Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.
Wakacje.plWczasyTajlandiaPhuketPatongDeevana Plaza Phuket - Patong (ex. Mercure)

Deevana Plaza Phuket - Patong (ex. Mercure)

Kod oferty: WAK442274

Nasi klienci docenili

 • Tylko 600 m do piaszczystej plaży Patong Beach z łagodnym zejściem do morza i centrum sportów wodnych.
 • Do rozrywkowego centrum Patong z restauracjami i klubami 800 m.
 • Bogata oferta sportowa: basen, hydromasaż, siłownia, sala fitness; centrum SPA (5 gabinetów zabiegowych, masaże, jacuzzi).
 • Port lotniczy ok. 35 km od hotelu.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK442274Region: PhuketOrganizator: Itaka
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa i atrakcje okolicy

  Świątynia Wat Chalong

  6 km w linii prostej od hotelu
  Ta najważniejsza na wyspie świątynia oddalona jest od centrum miasta o ok. 8 km. Posąg 45-metrowego Buddy został wzniesiony na wzgórzu dzięki czemu jest widoczny z wielu miejsc na wyspie. Powstał z datków od turystów, mieszkańców przyległych prowincji oraz miejscowej ludności. Odwiedzając świątynię będziemy także mieli okazję podziwiania fantastycznych widoków na zatokę Chalong i Morze Andamańskie.

  Zobacz więcej

  Park rozrywki Phuket FantaSea

  8 km w linii prostej od hotelu
  Niezapomnianych atrakcji dostarczy nam wizyta w parku rozrywki Phuket FantaSea. Na terenie parku znajduje się teatr, restauracje oraz sklep z wyjątkowymi pamiątkami. Największą atrakcją i głównym celem turystycznych odwiedzin jest niewątpliwie teatr z bogatym repertuarem spektakli w stylu Las Vegas. Będąc widzem jednego z nich wkroczymy w świat tajskich mitów i legend oraz będziemy świadkami niesamowitych popisów słoni. Nie musimy się martwić o język spektakli ponieważ przedstawienia opowiadane są głównie muzyką. Park jest zamknięty w czwartki, przybliżona cena biletu ulgowego to 1800 BHT.

  Zobacz więcej

  Przylądek Promthep Cape

  14 km w linii prostej od hotelu
  Jest takie miejsce na wyspie, gdzie gromadzą się tłumnie pary wtulonych w siebie romantyków, które z wielką ekscytacją i zniecierpliwieniem wyczekują zachodu słońca. Tym miejscem jest Przylądek Promthep Cape, znajdujący się na południu wyspy. To najbardziej fotografowane miejsce na całej wyspie, niczym magnes przyciągające swoimi spektakularnymi zachodami słońca. Znalezienie tu wieczorem dobrego miejsca często graniczy z cudem dlatego sugerujemy przybyć z około godzinnym wyprzedzeniem. Znajduje się tu duży parking samochodowy oraz sklep z rękodziełem artystycznym oraz stragany z pamiątkami.

  Zobacz więcej

  Zatoka Phang Nga

  56 km w linii prostej od hotelu
  Są tacy, którzy byli na Phang Nga i uznali ją za jeden z cudów Tajlandii. Pozostali muszą się o tym przekonać na własne oczy. Zatokę tworzą wysypy wapienne o wyjątkowo malowniczych kształtach. Woda jest tu spokojna, ma przepiękny zielonkawy odcień. Oprócz malowniczych lagun główną atrakcją jest jaskinia na wyspie Ko Tapu, gdzie nakręcono film z udziałem Rogeara Moore'a w roli Jamesa Bonda ("Człowiek ze złotym pistoletem"). Film kręcono w 1974 roku i od tego czasu wyspa zyskała druga nazwę - Wyspy Jamesa Bonda.

  Zobacz więcej

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  29°C
  Temperatura w nocy
  24°C
  Temperatura wody
  30°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.9
  Longin Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Marzec 2018Para
  Hotel super słabe obiado kolacje nie polecam śniadania super wszędzie blisko
  ZaletyPołożenie
  WadySłabe obiado kolacje

  8.3
  Ross Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Luty 2017Para
  Przedewszystkim położenie , fajne pokoje ale tylko te z widokiem na basen , obsuga rzeczowa mowiąca po angielsku, nie polecam jedynie obiadokolacji z itaki ,menu biedne jedlismy w sumie tam 2 razy mimo wykupionej tej opcji Sniadanie bajka a reszta tylko na miescie !!! Za tą cenę uwazam ze nie mozna oczekiwac wiecej 4 gwiazdki zasuzone...
  ZaletyPolozenie, fajny basen,sprawna klima,dobre sniadanie i jeszcze raz połozenie blisko imprez ,targu z jedzeniem , banglaroad i wszystkiego....
  WadyKolacja z itaki bleee

  9.3
  Darek Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2015Para
  Wakacje z żoną urlop zaliczamy do bardzo udanych. Dużym plusem była już sama lokalizacja hotelu, bisko do sklepów plaży targów nie trzeba było brać taksówek bo wszystko mieliśmy tuz pod nosem. Obsługa hotelu na bardzo wysokim poziomie, nie ma dala nich rzeczy niemożliwych. Miejsce jest idealne na urlop we dwoje. Wyposażenie, wystrój wszystko na bardzo wysokim poziomie. Super basen z którego bez wychodzenia z wody można zamówić drinki. Rewelacja.
  Zaletypo prostu doskonały
  Wadybrak wak

  Przed podróżą

  Paszporty

  Przy wjeździe w ruchu bezwizowym wymagany i bezwzględnie przestrzegany jest wymóg co najmniej 6-miesięcznego okresu ważności paszportu (liczony od daty wjazdu na terytorium Tajlandii), posiadanie biletu powrotnego oraz środków finansowych (10.000 THB na osobę).

  Urzędnicy imigracyjni mogą wymagać dodatkowych dokumentów potwierdzających turystyczny charakter wizyty (np. rezerwacja hotelowa, plan podróży). Niespełnienie tego warunku jest jednoznaczne z odmową wjazdu, a tym samym pasażer zawracany jest do portu macierzystego. Osoby o niedbałym i nieestetycznym wyglądzie mogą nie uzyskać zgody na wjazd.

  Wizy

  Od 11 sierpnia 2011 roku obywatele polscy zwolnieni są z obowiązku wizowego przy wjeździe do Tajlandii na pobyt turystyczny nie dłuższy niż okres 30 dni w przypadku wjazdu lotniczym przejściem granicznym lub 15 dni w przypadku wjazdu przejściem lądowym (z Kambodży, Laosu, Malezji). Ruch bezwizowy dotyczy jedynie wizyt o charakterze turystycznym.

  W przypadku wizyt o innym charakterze lub wizyt turystycznych przekraczających 30 dni konieczne jest ubieganie się o wizę w przedstawicielstwie dyplomatycznym Królestwa Tajlandii. Szczegółowe informacje na temat zasad wydawania wiz znajdują się na stronie MSZ Tajlandii oraz Ambasady Królestwa Tajlandii w Warszawie.

  Szczepienia, służba zdrowia

  W związku z COVID-19 wszystkie lądowe i lotnicze przejścia graniczne są zamknięte dla cudzoziemców. Zakaz wjazdu dotyczy również pasażerów w tranzycie, chcących przesiąść się na lotnisku w Bangkoku.

  Dodatkowe opłaty

  Opłata lotniskowa wynosi 700 THB na trasach międzynarodowych oraz od 50 do 200 THB na krajowych i wliczana jest w cenę biletu. W przypadku lotów transferowych opłata nie jest doliczana do kosztów zakupu biletu, decydując się zatem na opuszczenie lotniska nawet na kilka godzin, niezbędnym jest uiszczenie opłaty przy przekraczaniu granicy.

  Infolinia Wakacje.pl

  +48 58 325 29 00