Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Presa Di Finica (Finike)

Kod oferty: WAK574682
Kod oferty: WAK574682
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Opis oferty

Region: Riwiera TureckaOrganizator: ItakaKod oferty: WAK574682
Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Opinie dodane przez

10
Karolina
Pobyt - Lipiec 2010Para
Wakacje bardzo udane. Polecam hotel Presa Di Finica, miła obsługa, pokoje sprzątane codzienie, jedzenie bardzo dobre i urozmaicone, wystarczająca ilość leżaków na plaży i przy basenie, animacje na bardzo wysokim poziomie, świetni animatorzy, z którymi bardzo sie zaprzyjaźniliśmy. Jedynym minusem był nasz rezydent Itaki pan Krzysztof. Polecamy wycieczkę \"na własną rękę\" do Kas
9.4
rena
Pobyt - Lipiec 2010Rodzina z dziećmi

8.0
Krzysztof Pawlik
Seniorzy
Hotel ładny, choć w większości zdjęć, zwłaszcza tych katalogowych pokazany jest budynek główny, który znacznie różni się od całej reszty. Poza tym za te pieniądze czego tu się spodziewać? Największym zaskoczeniem był rezydent... naprawdę najlepszy na świecie z B.P. Itaka. Można było na niego liczyć zawsze... kiedy chciało się dużo zapłacić za wycieczkę. Szczególnie polecam lot balonem za 150 ? podczas wycieczki do Capadoccii wartej 130 ?. Na początku może się to wydawać dość dużo, ale naprawdę warto. Dopełnieniem był kompan Pana Krzysztofa czyli Akdem. Dostarczył bowiem niezapomnianych wrażeń w postaci dodatkowych kilkudziesięciu minut podczas transferu z lotniska do hotelu, coś wspaniałego. Polecam, naprawdę warto.
10
Edyta Sander
Hotel na prawdę w porządku. Byłam tam w połowie sierpnia 2010 i nie widziałam żadnych szczurów. Sprzątanie pokoju codziennie. Jedzenie zróżnicowane. Animacje SUPER. Samych atrakcji dla ludzi młodych wieczorami mało dyskoteka otwarta od 24 do 2 ale osób na niej można na palcach policzyć. Rezydent Pan Krzysztof, beznadziejny jak na Itakę, naprawdę powinni zainwestować w kogoś innego bo w porównaniu z innymi rezydentami z Itaki to Pan Krzysztof na prawdę wypada kiepsko!!! lepiej nie mieć problemów bo i tak nie pomoże! pojechaliśmy na wycieczkę całkiem sami (nawet nas o tym nie uprzedził) mimo że przy kupowaniu jej zapewniał że będzie polski przewodnik a już na pewno ktoś mówiący po angielsku. był za to kierowca mówiący tylko po Turecku, który zamknął nas w busie na 45 minut i poszedł sobie bez słowa wyjaśnienia. Po powrocie poszliśmy do Pana Krzysztofa a on jedyne co skomentował to to że kierowcy w Turcji nie mówią po angielsku. szkoda słów. więc hotel jak najbardziej na TAK ale za wycieczki nie warto płacić!
9.8
Jagoda
Pobyt - Lipiec 2010Para
Hotel świetny!Żadnych szczurów nie było,jedynie co to tylko takie małe jaszczurki,ale to z powodu pól cytrusowych.Nikt się tym nie przejmował.Animacje na prawdę na bardzo wysokim poziomie!Animatorzy super. Jedzienie też bardzo dobre.Pokoje duże,czyste. Panie sprzątały pokoje codziennie jeśli tylko wywiesiło się kartkę.Baseny czyste,duże,a woda ciepła.Bary również super.Jedynie co to tylko średnio działająca klima w lobby bar, ale idzie się przyzwyczaić(w pokojach ok).Bardzo polecam hotel.Jeśli jakaś jedna osoba zrezygnuje,to chętnie pojadę za nią:).Leżaków nad basenem wystarczająco dużo.Zdarzało się że chodzili zajmować o 5.00-6.00(ale to była głupota).Na plaży również nie brakowało.Wszelkie pytania pisać na e-maila: jagus3@amorki.pl

Mapa

Wodospady Kursunlu 95 km w linii prostej od hotelu
Wodospady Kursunlu to doskonały przerywnik od plażowania w promieniach gorącego słońca, orzeźwiający dla ciała i ożywczy dla duszy widok przepięknych wód spływających w otoczeniu malowniczego lasu piniowego. Miejsce to pozwala wyciszyć zmysły, delektować się urokami natury i zrobić mnóstwo pamiątkowych zdjęć, które przez długie lata przywoływać będą miłe wspomnienia. Wodospady Kursunlu znajdują się na rzece Aksu, która wypływa z gór Taurus i wpada do Morza Śródziemnego. Unikalny klimat, bajeczna flora i fauna, oryginalne formacje geologiczne oraz urzekająca zielonkawo-turkusowa woda sprawiły, że miejsce to od roku 1991 znalazło się pod ochroną Parku Narodowego. Do wodospadu można zejść po śliskich, kamiennych stopniach lub podziwiać go z otaczających atrakcję drewnianych platform.

Zobacz więcej

Kanion Koprulu 132 km w linii prostej od hotelu
Malowniczy Kanion Koprulu osadzony jest w rozległym paśmie górskim Tauros, a podziwiać ten cud natury można płynąc po rzece Kopru - o zjawiskowym, szmaragdowym kolorze wody. Kanion, który znajduje się na terenie Parku Narodowego, przyciąga rzesze urlopowiczów nie tylko z Riwiery Tureckiej. Jego długość wynosi aż 14 km, a ściany sięgają w niektórych momentach 400 m wysokości! Zachwycająca panorama gór i lasów, jaką można podziwiać przemierzając ten najdłuższy kanion w Turcji i jeden z największych na świecie, pozostawia niezatarte wspomnienia na długie lata. Olbrzymie wrażenie robi także starożytny most Oluklu Kopru - wciąż czynne cudo architektury o zaledwie 2-metrowej szerokości. Znajduje się on na trasie wycieczki wzdłuż Kanionu Koprulu, spod którego często startują też spływy pontonowe. Kanion Koprulu to idealna propozycja na rodzinny wypad i przerwę w plażowaniu!

Zobacz więcej

Pogoda

31°C
19°C
26°C
10

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR wykonany najwcześniej 72 h przed przylotem lub antygenowy wykonany najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY
Elektroniczny formularz zgłoszenia podróżnego (Traveler Entry Form), który należy wypełnić na 72 h przed wylotem następnie wydrukować, bądź posiadać przy sobie wersję elektroniczną zobacz więcej

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie.
Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane.