prądy. Trzeba było zwracać uwagę na to jakie flagi są wywieszone. Miejscowi sprzedają fajne pamiątki, trzeba tylko się dowiedzieć co można i w jakich ilościach zabrać ze sobą. Z chęcią bym wróciła.
  8.4
  Antoni cc
  Hotel położony jest nad plażą, ogrodzony płotem, za którym czają się miejscowi ze swoimi wyrobami. Niestety sklepy lub restauracje są dosyć oddalone od samego hotelu. Najlepszym rozwiązaniem dla nas była tania podróż Tuk Tukiem. Na plaży brakuje leżaków. Nam co prawda wystarczał ręcznik, ale niektórym może się to wydać problemem. Natomiast atrakcyjna jest cena hotelu, jak również ceny na miejscu. Wszystko wydaje się niesamowicie tanie. Drinki też są w dobrej cenie. Kuchnia tylko lokalna. Czyli, curry, ryż, ryby. Mi smakowało, żonie się szybko znudziło. Wynajęliśmy samochód,ale daliśmy sobie spokój tu jest ruch lewostronny i dzikie zasady drogowe. Polecam zwiedzenie ogrodów botanicznych, okolicy. Przepięknie i zupełnie inaczej. Polecam
  6.4
  Agnieszka cc
  Hotel raczej dla niewymagających turystów. W pokojach stare meble. Łazienka miała zardzewiałe elementy, baterie. Zamienić pokój mogliśmy bez problemu, co nas bardzo ucieszyło. Nowy pokój był w znacznie lepszym stanie. Generalnie jest to hotelik dla lubiących spokój. Większość gości to osoby w starszym wieku. Jedzenia przy posiłkach głównych było dużo. Mniej natomiast było przekąsek między posiłkami i napoi. Basen podzielony dla pływaków i tych brodzących. Lokalne biura podróży mają bardziej konkurencyjny program wycieczek i ze znacznie ciekawszymi atrakcjami. Miejscowi najlepiej wiedzą co mają dobrego u siebie w kraju. Obsługa hotelowa bardzo rzetelny i przy tym niezwykle uprzejma. Agnieszka. Podróż w styczniu 2008. Pozdrawiam