EGZOTYCZNE WAKACJE

zaplanuj z nami

  • Podpowiemy, kiedy i dokąd najlepiej polecieć
  • Pomożemy znaleźć wygodny bezpośredni lot Dreamlinerem
dowiedz się więcej

Egzotyka wzywa!

Bajeczne wakacje w egzotycznym kraju – brzmi jak marzenie? Czas je spełnić!

Tylko... kiedy? I jak? Pomożemy Ci! Wiemy, jak znaleźć dobry termin, który zagwarantuje Ci najlepsze możliwe warunki do udanego wypoczynku, i jak najbardziej komfortowo zaplanować tak daleką podróż.

UWAGA!

NOWE ZASADY POWROTU DO KRAJU SPOZA STREFY SCHENGEN
SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY


Egzotyka Last Minute

Sprawdź oferty z wylotem w najbliższych tygodniach

TOP KIERUNKI EGZOTYCZNE

Destynacje polecane na egzotyczne wakacje

Doradzamy kiedy i dokąd wyjechać na egzotyczne wakacje, żeby cieszyć się najlepszą pogodą.

DOMINIKANA

Na Dominikanę najlepiej wybrać się jesienią lub zimą. Wtedy temperatura powietrza wynosi ok. 25 st. C., a wilgotność nie jest tak uciążliwa jak latem. Pory deszczowe na Dominikanie trwają od maja do sierpnia oraz od listopada do grudnia. Nie jest to jednak jednoznaczne z tym, iż cały czas pada deszcz. Opady nie są bardzo uciążliwe, gdyż na ogół trwają od pół godziny do godziny dziennie.

SPRAWDŹ OFERTY

MEKSYK

Najlepszą porą na wybranie się w rejon południowego Meksyku jest okres między grudniem a marcem. Średnia temperatura powietrza wynosi wtedy 30 st. C. Pora deszczowa przypada tu na okres między majem a październikiem. Temperatura nadal pozostaje wysoka, jednak deszcze potrafią utrzymywać się przez kilka dni

SPRAWDŹ OFERTY

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Najlepszą jednak porą wyjazdów jest czas między październikiem a kwietniem. Średnia temperatura powietrza wynosi wtedy ok. 27 st. C. Opady deszczu występują tu sporadycznie, a ich wartość nie przekracza 40 mm rocznie. Ponad to w miesiącach zimowych wieją silne, chłodne wiatry z pustyni, które mogą obniżać odczuwalną temperaturę powietrza. W okresie miesięcy wakacyjnych w Emiratach Arabskich panują bardzo wysokie temperatury przekraczające czasem 40 st. C. Nie wyklucza to jednak wyjazdów. Hotele, bary i restauracje są klimatyzowane, a na plażę można wybrać się późnym popołudniem, kiedy słońce znajduje się niżej.

SPRAWDŹ OFERTY

KUBA

Sezon na Kubie najlepiej wybrać się w okresie od grudnia do kwietnia. Panuje wtedy tzw. pora sucha. Trzeba jednak zwrócić uwagę na to, że wieczory w tym czasie mogą być dość chłodne. Pora deszczowa występuje między majem a październikiem.

SPRAWDŹ OFERTY

MALEDIWY

Najlepszą porą, aby wybrać się na Malediwy, jest okres między styczniem a marcem. Są to miesiące z najmniejszą liczbą opadów w roku. Wyspy leżą w strefie dwóch monsunów. Podczas pory deszczowej wyspy położone w regionie południowo-wschodnim odnotowują mniejsze opady.

SPRAWDŹ OFERTY

ZANZIBAR

Na Zanzibarze przez cały rok świeci słońce. Średnia temperatura powietrza waha się między 27 a 30 st. C. Duży wpływ na pogodę w tej części Tanzanii mają również monsuny znad Oceanu Indyjskiego. Dzięki nim wysokie temperatury na wyspie łagodzone są przez bryzy morskie. Wiejący w grudniu i styczniu wiatr to gwarancja idealnych warunków dla miłośników sportów wodnych. Między listopadem a grudniem występują przelotne, sporadyczne deszcze, które nie wpływają na wypoczynek i spędzanie czasu na wyspie. Pora deszczowa trwa od marca do maja. Deszcze są w prawdzie regularne, ale zaraz po nich wychodzi znów słońce.

SPRAWDŹ OFERTY

Tak wygodnie jeszcze nie było

DREAMLINER ZABIERZE CIĘ PROSTO DO CELU

Marzysz o antypodach, ale męczy Cię już sama myśl o dalekiej podróży z wieloma przesiadkami? Skorzystaj z bezpośrednich połączeń najnowocześniejszymi i najbardziej komfortowymi samolotami na świecie. Lot na pokładzie Dreamlinera sprawi, że już sama podróż stanie się przyjemnością.

wnętrze Dreamlinera

Multimedia dla każdego

Każdy pasażer ma do dyspozycji własny multimedialny systemem rozrywki.
wnętrze Dreamlinera

Komfort i przestronne wnętrze

Przestronna kabina, optymalna wilgotność powietrza, wyciszenie, mniejsze turbulencje.
wnętrze Dreamlinera

Napoje i posiłki w cenie

Dostęp do napojów i poczęstunku na pokładzie wliczony w cenę lotu.

SPRAWDŹ OFERTY Z PRZELOTEM SAMOLOTEM TYPU DREAMLINER

BEZPIECZNE PODRÓŻOWANIE W CZASIE PANDEMII

Sprawdź wytyczne i najważniejsze informacje przed podróżą

Tam polecisz bez testu na COVID-19

SPRAWDŹ OFERTY