Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyTajlandiaPhuketKaronBest Western Phuket Ocean Resort

Best Western Phuket Ocean Resort

Kod oferty: WAK599207
teren hotelu, basen
obiekt, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basenobiekt, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenteren hotelu, basenobiekt, basenteren hotelupokój, 4O6pokój, 2EB, 4VI, 4QKrecepcja / lobbySPA
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Nasi klienci docenili

 • Świątynia Chalong Temple
 • Park rozrywki Phuket FantaSea
 • Rozbudowna infrastruktura nurkowa (wyjazdy na Similany, Surin czy Phi Phi)
 • Malownicze zatoczki (m.in. Nakalay Bay i Nai Harn Beach)
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK599207Region: PhuketOrganizator: Exim Tours
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Świątynia Wat Chalong

  5 km w linii prostej od hotelu
  Ta najważniejsza na wyspie świątynia oddalona jest od centrum miasta o ok. 8 km. Posąg 45-metrowego Buddy został wzniesiony na wzgórzu dzięki czemu jest widoczny z wielu miejsc na wyspie. Powstał z datków od turystów, mieszkańców przyległych prowincji oraz miejscowej ludności. Odwiedzając świątynię będziemy także mieli okazję podziwiania fantastycznych widoków na zatokę Chalong i Morze Andamańskie.

  Zobacz więcej

  Przylądek Promthep Cape

  10 km w linii prostej od hotelu
  Jest takie miejsce na wyspie, gdzie gromadzą się tłumnie pary wtulonych w siebie romantyków, które z wielką ekscytacją i zniecierpliwieniem wyczekują zachodu słońca. Tym miejscem jest Przylądek Promthep Cape, znajdujący się na południu wyspy. To najbardziej fotografowane miejsce na całej wyspie, niczym magnes przyciągające swoimi spektakularnymi zachodami słońca. Znalezienie tu wieczorem dobrego miejsca często graniczy z cudem dlatego sugerujemy przybyć z około godzinnym wyprzedzeniem. Znajduje się tu duży parking samochodowy oraz sklep z rękodziełem artystycznym oraz stragany z pamiątkami.

  Zobacz więcej

  Park rozrywki Phuket FantaSea

  12 km w linii prostej od hotelu
  Niezapomnianych atrakcji dostarczy nam wizyta w parku rozrywki Phuket FantaSea. Na terenie parku znajduje się teatr, restauracje oraz sklep z wyjątkowymi pamiątkami. Największą atrakcją i głównym celem turystycznych odwiedzin jest niewątpliwie teatr z bogatym repertuarem spektakli w stylu Las Vegas. Będąc widzem jednego z nich wkroczymy w świat tajskich mitów i legend oraz będziemy świadkami niesamowitych popisów słoni. Nie musimy się martwić o język spektakli ponieważ przedstawienia opowiadane są głównie muzyką. Park jest zamknięty w czwartki, przybliżona cena biletu ulgowego to 1800 BHT.

  Zobacz więcej

  Zatoka Phang Nga

  59 km w linii prostej od hotelu
  Są tacy, którzy byli na Phang Nga i uznali ją za jeden z cudów Tajlandii. Pozostali muszą się o tym przekonać na własne oczy. Zatokę tworzą wysypy wapienne o wyjątkowo malowniczych kształtach. Woda jest tu spokojna, ma przepiękny zielonkawy odcień. Oprócz malowniczych lagun główną atrakcją jest jaskinia na wyspie Ko Tapu, gdzie nakręcono film z udziałem Rogeara Moore'a w roli Jamesa Bonda ("Człowiek ze złotym pistoletem"). Film kręcono w 1974 roku i od tego czasu wyspa zyskała druga nazwę - Wyspy Jamesa Bonda.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  31°C
  Temperatura w nocy
  23°C
  Temperatura wody
  29°C
  Liczba godzin słonecznych
  9

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że została przywrócona możliwość lotów turystycznych do Tajlandii na pobyt do 30 dni. Podróżujący muszą wykonać na 72h przed wylotem test RT-PCR, wypełnić certyfikat Fit to Fly (również na 72h przed wylotem) oraz formularz wjazdowy.
  Po przylocie podróżni poddani są badaniom przesiewowym oraz kwarantannie. Każdy musi mieć wykupione ubezpieczenie od zachorowania na COVID-19 na przynajmniej 100,000 USD.
  Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

  Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

  Od 11 sierpnia 2011 roku obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy wjeździe do Tajlandii na pobyt turystyczny nie dłuższy niż okres 30 dni w przypadku wjazdu lotniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.

  W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.
  Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.8
  Łukasz Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2019Para
  Udaliśmy się z żoną w listopadzie w podróż do Tajlandii, a hotel wybieraliśmy od tak sobie na chybił trafił i padło na Best Western Phuket Hotel. Moja opinia - jak najbardziej na TAK. Polecam - hotel czysty i zadbamy (pokój zawsze posprzątany, łózko pościelone), miła i pomocna obsługa. Mimo, że hotel położony jest przy głównej drodze cisza i spokój, a do plaży trzy minuty spacerkiem. Blisko do różnego rodzaju sklepów, barów i innych miejsc. Mega pozytywne zaskoczenie. Jeszcze tam wrócę.
  ZaletyŻyczliwa obsługa, pyszne jedzenie, lokalizacja,

  9.3
  Agnieszka Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2019Rodzina z dziećmi
  Hotel polozony 5 min. od Karon beach, na wzgórzu, piękne widoki z wyższych pięter. Blisko sklepy i restauracje. Hotel czysty, przyjemna obsługa, pyszne posiłki, dużo owoców. Zasługuje na 4 gwiazdki.
  ZaletyMila obsluga, czyste pokoje, pyszne posilki, codziennie dostarczana woda, herbata i kawa. Pyszna kawa w recepcji. Plaza 5 min. Hotel polozony w idealnym miejscu, wokol sklepy, restauracje. Zdecydowanie polecam.
  WadyBrak

  9.8
  Małgorzata Chabura Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Listopad 2018Para
  Hotel- rewelacja!!! Jesteśmy zachwyceni pobytem, serdeczną obsługą, pysznym jedzeniem. Piękny zadbany hotel.
  ZaletyBardzo miła obsługa, pyszne jedzenie, basen na wyciągnięcie ręki, bardzo blisko do miasteczka i tak samo blisko do morza.
  WadyNie widzimy żadnych wad!

  10
  Janek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Para
  Polecam! Bardzo dobra lokalizacja oraz niezwykły zespół obsługi hotelu, posiłki dla każdego i do syta 10/10
  ZaletyLokalizacja a przedewszystkim obsługa
  WadyŻadnych

  9.0
  Ania Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Czerwiec 2018Para
  Hotel dobrze położony, na niewielkim wzniesieniu. My mieliśmy pokój przy samym basenie blisko stołówki, wszędzie blisko. Hotel ładny, 2 duże baseny, z których można korzystać nawet w nocy. Do pokoju codziennie dostarczana woda w butelkach, w recepcji automat do kawy i herbaty. Pokoje w pełni wyposażone w suszarkę, lodówkę, czajnik, kawę, herbatę itp. Pokój w ładny i czysty. Pokoje codziennie sprzątane. Do okolicznych barów i sklepów jest blisko, ale nigdzie nie ma przejść dla pieszych i trzeba bardzo uważać przechodząc przez ulicę. W okolicy bardzo dużo fajnych knajpek (dostępne zarówno lokalne jedzenie ale też mniej egzotyczne potrawy), nie wszystkie są bardzo tanie. Mnóstwo również stoisk, w których można wykupić lokalne wycieczki, warto porównywać ceny, bo bardzo się od siebie różnią. Ogólna ocena bardzo pozytywna.
  Zaletydosyć dobra lokalizacja, bardzo miła i pomocna obsługa, wszystko można załatwić w recepcji
  Wadyhotel nie jest dostosowany dla osób niepełnosprawnych i utrudnione korzystanie dla rodzin z małymi dziećmi - brak wind, dużo schodów