Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Camping Roma Capitol

Kod oferty: WAK663684
Last minute
Kod oferty: WAK663684
bungalowy, teren hotelu, basenpokójbungalowybasenteren hotelurestauracja, drink barrestauracjateren hotelu, restauracjapokójpokójbasenbasenkuchnia / aneks kuchennypokój, kuchnia / aneks kuchennyteren hoteluteren hoteluteren hotelupokójbungalowyteren hotelubungalowybungalowyrestauracjateren hotelukuchnia / aneks kuchennypokójkuchnia / aneks kuchennypokójkuchnia / aneks kuchennyteren hotelu
bungalowy, teren hotelu, basen
pokój
bungalowy
basen
teren hotelu
COVID-19
Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty.

Opis oferty

Region: LazioOrganizator: Europe MountainsKod oferty: WAK663684

Region

Ostia Antica

Opis

Ośrodek kempingowy Roma Capitol, idealny dla rodzin, znajduje się na chronionym rezerwacie 'Pineta di Catel Fusano' w Ostia Antica. Jest to idealne miejsce na wycieczki kulturalne i religijne w Rzymie oraz na relaksujące wakacje nad morzem na plaży 'Lido di Ostia'. Z Roma Capitol jest łatwo dotrzeć do Rzymu. Na kempingu znajduje się park wodny z basenem wellness, półolimpijskim i brodzikiem dla dzieci (czepek jest obowiązkowy). Wi-Fi płatne na miejscu. Zameldowanie dozwolone od 17 do 23, dodatkowe sprzątanie psa 70 EUR płatne na miejscu w dniu wyjazdu. Basen zewnętrzny dostępny od 15.05 do 15.09 (obowiązkowy czepek)- 1 duży basen półolimpijski, strefa relaksu i basen dla dzieci. Restauracja / bar / targ otwarty od 01.04. Do 17.10. Zespół animatorów (soft) dostępny od 15.06 do 30.08.2021. Wszystkie kwatery muszą zostać pozostawione przez klienta w czystości i porządku (wywóz śmieci wraz z wewnętrznymi wyspami ekologicznymi, sprzątanie domu i sprzątanie aneksu kuchennego / naczyń). Alternatywnie klient ma prawo zapłacić za usługę sprzątania jako usługę dodatkową (70 EUR), która jest obowiązkowa w przypadku rezerwacji ze zwierzętami. Pościel podwójna 12 EUR pierwsza i za każdą zmianę i płatna na miejscu, pojedyncza pościel 10 EUR pierwsza i za każdą zmianę i płatna na miejscu, pościel do łóżeczka 5 EUR pierwsza i za każdą zmianę, ręczniki kąpielowe 10 EUR pierwsze i za każdą zmianę ( 1 prysznic, 1 dłoń i 1 intymny). Klimatyzacja 7 EUR za dzień za przyczepę stacjonarną płatna na miejscu. Poza każdym zakwaterowaniem będzie to weranda lub patio ze stołem i krzesłami. Daty otwarcia lub poszczególne usługi mogą ulec zmianie z powodu włoskiego prawa, covid i pogody.

Standard mobilny domek z dwiema sypialniami dla 2 baia blu

1 łazienka, 1 podwójne łóżko, 1 salon, 2 łóżka jednoosobowe, 2 oddzielne sypialnie, aneks kuchenny, kategoria pokoju - standard, klimatyzacja, lodówka, powierzchnia 19m², prysznic, telewizja satelitarna, toaleta, typ pokoju - domek mobilny

W cenie

Parking

Śniadania w formie bufetu

Zakwaterowanie, ubezpieczenie KL i NNW.

Składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Płatne na miejscu

Wysokie krzesło dla dziecka

Zwierzęta mile widziane - 5 euro za zwierzę/noc

Taksa lokalna, 2 EUR za osobę i dzień

Wyżywienie

Śniadania w formie bufetu.

Parking

Parking niestrzeżony.

Usługi dla dzieci

Łóżeczko dla dziecka - na zapytanie, wysokie krzesło dla dziecka.

Usługi hotelowe

Restauracja, przechowalnia bagaży, bar.

Zwierzęta

Zwierzęta mile widziane.

Informacje o hotelu

Visa, gotówka, karty debetowe, wymeldowanie - do 09.00.

Lokalizacja hotelu

Centrum miasta - 5km, lotnisko - 15km, przystanek autobusu - 300m, plaża - 2km, morze - 15m, port - 75km.

Warunki rezygnacji

Do 31 dni przed wyjazdem rezygnacja bezkosztowa (zwrot 100% wpłat), w okresie od 30 do 14 dni przed wyjazdem rezygnacja 40% kosztów (60% zwrotu), w okresie od 13 do 8 dni przed wyjazdem rezygnacja 70% kosztów (30% zwrotu), w okresie od 7 do 0 dni przed wyjazdem rezygnacja 100% kosztów (brak zwrotu). Kwoty zwrotów wyliczane są na podstawie wpłaconych środków w złotówkach (PLN).

Warunki płatności

Zaliczka w wysokości 50 euro za rezerwację płatna w momencie rezerwacji, dopłata na 42 dni przed wyjazdem. Kwota w złotówkach (PLN) liczona jest według aktualnego średniego kursu nbp.pl z dnia poprzedzającego płatność.

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Wtorek
05.10.2021

Wykwaterowanie

Wtorek
12.10.2021

Dostępne pokoje

2 osobowy

2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Pogoda

Październik

Zobacz cały rok
22°C
13°C
20°C
6

Przed podróżą

WYMAGANE DOKUMENTY
Formularz Lokalizacji Pasażera (PLF)- należy przedstawić na lotnisku wygenerowany kod QR w wersji elektronicznej lub papierowej:zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje- należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 6 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie- dzieci do ukończenia 12. roku życia podróżujące pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Starsze dzieci - patrz ZASZCZEPIENI, OZDROWIEŃCY lub POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: tak, PCR lub antygenowy maksymalnie na 48 godzin przed lądowaniem we Włoszech. Wymagany unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim). Dodatkowo podróżujący muszą wykonać drugi test przed wylotem z Włoch.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
Do Włoch Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego.
We Włoszech dla Polaków wizy nie są wymagane.