Wspaniały2 opinie100% poleceń
9.3
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Wakacje.plWczasyTajlandiaChon BuriPattayaCentara Grand Mirage Beach Resort

Centara Grand Mirage Resort

Kod oferty: WAK646130
Last minute
Kod oferty: WAK646130
basenobiekt, teren hotelubasenpool barpokój
basen
obiekt, teren hotelu
basen
pool bar
pokój
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Nasi klienci docenili

 • Udogodnienia dla najmłodszych: basen dla dzieci, duże centrum dla dzieci (3-9 lat), codzienne animacje, strefa gier.
 • Bogata oferta rekreacyjna: park wodny z basenami, basen typu infinity, basen jednotorowy, leniwa rzeka, zjeżdżalnie, wodospady.
 • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża.
 • Dla amatorów aktywnego wypoczynku: kajaki, snorkeling, żeglarstwo (płatne), centrum fitness, aerobik, siatkówka, wspinaczka.
 • Opis oferty

  Region: Chon BuriOrganizator: Konsorcjum Biur PodróżyKod oferty: WAK646130

  Pięciogwiazdowy kurort położony jest przy piaszczystej plaży Wong Amat Beach. Dojazd do międzynarodowego lotniska w Bangkoku zajmuje około półtorej godziny.

  Pokoje

  18-piętrowy kurort oferuje możliwość wyboru pokoi i apartamentów także od strony oceanu. Oferują one wiele udogodnień i usług takich jak inwywidualnie sterowaną klimatyzację, wentylator, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, minibar, zestaw do przygotowywania kawy i herbaty.

  Do dyspozycji gości

  5 basenów, 12 zjeżdżalni, park wodny, możliwość wykonywania sportów wodnych takich jak spływy kajakowe czy żeglarstwo, Spa wraz z 24 jedno- i dwuosobowymi pokojami zabiegowymi, sauna, łaźnia parowa, Centrum fitness z zajęciami aerobiku, jogi, pilatesu. Centrum biznesowe, usługi medyczne, usługi pralnicze, kantor wymiany walut.

  Cena zawiera

  Bilet lotniczy na trasie Warszawa - Bangkok - Warszawa w kwocie ok. 2200 PLN, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie w hotelu, ubezpieczenie Świat Multitravel + CP (choroby przewlekłe) do 100% KL + AS (amatorskie uprawianie sportu) - KL 150 000 EURO, NNW - 4 000 EURO, BAGAŻ - 400 EURO, wyżywienie wg wybranej opcji, opiekę przedstawiciela kontrahenta, materiały informacyjne, obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny TFG 13 zł/os oraz obligatoryjną składkę na Turystyczny Fundusz Pomocowy TFP w wysokości 13 zł/os.

  Cena nie zawiera

  Napiwków, wydatków własnych, dodatkowych posiłków, opłaty lotniskowej ok. 25, ubezpieczenia od kosztów rezygnacji 3,2%.

  Uwagi

  1. Przy wyjazdach do Tajlandii do 30 dni, wiza nie jest wymagana

  2. Cena przelotu została podana w najniższej taryfie obowiązującej na przelot w okresie ważności powyższej oferty. W przypadku niedostępności tej taryfy istnieje możliwość rezerwacji biletu w innej wyższej - za odpowiednią dopłatą.

  3. Przy wylotach w okresie "Wysokiego Sezonu" (najczęściej jest to okres Świąt Bożego Narodzenia i Świąt Wielkanocnych) obowiązuje dopłata do biletu lotniczego (zgodnie z taryfą linii lotniczej, na której został zarezerwowany przelot).

  4. Możliwość zakwaterowanie w innym typie pokoju - na zapytanie.

  5. Możliwość wylotu w innym terminie oraz z innego lotniska - na zapytanie

  6. Zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami (Ustawy o obywatelstwie polskim), przy przekraczaniu polskiej granicy państwowej przez obywateli Polski posiadających podwójne obywatelstwo, podczas kontroli granicznej obowiązuje wymóg okazania polskiego dokumentu paszportowego.

  Gwarancja niezmienności ceny

  Istnieje możliwość zakupu Gwarancji Niezmienności Ceny, kwota zależna jest od kosztu imprezy (na osobę). Gwarancja oznacza, że cena zarezerwowanej imprezy turystycznej nie ulegnie zmianie do dnia wyjazdu (dotyczy wzrostu kursu walut). Gwarancja nie dotyczy sytuacji zmian w rezerwacji na życzenie klienta, które skutkują zmianą ceny świadczeń na umowie. Informację o zakupie Gwarancji Niezmienności Ceny należy zgłosić i opłacić maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy.

  Do 3500zł / osoba - 65zł / osoba

  3501 do 6000zł / osoba - 100zł / osoba

  Od 6001 do 9000zł / osoba - 170zł / osoba

  Powyżej 9000zł / osoba - 250zł / osoba

  Covid-2019

  Granice zamknięte do odwołania.

  Lądowe i lotnicze przejścia graniczne są zamknięte dla większości cudzoziemców. Przylecieć do Tajlandii mogą tylko członkowie rodzin obywateli Tajlandii, osoby posiadające zezwolenie na pracę lub prawo pobytu oraz członkowie ich rodzin, uczniowie i ich opiekuni, osoby udające się do Tajlandii w celu leczenia, posiadacze wizy typu elite, dyplomaci, piloci i marynarze.

  W wybranych państwach, uznawanych za władze Tajlandii za bezpieczne w kontekście COVID-19, mają być również wydawane specjalne, długoterminowe wizy w celu turystycznym. Implementację tego programu rozpoczęto od Chin. Na liście są też państwa skandynawskie. Szczegóły nie są jeszcze potwierdzone.

  Osoby uprawnione do wjazdu muszą skontaktować się z najbliższą Ambasadą Tajlandii w celu uzyskania zezwolenia na wjazd. Ambasady Tajlandii organizują specjalne loty czarterowe. Dostępnych jest też coraz więcej tzw. pół-komercyjnych lotów, mogących przewozić tylko uprawnione osoby, posiadające zezwolenie na wjazd.

  Każda osoba uprawniona do wjazdu do Tajlandii, musi po przylocie poddać się 14-dniowej kwarantannie w jednym z akredytowanych hoteli (głównie w Bangkoku). W sprawie szczegółów należy kontaktować się z właściwą ambasadą Tajlandii.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Wylot

  Wtorek, 29.06.2021
  WAWWarszawa - Chopin
  BKKBangkok

  Powrót

  Poniedziałek, 12.07.2021
  BKKBangkok
  WAWWarszawa - Chopin

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.2
  Krzysztof Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2018Para
  W suficie podwieszanym w okolicy wywiewu klimatyzacji biegały szczury. Poza tym wszystko super.
  9.3
  olgas
  Pobyt - Luty 2011Para
  W rzeczywistości hotel robi dużo lepsze wrażenie niż zdjęcia w folderze Itaki. Dobra lokalizacja - bezpośrednio przy plaży, dosłownie pięć minut od głównej ulicy a jednocześnie w cichej okolicy. W Pattaya trudno o podobnie uniwersalne położenie. Hotel nowy, czysty. Obsługa uprzejma i dyskretna. Internet dostępny w każdym pokoju. Nowoczesny sprzęt w siłowni. Fajny kompleks basenów dla dzieciaków a i dla dorosłych znajdzie się symaptyczny pool bar. Jestem pod wrażeniem toalet przy basenie - w moim osobistym rankingu zdecydowanie 1 miejsce. Pattaya zwiedziliśmy pieszo wzdłuż i wszerz i stwierdziliśmy zgodnie, że Centara to był dobry wybów.

  Mapa

  Sanctuary of Truth 2 km w linii prostej od hotelu
  Sanctuary of Truth (Sanktuarium Prawdy) w całości zostało wzniesione z drewna według starożytnej metody. Drewniane elementy dekoracyjnej fasady zostały wykonane z wyjątkową pieczołowitością - po zachodzie słońca, kiedy sanktuarium jest oświetlone, wyglądają wprost zjawiskowo. Podziwiając tę wyjątkową budowlę poczujemy w sobie ducha starożytnej filozofii Wschodu.

  Zobacz więcej

  Podwodne akwarium Underwater World Pattaya 4 km w linii prostej od hotelu
  Wizyta w Underwater World Pattaya (obecnie jednym z największych akwariów w Azji) to doskonała rozrywka nie tylko dla najmłodszych ale i całej rodziny. Oprócz egzotycznych gatunków ryb, które będziemy mieć prawie na wyciągnięcie reki, czeka tu na nas wiele dodatkowych atrakcji. Ulubioną zabawą najmłodszych jest karmienie małych rybek Koi butelką mleka. Możemy także wykupić dodatkową atrakcję jaką jest nurkowanie w akwarium w towarzystwie rekinów, a całe wydarzenie mogą dokładnie obserwować towarzysze naszej wycieczki. Akwarium jest czynne codziennie w godzinach od 9.00 do 18.00. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje ok. 500 baht, a bilet dla dzieci ok. 300 baht.

  Zobacz więcej

  Ogród botaniczny Nong Nooch Tropical Botanical Garden 22 km w linii prostej od hotelu
  Tajlandia słynie z pięknych ogrodów botanicznych. Żaden z nich nie jest jednak tak wspaniały jak Nong Nooch Tropical Botanical Garden. To specjalnie dla niego do Pattayi przybywają turyści z okolicznych miejscowości lub wręcz szukając hotelu w Pattayi wybierają ten, który jest położony jak najbliżej tego wyjątkowego miejsca. Poza krajobrazami, które wprost onieśmielają swoim pięknem, będziemy mogli także przeżyć niezapomniane chwile podczas jednego z licznych pokazów, które znajdują się w programie zwiedzania ogrodu. Najbardziej popularnym i zarazem najbardziej lubianym przez dzieci jest show z udziałem słoni (zwróćmy uwagę jak bardzo oddane i wierne są swoim opiekunom). Kolejne atrakcje to między innymi parada taneczna, pokaz sztuk walki, odwiedziny w małym zoo i przejażdżka na słoniu. Ogród możemy także zwiedzać rowerem, autobusem turystycznym lub łodzią.

  Zobacz więcej

  Świątynia Wat Khao Phra Bat 57 km w linii prostej od hotelu
  W Tajlandii znajdziemy blisko 400 świątyń. Nie wszystkie - mimo szczerych chęci - uda się nam zwiedzić, jednak będąc w Pattayi wybierzmy się do Wat Khao Phra Bat aby zobaczyć 18-metrowy posąg Buddy. Swiątynia jest położona na malowniczym wzgórzu, z którego rozpościera się przepiękny widok na ocean i miasto (to dodatkowy i zarazem bardzo atrakcyjny walor turystyczny tego miejsca).

  Zobacz więcej

  Dzielnica Chinatown 96 km w linii prostej od hotelu
  Bangkok to miasto jak z baśni "Tysiąca i jednej nocy". Mieni się i skrzy wszystkimi kolorami tęczy, na każdym rogu kusi orientalnymi zapachami i nigdy nie zasypia. Mieszają się tu kultury, a "stare" łączy się z "nowym". Każda dzielnica odkrywa przed nami nowe, turystyczne atrakcje. Jedną z nich jest właśnie Chinatown - jedna z najstarszych i najbardziej znanych dzielnic Bangkoku, która wieczorem zamienia się w wielką, podniebną restaurację, w której skosztujemy najdziwniejszych i najbardziej egzotycznych potraw (to najlepszy sposób na poznanie z bliska prawdziwej azjatyckiej kultury).

  Zobacz więcej

  Pogoda

  31°C
  25°C
  28°C
  6

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że została przywrócona możliwość lotów turystycznych do Tajlandii na pobyt do 30 dni. Podróżujący muszą wykonać na 72h przed wylotem test RT-PCR, wypełnić certyfikat Fit to Fly (również na 72h przed wylotem) oraz formularz wjazdowy.
  Po przylocie podróżni poddani są badaniom przesiewowym oraz kwarantannie. Każdy musi mieć wykupione ubezpieczenie od zachorowania na COVID-19 na przynajmniej 100,000 USD.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

  Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

  Od 11 sierpnia 2011 roku obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy wjeździe do Tajlandii na pobyt turystyczny nie dłuższy niż okres 30 dni w przypadku wjazdu lotniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.

  W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.
  Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.